هدر ویزا بهروزسیر
پرچم کشور چین

ویزای گروهی چین

ویزای گروهی چین برای مسافرت جهت استفاده گروه های بین 5 تا 15 نفر صادر می گردد و دارای 2 برگ است که یکی هنگام ورود به چین و دیگری هنگام خروج توسط پلیس گذرنامه چین بررسی و اخذ می شود.
مدت اقامت با ویزای گروهی چین حداکثر 30 روز می باشد. و تاریخ اعتبار ویزای چین بر مبنای تاریخ ورود گروه به کشور چین مشخص می گردد.

چگونه ویزای گروهی چین بگیریم؟

اخذ ویزای فوری چین به صورت گروهی

یکی از مدارک لازم برای دریافت ویزای گروهی چین دعوتنامه می باشد که از طریق شرکت های توریستی چین برای اخذ ویزای گروهی چین صادر می شود.

برای دریافت دعوتنامه لازم نیست شما کاری کنید، آژانس مسافرتی بهروزسیر از طریق همکاری با شرکت های توریستی چین اقدام به دریافت دعوتنامه برای اخذ ویزای گروهی چین می نماید و به همراه سایر مدارک مورد نیاز سفارت چین  به سفارت چین تحویل می نماید .

 سفارت چین بر مبنای تاریخ پرواز مدت اعتبار ویزا را ۴۵ روز از تاریخ پرواز گروه صادر می نماید و از روزی که گروه وارد کشور چین می شوند مجاز هستند طبق تاریخ رفت و برگشت بلیط و یا حداکثر ۳۰ روز در کشور چین اقامت داشته باشند. لازم به ذکر است که تمام اعضای گروه به هنگام ورود به کشور چین و خروج از کشور چین می بایست حضور داشته باشند و بهتر است تمام افراد گروه یک برگ کپی از ویزای گروهی خود را همراه خود داشته باشند تا درصورت درخواست پلیس برای نشان دادن ویزای گروهی آن را به افسر پلیس ارائه نمایند.

اگر تا زمان سفر فرصت زیادی ندارید می توانید ویزای فوری چین درخواست نمایید. سفارت چین برای آماده کردن فوری ویزا ۳۰ دلار بیشتر دریافت میکند و ویزا را دو روز کاری زودتر از حالت عادی تحویل می دهد. ویزای عادی گروهی چین ظرف ۱۲ روز کاری آماده می شود ولی ویزای گروهی فوری چین حداکثر ظرف ۱۰ روز کاری به دست متقاضی می رسد.

از این رو آژانس مسافرتی بهروزسیر با هماهنگی که با آژانس های مسافرتی در چین دارد، دعوتنامه از طرف آن ها دریافت می کنند و پس از ارسال عکس و نامه تمکن مالی که باید حداقل معادل 8000 دلار آمریکا باشد، برای اخذ ویزای فوری یا عادی چین به سفارت چین تحویل می دهد. ویزای گروهی چین حداقل برای 5 نفر صادر  میشود وهمه ی اعضا باید وارد خاک چین شوند.

اگر تا زمان سفر فرصت زیادی باقی نمانده باشد می توان درخواست ویزای فوری کرد و هزینه ی مازاد را برای جلو انداختن این ویزای فوری چین پرداخت نمود. ویزای عادی گروهی چین 14 روز کاری آماده می شود ولی ویزای گروهی فوری چین حداکثر 10 روز کاری به دست متقاضی می رسد.

شرایط استفاده از این ویزا نیز با ویزای انفرادی متفاوت است. برای تمامی افراد در دو برگ ویزا صادر می شود و لیست افراد متقاضی در آن گنجانده شده است. 

تمام افراد باید با هم وارد و با هم از مرزهای چین خارج شوند. البته کسانی که با ویزای گروهی چین وارد می شوند، می توانند یک کپی از آن تهیه کرده و با خود به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز بتوانند از گروه جدا شوند. ولی در هر صورت باید ورود و خروج به همراه گروه باشند.

انواع ویزای گروهی چین

ویزای گروهی چین به 2 صورت عادی و فوری اقدام می شود.تنها تفاوت آنها در مدت زمان کاری است که ویزا آماده می شود.

بهروزسیر ویزای گروهی عادی چین را در مدت 14 روز کاری و ویزای گروهی فوری چین را در مدت 10 روز کاری آماده می نماید.

دریافت تمکن مالی از بانک به زبان انگلیسی با موجودی حداقل 4000 دلار معادل ۱۶ میلیون تومان که تاریخ صدور آن کمتر از ۱ ماه باشد با مهر برجسته و اصل امضای متصدی بانک. بر مبنای نرخ ارز بانک مرکزی هر دلار آمریکا معادل ۴۲۰۰۰ ریال می باشد.

ویزای گروهی چین

لیست قیمت ویزای گروهی چین

مشخصات ویزاویزای گروهی عادی چینویزای گروهی فوری چین
نوع ویزاعادیفوری
مدت اعتبار ویزا3 ماه3 ماه
مدت اقامت با ویزا30 روز30 روز
تعداد دفعات ورود1 بار ورود1 بار ورود
مدت زمان اخذ ویزا12 روز کاری10 روز کاری
قیمت ویزا90 دلار120 دلار

مدارک لازم جهت اخذ ویزای گروهی چین

 1. فرم درخواست ویزا (دانلود فرم قرارداد ویزا)
 2. اصل پاسپورت حداقل 7 ماه اعتبار (داشتن 3 صفحه خالی الزامی است و همچنین برای ویزای یکساله چین اعتبار پاسپورت باید بیش از یکسال باشد.).
 3. حتما 2 قطعه عکس رنگی 4*6 تمام رخ با زمینه سفید بدون عینک (عکس ارسالی باید کاملا با عکس پاسپورت منطبق و طبق فرمت سفارت و بلیط پرواز باشد .)
 4. کپی شناسنامه صفحه اول و دوم با نام همسر و فرزندان و در صورت مجرد بودن نام پدر و مادر.
 5. مشخصات کامل فردی آدرس منزل و محل کار با شماره ثابت و همراه (ذکر کد پستی الزامی است)(دانلود فرم مشخصات فردی)
 6. تمکن مالی از بانک به زبان انگلیسی با موجودی حداقل 4000 دلار معادل ۱۶ میلیون تومان که تاریخ صدور آن کمتر از ۱ ماه باشد با مهر برجسته و اصل امضای متصدی بانک. بر مبنای نرخ ارز بانک مرکزی هر دلار آمریکا معادل ۴۲۰۰۰ ریال می باشد.(دانلود نمونه تمکن مالی) ( به ازای هر نفر از اعضای گروه باید با حداقل موجودی ۱۵ میلیون باشد.)
 7. تسویه کامل.
 8. اگر لیبل هر ویزای قبلی از پاسپورت جدا شده باشد ، مسافر Black List خواهد شد.
 9. بلیط و هتل کانفرم شده الزامی می باشد.
 10. ویزای گروهی چین حداقل 5 نفر می باشد.
 11. سفارت چین در روزهای پنجشنبه کار فوری قبول نمی کند.

خرید بلیط هواپیما در سیستم آنلاین بلیط ساز


همین حالا برای مشاوره رایگان با شماره های 41516-021 و یا 88501852-021 تماس بگیرید و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on skype
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از