شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

آیا به ویزای فوری چین نیاز دارید؟

ویزای فوری چین بهروزسیر
چکیده این مطلب:

ویزای فوری چین برای افرادی مورد نیاز است که می خواهند هر چه سریع تر به کشور چین سفر کنند. ویزای عادی بین 5 تا ….

نویسنده: بهروزسیر منتشر شده در: 05 نوامبر 2018 21 بازدید

ویزای فوری چین بهروزسیر

آیا به ویزای فوری چین نیاز دارید؟ ویزای فوری چین برای افرادی مورد نیاز است که زمان زیادی برای صبر در صف انتظار صدور ویزا ندارند. گاهی اوقات افراد باید هر چه سریع تر به چین سفر کنند و یا با یک سفر برنامه ریزی نشده مواجه می شوند. معمولاً صدور ویزای چین حدود یک هفته تا ده روز ممکن است طول بکشد. از این رو افرادی که برای دریافت ویزای چین زودتر از زمان مقرر اقدام می کنند باید یک سری شرایط را علاوه بر دیگران رعایت کنند. این افراد باید هزینه های بیشتری را پرداخت کنند تا بتوانند در اوایل صف برای رسیدگی به پرونده شان قرار گیرند. اگر می خواهید راحت تر کار خود را انجام دهید می توانید از آژانس مسافرتی بهروزسیر که کارگزار مستقیم خدمات مسافرتی چین است برای دریافت ویزا و پیگیری کارهایتان کمک بگیرید. چنانچه شما هم به اخذ ویزای فوری چین نیاز دارید با بهروزسیر همراه باشید.

دریافت ویزای فوری چین برای چه افرادی مقدور است؟

هنگامی که شروع به جمع آوری مدارک برای ویزای فوری چین می کنید، باید ابتدا ببینید چه شرایطی برای دریافت این ویزا وجود دارد. شما می توانید به صورت توریستی فوری یا توریستی گروهی فوری اقدام به سفارش ویزا کنید. اگر به همراه خانواده می خواهید به مسافرت بروید یا با تورهای گروهی چین می خواهید همراه شوید، بهتر است از ویزای فوری چین در تحت نام ویزای گروهی چین بهره ببرید. البته در این صورت مجریان تور برای شما اقدام به ثبت نام برای ویزا می کنند و فقط شما باید مدارک خود را به آنها تحویل دهید. همچنین هنگامی که به تنهایی سفر می کنید از این خدمات می توانید بهره ببرید و در مدت زمان کمتری ویزای چین را دریافت کنید. پس هر کسی می تواند از ویزای فوری چین استفاده کند ولی باید مازاد بر هزینه های عادی، مبلغی را پرداخت نماید که بسته به نوع ویزا می تواند متغیر باشد.

مدارک لازم برای دریافت ویزای فوری چین

برای دریافت ویزای فوری چین یک سری مدارک مورد نیاز است که باید آن ها را به سفارت چین تحویل دهید.

  1. اصل شناسنامه و کپی از صفحات آن
  2. فرم درخواست صدور ویزای چین که باید در آن نوع ویزای فوری چین قید شده باشد
  3. دو قطعه عکس 6*4 که باید بدون کلاه و عینک باشد و پس زمینه ی سفید داشته باشد
  4. گذرنامه که حداقل باید 7 ماه وقت داشته باشد
  5. بلیط هواپیما رفت و برگشت به همراه رسید رزرو هتل یا دعوتنامه
  6. گواهی تمکن مالی و پرینت گردش حساب 3 ماه اخیر
  7. فیش پرداخت هزینه که برای ویزای فوری چین حدود 40 دلار بیشتر از هزینه ی عادی است

در چه زمانی می توانید برای درخواست ویزای فوری چین اقدام کنید؟

درخواست اخذ ویزای فوری چین بهروزسیر

شما می توانید به صورت حضوری و یا توسط وکیل تان اقدام به تحویل مدارک در سفارت چین کنید. سفارت چین دارای زمان کاری خاصی است که باید آن را بدانید. در روزهای فرد می توانید برای این کار اقدام کنید. ساعات اداری 9 تا 12 و 14:30 تا 16 است و در این محدوده ی زمانی روزهای فرد برای تحویل مدارک خود اقدام کنید. اگر درخواست ویزای فوری چین بدهید ممکن است حتی دو روز بعد بتوانید آن را دریافت کنید. سعی کنید برای دریافت بلیط رفت و برگشت به گونه ای زمان بندی کنید که قبل از زمان پرواز خود اطمینان داشته باشید ویزای تان آماده است و یا اعتبار ویزای شما تا قبل از برگشت به ایران تمام نخواهد شد. البته شما می توانید در صورت نیاز اقدام به تمدید ویزای خود در حین سفر کنید؛ اما ممکن است این کار برای شما یک امتیاز منفی قلمداد شود و در مراجعات بعدی مد نظر قرار گیرد.

نحوه پرداخت هزینه ویزای فوری چین

پس از این که اصل مدارک خود را تحویل دادید، قبض سفارت به شما داده خواهد شد. در این قبض مبالغی که باید پرداخت کنید مشخص شده است. بر اساس این که نوع ویزای شما گروهی باشد یا فردی، با خانواده سفر کنید یا به تنهایی و این که ویزای فوری چین بخواهید یا ویزای عادی مبلغ پرداختی شما متفاوت است. برای ویزای فوری حدود 130 دلار باید پرداخت. ویزای فوری چین معمولاً 30 روزه است که مناسب افرادی است که می خواهند برای کارهای تجاری یا توریستی به این کشور وارد شوند. البته ویزای تجاری چین انواع مختلفی دارد که هر کدام شرایط خاصی دارند و باید آن ها را رعایت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید