شنبه - چهارشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

تور نمایشگاه چین

تور نمایشگاه چین

چرا تور نمایشگاه چین

 

نمایشگاه گوانجو بهروزسیرنمایشگاه گوانجو یک نمایشگاه بزرگ تجاری است که واردات و صادرات بزرگ چین را ساماندهی می کند. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری چین است که بهترین و اولین نیز محسوب می شود. همان طور که می دانید چین یک قطب اقتصادی بزرگ در دنیاست و تولیدات آن سراسر دنیا را گرفته است. از این رو تاجران و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک از سراسر جهان به این کشور سفر می کنند و در تور گوانجو در زمان های مقرر شده برای نمایشگاه گوانجو حضور به هم می رسانند. در این نمایشگاه می توان با کارخانجات و تولید کننده های بزرگ چین ارتباط برقرار کرد و یک تجارت پرسود را رقم زد.
این نمایشگاه یک سکوی خوب برای گسترش تجارت کمپانی های چینی در سطح جهانی است و تأثیر زیادی در بالا بردن رشد اقتصادی چین از گذشته تا کنون داشته است.

تاریخچه و تحولات نمایشگاه گوانجو

این نمایشگاه بزرگ از سال 1957 کار خود را شروع کرده است. نمایشگاه گوانجو به منظور دسترسی بیشتر تاجران خارجی به فروشندگان و تولید کنندگان چینی دایر شد و روز به روز گسترش بیشتری پیدا کرد. در آن زمان چین نیاز داشت تا در جهت رشد اقتصاد خود گام بردارد. نمایشگاه گوانجو به دلیل نزدیک بودن به چند شهر تجاری مانند هنگ کنگ و ماکائو و موقعیت خوبی که در کشور چین داشت، برای این رویداد تجاری برگزیده شد. از شروع کار نمایشگاه گوانجو تا کنون بدون وقفه و هر سال دو بار برگزار شده است و هیچ مسئله ای مانع از برگزاری آن نشده است. حتی بیماری های مختلف مانند سارس که در این برهه به وجود آمدند نتوانستند مانع از برگزاری این نمایشگاه بزرگ و جهانی شوند. در حال حاضر این نمایشگاه توانسته رشد زیادی داشته باشد و تعداد غرفه داران آن از 24 هزار نیز گذشته است. همچنین هزاران نفر در هر دوره از این رویداد تجاری بزرگ دیدن می کنند. در اولین نمایشگاه مربوط به گوانجو، تعداد کمتری محصولات حضور داشتند و با رشد تولیدات چین و شناخته شدن هر چه بیشتر این نمایشگاه، سالانه بر تعداد غرفه ها و وسعت آن، همچنین تنوع محصولات افزوده می شود. در ابتدا بیشتر ارتباط بین چین و شوروی سابق در این نمایشگاه دیده می شد. به مرور کشورهای آسیایی ارتباطات خود را با این نمایشگاه گسترش دادند و در نهایت بسیاری از کشورهای دنیا هر ساله در این نمایشگاه با تعداد بالا حضور دارند.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه گوانجو

نمایشکاه کانتون فیر بهروزسیربا توجه به این که نمایشگاه گوانجو یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه های تجاری است که در سطح جهانی برگزار می شود، باید در زمان های مختلفی برپا شود تا قدرت انتخاب بیشتری برای انتخاب زمان حضور در این نمایشگاه برای افراد مختلف وجود داشته باشد. از این رو نمایشگاه گوانجو هر سال در دو زمان بهار و پاییز برگزار می شود. نمایشگاه در فازهای مختلف نیز برگزار می شود که شامل 3 فاز 5 روزه است. به همین خاطر افرادی که می خواهند از این نمایشگاه دیدن فرمایند باید برنامه ریزی زمانی مناسبی برای حضور در نمایشگاه گوانجو داشته باشند.
این نمایشگاه در مرکز بین المللی گردهمایی و نمایشگاهی گوانجو یا مجموعه ی Pazhou برگزار می شود. همانطور که از نام این نمایشگاه پیداست این مرکز در شهر گوانجو چین، مرکز استان گو آنگ دونگ قرار دارد.

در نمایشگاه گوانجو چه کالاهایی می بینید؟

در نمایشگاه فوق انواع محصولات را می توانید ببینید. البته می توانید قبل از این که برای دیدن نمایشگاه اقدام کنید، یک سری اطلاعات در مورد محصولاتی که در آن به معرض نمایش گذاشته می شوند کسب کنید؛ اما به طور کلی از هر محصولی که بخواهید می توانید در فازهای مختلف نمایشگاه گوانجو ببینید. این محصولات شامل انواع مواد غذایی، لباس، کالاهای پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی گرفته تا ماشین های بزرگ و مکانیکی در عرصه های مختلف و… هستند که می توانید در این نمایشگاه ببینید. به همین خاطر تاجران در حیطه های مختلف می توانند در نمایشگاه گوانجو حاضر شوند. یک مسئله ای که در این نمایشگاه بزرگ به چشم می خورد قیمت های بسیار مناسبی است که می توانید بر روی اتیکت محصولات ببینید. همچنین چندین کمپانی از هر محصول و برندهای متنوع که باعث می شوند تا شما قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید و کیفیت و قیمت مورد نیاز خود را از بین آن ها انتخاب کنید. شاید به جرات می توان گفت محصولی نیست که در این نمایشگاه نتوانید آن را پیدا کنید. البته برخی از تولید کنندگان محصولات خود را به بنگاه های تجاری واگذار می کنند تا در این نمایشگاه بزرگ چین به نمایش بگذارند اما شما می توانید از طریق واسطه ها با تولید کنندگان نیز در ارتباط باشید.

کالاهای نمایشگاه گوانجو بهروزسیربرای حضور در نمایشگاه گوانجو چه نکاتی را باید رعایت کنید؟

اگر شما هم قصد دارید با یک تور چین همراه شوید و خود را به نمایشگاه گوانجو برسانید باید ابتدا یک سری نکات را مد نظر قرار دهید تا بتوانید بهترین بهره وری را از سفر خود داشته باشید.
– اگر مسلط به زبان انگلیسی هستید باید بدانید که به احتمال زیاد به راحتی می توانید نیازهای خود را پاسخ دهید؛ اما در غیر این صورت بهتر است که با یک فرد مسلط به زبان انگلیسی سفر کنید یا از افرادی که در بیرون از نمایشگاه می توانید برای این منظور استخدام کنید بهره ببرید.
– محصولات مختلف بصورت دسته بندی شده هستند و در سالن های مختلف نمایشگاه گوانجو می توانید به صورت ساماندهی شده محصولات مورد نظر خود را ببینید.
– اطلاعاتی در مورد قیمت و کیفیت برندهای مختلف از محصولی که مدنظرتان است می تواند شما را یک شریک تجاری قوی و مطلع نشان دهد؛ از این رو می توانید با غرفه داران بهتر و با دید مناسب تری کنار بیایید.
– تجارت در این نمایشگاه با کارت ویزیت انجام می گیرد و نمی توانید با دلار یا یوان خرید داشته باشید.
– در نهایت می توانید علاوه بر دیدن نمایشگاه گوانجو، یک سفر تفریحی نیز به مراکز دیدنی این شهر داشته باشید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on skype
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp

تماس بگیرید