تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

رانندگی با هوش مصنوعی در چین

هوش-مصنوعی-شرکت-های-چینی-در-کشورهای-اروپایی-بهروزسیر
چکیده این مطلب:

شرکت هوش مصنوعی چینی شرکت با نام DeepBlue Technology Co Ltd در شهر شانگهای، در حال توسعه فناوری خود به بازارهای جهانی به ویژه کشورهای ….

نویسنده: منتشر شده در: 22 ژوئن 2019 40 بازدید

رانندگی با هوش مصنوعی در چین ، تجربه ای شگفت انگیز

رانندگی با هوش مصنوعی در چین ، تجربه ای شگفت انگیز

رانندگی با هوش مصنوعی در چین یک تجربه ای ناب و شگفت انگیز است که سبک زندگی را در آبنده ای نه چندان دور دگرگون خواهد کرد.

به گزارش چاینا دیلی (Chaina Daily)، شرکت هوش مصنوعی چینی شرکت با نام DeepBlue Technology Co Ltd  در شهر شانگهای، در حال توسعه فناوری خود به بازارهای جهانی به ویژه کشورهای اروپایی، خاورمیانه و جنوب شرقی آسیا می باشد. فناوری که این شرکت تخصصی ارائه داده است به نوعی از تجهیزات هوش مصنوعی برای وسایل نقلیه بهره گرفته است ( رانندگی با هوش مصنوعی ).

فناوری های هوش مصنوعی در کشور چین نه تنها برای خودروهای حمل و نقل، بلکه به عنوان یک دستورالعمل برای کسب و کار های مختلف سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته اند. همانطور که می دانید هوش مصنوعی یک فرآیند بسیار پیچیده و کاملاً تخصصی است. تنها تعدادی از کشورهای جهان، این فناوری پیشرفته را در اختیار دارند. با ویزای تجاری چین از بهروزسیر عملکرد شرکت هایی که در حوزه فعال هستند در کشور چین اطلاعات کامل تری به دست آورید.

فناوری هوش مصنوعی در شرکت

DeepBlue Technology Co Ltd

فناوری-هوش-مصنوعی-بهروزسیر

شرکت چینی DeepBlue  در شهر شانگهای طبق یک توافقنامه همکاری با شرکت Foundation Magna Grecia درکشور ایتالیا که یک موسسه سرمایه‌گذاری است، در تاریخ بیست و یکم ماه مارس وارد مذاکره برای انجام فعالیت های خود شده است. زمینه‌های همکاری این دو شرکت، استفاده از امکانات محلی شهرهای ایتالیا است تا بتوانند پروژه رانندگی با هوش مصنوعی خود را در ابعاد اعداد و ارقام اجرا کنند.

شرکت ایتالیایی با فناوری هوش مصنوعی، کشور را دچار تحولات اساسی قرار خواهد داد. به این ترتیب، انتظار می‌رود محصولاتی که مربوط به داده های حجیم و تجزیه و تحلیل آن ها است و همچنین این فناوری پیشرفته، به عنوان یکی از زیرساخت های شهری به شمار آید.

همچنین فناوری رانندگی با هوش مصنوعی که توسط شرکت چینی ارائه شده است برای بهره برداری از صنایع مانند خدمات مالی و سرمایه گذاری، حمل و نقل گردشگری،پزشکی و خدمات بیمارستانی در ایتالیا بسیار ایده آل واقع شود. دریافت ویزای تجاری چین و استفاده از خدمات بهروزسیر به شرکت‌های تجاری کمک خواهد کرد تا از نزدیک با فناوری هوش مصنوعی در شهر شانگ های آشنا شوند.


هوش مصنوعی شرکت های چینی در کشورهای اروپایی

هوش مصنوعی شرکت های چینی در کشورهای اروپایی

علاوه بر همکاری هایی که با شرکت های ایتالیایی انجام شده است، فناوری هوش مصنوعی DeepBlue  با هدف سازماندهی کشورهای اروپایی در سال گذشته در لوکزامبورگ به کار گرفته شد. بر همین اساس، ۳ آزمایشگاه تحقیقاتی به آزمایشگاه ملی لوکزامبورگ پیوستند تا فناوری های طراحی و ساخت هوش مصنوعی که برای وسایل نقلیه، سیستم های امنیتی، مدیریت داده ها و سرمایه گذاری کاربرد دارند، با کیفیت و دقت بالا انجام شود.

طبق گزارش هایی که در این خصوص ارائه شدن، توافق نامه های همکاری از سوی شرکت چینی DeepBlue برای ارائه فناوری هوش مصنوعی با دولت های یونان و ایتالیا در تمام زمینه ها از جمله مدیریت هوشمند شهرها امضا شده است. لوکزامبورگ، ایتالیا و یونان، سه کشور اروپایی هستند که در سال‌های اخیر از سیستم‌های هوش مصنوعی این شرکت استفاده کرده‌اند.

برخی از گزارش ها حاکی از آن هستند که استفاده از این فناوری پیشرفته قادر است در کاربردهای پزشکی و درمانی به ‌عنوان شناسایی رگ های بدن استفاده شود. این فناوری در کشور یونان مورد بررسی قرار گرفت. از طریق این فناوری پیشرفته در این کشور، سیستم چهره نگاری که طبق قوانین حفاظتی و سیاستی اروپایی طراحی شده است، امکان پذیر می باشد. دستگاه های مبتنی بر هوش مصنوعی در سال گذشته به عنوان یکی از محصولات صادراتی به کشورهای اروپا بوده است.

اطلاعات بیشتر در خصوص هوش مصنوعی

برخلاف بسیاری از شرکت‌های فناوری هوش مصنوعی که برروی نرم افزارهای رایج تمرکز دارند، شرکت فناوری DeepBlue  بر روی مسئله نرم افزارهای هوشمند مطالعه می کند. این شرکت قصد دارد سخت افزارهای مستقل را طراحی و تولید کند که در زنجیره صنایع هوش مصنوعی به کار می‌روند.

برخی از شرکت های این حوزه دارای مالکیت فناوری اختصاصی در حوزه آموزش، معماری، سیستم هوشمند شناسایی بیولوژیکی و غیره می باشند. فناوری مشابه با فناوری هوشمند که در خودروها برای رانندگی طراحی شده اند؛ همچنین ربات های هوشمند، سیستم های هوشمند بیولوژیکی، سیستم های امنیتی، تراشه‌های هوشمند و … به فناوری ارائه شده شباهت دارند.

استفاده از رانندگی با هوش مصنوعی در اتوبوس هوشمند پاندا

اتوبوس هوشمند پاندا برتر این محصول شرکت DeepBlue

 یکی از برترین محصولات که بر اساس رانندگی با هوش مصنوعی  در شهر شانگهای طراحی و تولید شده است، بر اساس تکنولوژی خود-راننده، سیستم شناسایی چهره، جستجوی آدرس با استفاده از ربات های چینی و برهمکنش های صدا و همچنین فناوری‌های هوش مصنوعی عمل می کند. این اتوبوس شگفت انگیز در شهر بانکوک در مرکز پایتخت در اواسط امسال مورد استفاده قرار می گیرد.

 اتوبوس هوشمند پاندا با ۱۲ متر طول، یک اتوبوس لاکچری، فناوری‌های بسیار پیشرفته هوش مصنوعی را در اختیار دارد. این اتوبوس برای مسافران، بهترین و راحت ترین امکانات سفر را فراهم می کند.

اتوبوس هوشمند پاندا قادر است مسیر حرکت خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی و شرایط، از طریق سیستم های هوشمند ادامه دهد. این اتوبوس بدون نیاز به راننده حرکت می کند.

نوآوری و شگفت انگیز بودن این محصول به اندازه‌ای است که کشورهایی نظیر آلمان، لوگزامبورگ، ایتالیا و یونان علاقه زیادی به استفاده از این فن آوری و خرید محصولات نشان داده‌اند. بازار هدف این اتوبوس پیشرفته از شرکت DeepBlue  در سال‌های بعد، کشورهای اروپایی تعیین شده است.

اتوبوس هوشمند پاندا در شش شهر کشور چین مورد آزمایش قرار گرفته است:

  • Changzhou) Jiangsu province)
  • Jinan) Shandong province)
  • Quzhou) Zhejiang province)
  • Deyang) Sichuan province)
  • Chizhou) Anhui province)
  • Tianjin
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =

تماس بگیرید