شنبه - چهارشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

ویزای توریستی دبی + قیمت و مدارک

ویزای توریستی دبی
چکیده این مطلب:

بسته به برنامه شما، ویزای توریستی دبی می تواند برای 30 روز یا 90 روز برای یک یا چند بار ورود صادر شود. ویزای توریستی بدون نیاز ….

نویسنده: بهروزسیر منتشر شده در: 23 می 2022 20 بازدید

بسته به برنامه شما، ویزای توریستی دبی می تواند برای 30 روز یا 90 روز برای یک یا چند بار ورود صادر شود. ویزای توریستی بدون نیاز به خروج از کشور دو بار به مدت 30 روز قابل تمدید است.

ویزای توریستی دبی برای چه کسانی است؟

ویزای توریستی امارات برای کسانی است که واجد شرایط دریافت ویزا در بدو ورود یا ورود بدون ویزا به امارات نیستند. ویزای توریستی را می‌توان برای گردشگران فردی واجد شرایط از سراسر جهان دریافت کرد. زنان زیر 18 سال نمی‌توانند برای این نوع ویزا درخواست دهند مگر اینکه با والدین خود سفر کنند.

جدیدترین اخبار ویزای توریستی دبی

طبق مصوبه هیئت دولت امارات، کودکان زیر 18 سال که بزرگ‌سالان را همراهی می‌کنند، می‌توانند هرسال ویزای رایگان برای بازدید خود دریافت کنند.

ویزای توریستی دبی

ویزای توریستی دبی

ویزای گردشگری دبی چند بار ورود برای همه ملیت‌ها

در گامی که هدف آن تسهیل روند برای گردشگران و بازدیدکنندگان است، ویزای توریستی چند ورودی جدید اکنون می‌تواند برای همه ملیت‌ها صادر شود.

ویزای پنج‌ساله گردشگران را قادرش می‌سازد تا چندین بار با حمایت شخصی وارد کشور شوند و در هر بازدید به مدت 90 روز در کشور بمانند که می‌تواند برای 90 روز دیگر تمدید شود.

ویزای توریستی دبی کی باز می‌شود؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ویزای توریستی دبی، لطفاً با همکاران ما در بهروزسیر تماس بگیرید.

ویزای توریستی دبی باز شد اما اعتبار آن چقدر است؟

بسته به برنامه شما، ویزای توریستی امارات می‌تواند به مدت 30 روز یا 90 روز، یک‌بار ورود یا چند بار ورود صادر شود. اخیراً، امارات متحده عربی یک ویزای پنج‌ساله را تسهیل کرده است که به گردشگران امکان می‌دهد چندین بار با حمایت شخصی وارد کشور شوند و در هر بازدید 90 روز در کشور بمانند که می‌تواند برای 90 روز دیگر تمدید شود.

چه کسی می‌تواند برای ویزای توریستی دبی کرونا شما اقدام کند؟

هر ایرلاین شرایطی دارد که باید رعایت شود تا ویزای شما توسط آن‌ها تنظیم شود. یکی از شرایط پرواز با آن‌هاست. برای اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر، خطوط هوایی مستقر در امارات را برای انواع ویزا، امکانات، شرایط و ضوابط بررسی کنید.

ویزا گردشگری دبی از طریق آژانس‌ها و هتل‌ها

آژانس‌های مسافرتی و هتل‌های دارای مجوز در امارات می‌توانند ویزای توریستی را برای شما ترتیب دهند، مشروط بر اینکه بلیط را از طریق آن‌ها خریداری کنید و رزرو هتل را با هتل خاص انجام دهید.

همچنین می‌توانید با آژانس‌های مسافرتی در کشور خود برای دریافت بسته‌های گردشگری موجود در امارات با همکاری یک اپراتور تور محلی تماس بگیرید.

انواع خرید ویزای توریستی دبی

دولت امارات انواع مختلفی از ویزاها را به افرادی که قصد ورود به این کشور رادارند ارائه می‌دهد. درحالی‌که ویزای بازدید آن‌ها را قادر می‌سازد چندین کار را در دبی انجام دهند، ویزای توریستی دامنه را محدود می‌کند و افراد دارای این ویزا فقط مجاز به انجام چند کار هستند. ویزای توریستی را می‌توان به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از ویزای بازدید در نظر گرفت که مقامات آن را برای مدت‌زمان محدودی اعطا می‌کنند. در زیر انواع مختلفی از ویزای توریستی که می‌توانید انتخاب کنید آورده شده است:

ویزای توریستی 14 روزه دبی

همان‌طور که از نام آن پیداست، این ویزا است که به افراد اجازه می‌دهد برای مدت 14 روز در امارات بمانند. برای کسی که مایل به کشف آنچه شهر برای ارائه دارد اما مدت‌زمان محدودی برای انجام همین کار دارد ایدئال است. ویزا برای مدت دو ماه اعتبار دارد و هیچ سفری بیش از این زمان مجاز نیست. افراد می‌توانند از تاریخ ورود به کشور به مدت 14 روز در دبی بمانند.

ویزای توریستی 30 روزه دبی

این ویزای توریستی برای افرادی طراحی‌شده است که مایل‌اند زمان بیشتری را در دبی بگذرانند. این امکان را برای دارنده ویزا فراهم می‌کند که به مدت 30 روز در کشور بمانند و دارنده ویزا می‌تواند به شهرهای دیگر امارات نیز سفر کند. افراد باید طی 60 روز پس از صدور ویزا، سفر خود را تکمیل کنند، پس از اتمام ویزا. مدت‌زمان این ویزا با شرایط و ضوابط خاصی حداکثر تا 10 روز قابل تمدید است.

درحالی‌که انواع دیگری از ویزا در دسترس است، افرادی که تنها باهدف گردشگری به دبی سفر می‌کنند می‌توانند بین این دو گزینه انتخاب کنند. افرادی که ملزم به سفر به شهر در مناسبت‌های مختلف در یک دوره زمانی خاص هستند، می‌توانند ویزای چند بار ورود را انتخاب کنند.

مدارک و شرایط جدید ویزای توریستی دبی

  • تصویر صفحه اول پاسپورت
  • تصویر کارت ملی
  • تصویر شناسنامه
  • عکس
  • بیمه‌نامه مسافرتی (ویژه پوشش هزینه‌های درمان مبتلایان به کرونا)
  • پاسخ منفی تست کرونا به روش PCR (در 24 یا 48 ساعت قبل از پرواز باید اخذ شده باشد)

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی دبی

مدارک ویزای توریستی دبی

مدارک ویزای توریستی دبی

افرادی که به دنبال سفر به دبی با ویزای توریستی هستند باید مدارک زیر را ارائه دهند:

گذرنامه : متقاضی باید گذرنامه معتبری داشته باشد که تابعیت او را نشان دهد. کپی‌های اسکن شده گذرنامه باید ارسال شود (در صورت درخواست آنلاین). پاسپورت باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد تا به درخواست ویزا رسیدگی شود. افراد باید صفحه اول و آخر پاسپورت را درج کنند. کپی‌های اسکن شده باید رنگی باشند و کپی‌های سیاه‌وسفید مستعد رد شدن باشند.

فرم درخواست : متقاضیان باید فرم درخواست ویزا را پر کنند. فرم نیز باید امضا شود. افراد باید توجه داشته باشند که اطلاعات ارائه‌شده دقیق است، زیرا هرگونه اختلاف می‌تواند منجر به تأخیر شود.

عکس : برنامه باید با یک عکس اخیر از متقاضی پشتیبانی شود. تصویر باید رنگی باشد و بیش از 6 ماه از آن گذشته باشد. باید مطابق با استانداردهای مشخصی باشد که توسط دولت تعیین‌شده است.

برنامه سفر : برنامه سفر باید همراه با برنامه ارائه شود. این باید شامل تاریخ سفر، کپی بلیط هواپیما و جزئیات هتلی باشد که انتظار می‌رود فرد در آن اقامت کند. این اساساً برای نشان دادن به مقامات لازم است که متقاضی تمام برنامه‌های خروج از کشور را در یک بازه زمانی مشخص دارد.

داده‌های مالی : معمولاً در بیشتر موارد به این نیاز نیست. به‌ندرت موردنیاز است، اما نگه‌داشتن اطلاعات مفیدتر است. مقامات ممکن است این سؤال را بپرسند که اگر به وضعیت مالی متقاضی شک دارند و اینکه آیا او می‌تواند با بودجه محدود در کشور زنده بماند یا خیر.

خرید ویزای توریستی دبی

مهم است که اصالت آژانس‌های مسافرتی را که با آن‌ها سروکار دارید بررسی کنید و تا زمانی که 100 درصد از واقعی بودن مجری تور مطمئن نشدید، از پرداخت یا ارسال کپی اسناد رسمی خودداری کنید. بهروزسیر این اطمینان را به شما می‌دهد که تجربه بهترین سفر را همراه با اخذ ویزای دبی خواهید داشت.

برای مشاوره و راهنمایی جهت اخذ ویزای توریستی دبی با شماره 02141516 تماس بگیرید.

توجه: سفارت‌های امارات ویزای توریستی صادر نمی‌کنند. برای دریافت ویزای توریستی امارات، باید با یکی از خطوط هوایی مستقر در امارات، یک آژانس توریستی یا هتلی (محلی که قصد اقامت در آن رادارید) در امارات تماس بگیرید که از طرف شما برای ویزا درخواست دهند.

قیمت ویزای توریستی دبی

نوع ویزابزرگسالزیر 18 سالمدت زمان اخذ
ویزای ۱۰ روز سینگل عادی290 درهم80 درهم3 روزکاری
ویزای ۱۰ روز سینگل فوری310 درهم100 درهمکمتر از 24 ساعت
ویزای ۳۰ روز سینگل عادی310 درهم90 درهم3 روزکاری
ویزای ۳۰ روز سینگل فوری330 درهم130 درهمکمتر از 24 ساعت
ویزای ۳۰ روز مولتی عادی590 درهم--3 روزکاری
ویزای ۶۰ روز سینگل490 درهم180 درهم3 روزکاری
ویزای ۶۰ روز مولتی800 درهم--3 روزکاری
تماس بگیرید