شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

ویزای عادی دبی

default
چکیده این مطلب:

آنچه خواهیم خواند پنهان 1) آیا برای سفر به دبی به ویزا نیاز دارید؟ 2) به کدام نوع ویزا نیاز دارم؟ 3) اعتبار ویزای عادی ….

نویسنده: بهروزسیر منتشر شده در: 10 ژوئن 2022 22 بازدید

آیا برای سفر به دبی به ویزا نیاز دارید؟

همه گردشگران و مسافران تجاری با ملیت‌های مختلف باید قبل از عزیمت برای ویزای امارات درخواست دهند. همین امر در مورد مسافران با ملیت ایرانی هم صدق می‌کند. کودکان نیز به ویزای خود نیاز دارند. چند سالی است که برای درخواست ویزا دیگر نیازی به مراجعه به کنسولگری یا سفارت نیست. درخواست را می‌توان به‌طور کامل آنلاین ساخت و پس از اعطای از طریق ایمیل ارسال می‌شود. فقط باید آن را پرینت بگیرید و در سفر با خود ببرید.

به کدام نوع ویزا نیاز دارم؟

اگر برای تعطیلات یا سفر کاری به دبی سفر می‌کنید، می‌توانید از ویزای الکترونیکی استفاده کنید. این به‌اصطلاح ویزای الکترونیکی دبی «کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان پردازش را دارد. گردشگران می‌توانند از نوع گردشگری الکترونیکی استفاده کنند، درحالی‌که مسافران تجاری می‌توانند از نوع» کسب‌وکار الکترونیکی استفاده کنند. هر دو ویزا الکترونیکی را می‌توان با همان فرم درخواست آنلاین درخواست کرد.

آیا می‌خواهید بیشتر از مدت اعتبار ویزای الکترونیکی در دبی بمانید؟ یا شرایط لازم را ندارید؟ سپس باید برای ویزای فیزیکی اقدام کنید که توسط کارمند کنسولگری در گذرنامه شما درج می‌شود. این با هزینه‌های بالاتر و زمان تحویل طولانی‌تر همراه است.

اعتبار ویزای عادی دبی

ویزای عادی دبی که می‌توانید با استفاده از فرم درخواست آنلاین در این وب‌سایت درخواست دهید، به شما امکان می‌دهد به مدت 2 هفته در دبی اقامت داشته باشید.

ویزای شما بلافاصله از لحظه تائید درخواست شما معتبر است. شما باید ظرف 30 روز به دبی برسید. می‌توانید هر چه زودتر برای ویزای خود اقدام کنید. برای اطمینان از اینکه اعتبار ویزای شما با ورود به امارات منقضی نشده است، درخواست شما به‌طور خودکار دقیقاً 3 هفته قبل از حرکت بررسی می‌شود.

پس از دریافت ویزای خود، همچنان می‌توانید تصمیم بگیرید که سه هفته زودتر یا یک هفته دیرتر از تاریخ ذکرشده در فرم وارد دبی شوید. شما همیشه می‌توانید 30 روز در این کشور بمانید، صرف‌نظر از اینکه چه زمانی به دبی می‌رسید

شرایط لازم برای ویزای عادی دبی

آیا برای تعطیلات یا سفر کاری به دبی سفر می‌کنید؟ پس باید قوانین و الزامات تحمیل‌شده توسط مقامات مهاجرتی را برای استفاده از ویزای عادی را رعایت کنید. برای اکثر مسافران، مشکلی نخواهد بود. بااین‌حال، مهم است که بررسی کنید که آیا شرایط زیر را نیز دارید:

 • پاسپورت شما باید حداقل شش ماه دیگر پس از ورود به دبی معتبر باشد و دارای دو صفحه خالی باشد.
 • شما باید قوانین کرونا را در دبی دنبال کنید، قبل از سفر دوباره آن‌ها را بررسی کنید
 • باید قبل از سفر به دبی بلیط رفت‌وبرگشت یا ترانزیت رزرو کرده باشید.
 • باید ثابت کنید که تمکن مالی کافی برای پرداخت هزینه کل سفر دارید.

درخواست آنلاین ویزای عادی دبی

ارسال درخواست ویزای عادی دبی به‌راحتی بافرم درخواست آنلاین انجام می‌شود. پر کردن فرم آنلاین معمولاً بیش از پانزده دقیقه طول نمی‌کشد. پس از پر کردن آن، هزینه ویزا برای هر نفر را پرداخت می‌کنید که می‌توان با خیال راحت و قابل‌اعتماد از طریق ویزا، مستر کارت، آمریکن اکسپرس یا پی پال پرداخت کرد.

مدارک لازم جهت درخواست ویزای توریستی عادی دبی:

 1. اصل پاسپورت
 2. کپی صفحه اول و دوم شناسنامه (صفحه ازدواج)
 3. دو قطعه عکس 5*5 رنگی زمینه سفید
 4. فرم تکمیل‌شده درخواست ویزا
 5. آخرین ویزای دبی (در صورت داشتن سفر قبلی به دبی)

مدت‌زمان جواب دهی به ویزای دبی و اعتبار آن

معیار محاسبه مدت‌زمان، یک روز پس از ارائه و ارسال مدارک است و باید تعطیلات رسمی کشور و تعطیلات سفارت را هم به آن اضافه کنید. هرکدام از ویزاهای دوبی از زمان صدور 2 ماه معتبر می‌باشند. پس از ورود به کشور امارات اعتبار ویزا بر اساس درخواست اولیه و نوع ویزا خواهد بود. مدت‌زمان جواب دهی به درخواست ویزای دبی 1 تا 3 روز کاری هست.

نکاتی مهم در مورد ویزای عادی دبی

 • در صورت رد شدن ویزای دبی از سوی مرکز صدور ویزای امارات، مبلغ ویزا قابل‌برگشت نیست!
 • در صورت عدم بازگشت مسافر و یا بروز هرگونه خسارت و تعلق جریمه، پرداخت کلیه‌ی جریمه‌ها بر عهده‌ی مسافر هست.
 • کشور امارات به افراد زیر 18 سالی که تنها سفر کنند، ویزا نمی‌دهد.

مشاوره دریافت ویزای عادی دبی

شرکت تفریحی سیاحتی بهروزسیر با دارا بودن یکی از مطمئن‌ترین و باسابقه‌ترین کارگزاران اخذ ویزای دبی در کشور امارات، در کوتاه‌ترین زمان برای متقاضیان اقدام به دریافت انواع ویزای دبی خواهد کرد. همچنین شما می‌توانید از خدمات تور دبی ما استفاده کنید. شما می‌توانید درخواست خود را با کارشناسان ما به‌صورت تلفنی هماهنگ کنید.

ویزای توریستی عادی دبی

مدت‌زمان صدور: 5 – 7 روز کاری

(انگشت‌نگاری در دفتر تهران انجام می‌شود)

دفعات ورود: Single

اعتبار: 3 ماه

اقامت: 1 ماه

تماس بگیرید