ویزای عمان بهروزسیر هدر

ویزای عمان

نوع ویزا توضیحات مدارک مورد نیاز مدت زمان قیمت(دلار)
ویزای 10 روز اقامت توریستی عمان این ویزا با هدف گردشگری صادر می شود. اعتبار ویزا از تاریخ صدور یک ماه می باشد و پس از ورود به کشور عمان تنها اجازه 10 روز اقامت دارد. 1- یک قطعه 4*3 رنگی تمام رخ
2- اسکن صفحات اول و دوم پاسپورت
3- 20 میلیون چک ضمانت برگشت
4- رزرو هتل
2-3 روز کاری 25
ویزای 1 ماهه توریستی عمان این ویزا نیز دارای یک ماه اعتبار از تاریخ صدور و 30 روز اقامت به هدف گردشگری را دارد. 2-3 روز کاری 75
ویزای یکساله مولتی تجاری عمان ویزای یکساله مناسب تاجرانی است که به قصد تجارت می خواهند چند بار به کشور عمان در مدت زمان یک سال رفت و آمد داشته باشند. 7-10 روز کاری 270

نوع ویزا مدت زمان قیمت(دلار)
ویزای 10 روز اقامت توریستی عمان 2-3 روز کاری 25
ویزای 1 ماهه توریستی عمان 2-3 روز کاری 75
ویزای یکساله مولتی تجاری عمان 7-10 روز کاری 270

شهروندان ایرانی برای سفر به عمان کشور پادشاه نشین در شرق شبه جزیره عربستان، نیاز به اخذ ویزای عمان دارند. ویزای توریستی عمان نیاز به مصاحبه حضوری ندارد اما شرایط ویزای تجاری عمان و ویزای کاری عمان متفاوت است.

در مرحله بعد شما نیاز به دریافت وقت سفارت دارید که همکاران ما در آژانس مسافرتی بهروزسیر و یا شماره تماس ۴۱۵۱۶-۰۲۱ و ۸۸۵۰۱۸۵۲-۰۲۱ شما را در این مسیر همراهی خواهند نمود.

  • نشانی:  تهران، خیابان آفریقا، کوچه تندیس، پلاک ۱۲
  • تلفن: ۲۲۰۵۶۸۳۱ (۰۲۱)
  • ساعت کاری سفارت: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴:۳۰ بعدازظهر (شنبه‌ها و یکشنبه‌ها امکان تغییر ساعت کاری وجود دارد.)
  • وب‌سایت سفارت عمان: www.embassytehran.com

برای اخذ هر نوع ویزای عمان نیازی نیست مستقیما به سفارت عمان مراجعه کنید. بلکه می توانید تنها با ارائه مدارک لازم به آژانس مسافرتی بهروزسیر مراحل اخذ ویزای عمان را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه ویزای عمان شما از طرف سفارت صادر گردد.

  • ویزای توریستی ۱۰ روزه عمان : این ویزا برای افرادی صادر می شود که به هدف گردشگری وارد خاک عمان می شوند و اعتبار آن یک ماهه می باشد اما تنها می توانند به مدت ۱۰ روز در کشور عمان اقامت داشته باشند.
  • ویزای توریستی یک ماهه عمان
  • ویزای یکساله تجاری عمان

1- فرم درخواست ویزای عمان

۲- اصل پاسپورت به همراه دو برگ کپی از صفحه اول ( اعتبار پاسپورت حداقل ۶ ماه می باشد و امضا مسافر در پاسپورت الزامی است. )

۳- کپی از تمام صفحات شناسنامه (حتی صفحات سفید)

۴- رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

۵- یک قطعه ۴*۳ رنگی تمام رخ

۶- ۲۰ میلیون چک ضمانت برگشت

۷- رزرو هتل به صورت قطعی

1- اخذ وقت سفارت عمان

۲- پر کردن فرم درخواست ویزای عمان

۳- تکمیل مدارک مورد نیاز ویزای عمان

۴- پرداخت هزینه ها

۵- انجام مصاحبه و منتظر ماندن جهت صدور ویزای عمان

ویزای عمان بهروزسیر فوتر