شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

ویزای فوری هند

ویزای فوری هند
چکیده این مطلب:

با اخذ ویزای فوری هند شما می‌توانید 30 روز در این کشور اقامت داشته باشید. مدت‌زمان صدور ویزای فوری 7 روز کاری هست. ویزای فوری ….

نویسنده: منتشر شده در: 01 ژوئن 2022 50 بازدید

با اخذ ویزای فوری هند شما می‌توانید 30 روز در این کشور اقامت داشته باشید. مدت‌زمان صدور ویزای فوری 7 روز کاری هست. ویزای فوری هند از نوع ویزای توریستی محسوب می‌شود. به آن دسته از افراد خارجی داده می‌شود که باید در شرایط بحرانی به هند بیایند. به این ویزا، ویزای اضطراری هند نیز گفته می‌شود. این ویزا 4 ماه اعتبار دارد.

اگر خارج از هند زندگی می‌کنید و مجبور هستید برای موارد بحرانی و فوری مانند فوت یکی از اعضای خانواده یا یکی از عزیزانتان به هند بیایید، برای مقاصد قانونی به دادگاه مراجعه کنید و یا یکی از اعضای خانواده  شما یک بیماری  را تجربه می‌کند، در آن مرحله شما می‌توانید برای ویزای توریستی فوری برای آمدن به هند درخواست دهید. برخلاف ویزاهای مختلف مانند ویزای توریستی هند، ویزای تجاری هند، ویزای پزشکی هند ، درخواست ویزای فوری تلاش کمتری را برای آماده شدن لازم دارد.

ویزای فوری هند

ویزای فوری هند

درخواست ویزای فوری هند (فرآیند طی 1 تا 3 روز)

شما به‌راحتی می‌توانید با درخواست از طریق خدمات ویزای سریع که ما در بهروزسیر ارائه می‌دهیم، از تسهیلات برای پردازش ویزای فوری هند خود استفاده کنید. این تسهیلات به‌ویژه برای کسانی است که می‌خواهند ویزای الکترونیکی را در مواقع اضطراری صادر کنند یا زمانی را برای آماده شدن نداشتید. متقاضی می‌تواند ویزای فوری خود را ظرف 7 روزدریافت کند. برای بهره‌مندی از خدمات سریع، می‌توانید اکنون برای ویزای اضطراری / فوری هند درخواست دهید.

صدور ویزای فوری  هند 7 روزکاری طول می‌کشد که درخواست به‌طور مناسب تکمیل شود، گزارش‌های موردنیاز ارسال شود و درخواست کامل تکمیل شود. برای ویزای فوق‌العاده فوری، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه بیشتری برای دریافت ویزا داشته باشید. این خدمات ویزای فوری برای درخواست از نوع ویزای توریستی قابل‌دسترسی است.

مواردی که باید هنگام درخواست ویزای فوری هند به خاطر بسپارید:

برخلاف ویزاهای مختلف، تائید ویزای اضطراری مشکل‌تر است، زیرا به تائید بستگی دارد. در موارد بالینی و مرگ، لازم است که یک نامه کپی از کلینیک پزشکی برای نشان دادن بیماری یا درگذشت به مقامات بدهید. درصورتی‌که این کار را انجام ندهید، درخواست ویزای اضطراری شما به هند رد خواهد شد.

درخواست ویزای فوری هند در مناسبت‌های ملی هند مانند روز جمهوری در 26 ژانویه، روز استقلال در 15 اوت، گاندی جایانتی در 2 اکتبر و غیره، بررسی نمی‌شود.

سوابق موردنیاز برای ویزای اضطراری هند

همان‌طور که اشاره کردیم، در موارد خاص شما باید گزارشی را ارسال کنید که نشان‌دهنده مرگ یا بیماری عزیز شما باشد. اما در حالت کلی به صورت توریستی می‌توانید با ارسال مدارکی که پایین‌تر لیست کرده‌ایم  برای ویزای فوری هند درخواست دهید.

چگونه ویزای فوری الکترونیکی هند را دریافت کنیم؟

مانند ویزاهای مختلف، ویزای فوری هند یا ویزای اضطراری هند نیز بررسی می‌شود. ویزا در سیستم کامپیوتری ذخیره می‌شود، ویزای فوری مهر فیزیکی روی پاسپورت نیست و به صورت استیکر داخل پاسپورت زده می‌شود. افسر مهاجرت می‌تواند اعتبار آن را در ترمینال فرودگاهی که برای رسیدن به هند استفاده می‌کنید بررسی کند.

متقاضیان ویزای غیر اضطراری می‌توانند برای ویزای ورود معمولی از طریق vfs global، بدون ارائه هیچ مدرک اضطراری یا دلیلی برای سفر به هند، مشروط به شرایط واجد شرایط بودن، درخواست دهند. رسیدگی به چنین درخواست‌هایی طبق روال عادی خواهد بود.

قیمت ویزای فوری هند

قیمت ویزای فوری هند

مدارک ویزای فوری هند

  1. پاسپورت
  2. 2 قطعه عکس 2در2
  3. رزرو بلیط و هتل
  4. کپی شناسنامه همه صفحات
  5. کارت ملی پشت و رو
  6. کارت واکسن

قیمت ویزای فوری هند

ویزای فوری هند هزینه‌ی ثابتی ندارد و تحت تأثیر بسیاری از عوامل همچون؛ نوسانات نرخ ارز و دلار تغییر می‌کند. اگر قصد دارید تا از هزینه‌ ویزای فوری مطلع شوید با تیم پشتیبانی بهروزسیر در ارتباط باشید. و یا از طریق این لینک ویزای هند می‌توانید جدیدترین قیمت ویزا کشور هند را مشاهده کنید.

برای مشاوره و راهنمایی جهت اخذ ویزای فوری هند با شماره 02141516 تماس بگیرید.

تماس بگیرید