ویزای چین بهروزسیر بنر

ویزای چین

نوع ویزا توضیحات مدارک مورد نیاز ویزای چین مدت زمان قیمت (دلار)

ویزای گروهی عادی چین

ویزای گروهی چین مناسب گروه های 5 تا 15 نفر می باشد. مسافر از تاریخ صدور ویزای گروهی چین به مدت 45 روز مهلت دارد به کشور چین سفر کند و حداکثر مدت اقامت 30 روز می باشد. لازم به ذکر است ویزای گروهی چین شامل یکبار ورود است و ورود و خروج همه ی اعضا می بایست در یک تاریخ انجام پذیرد. تفاوت ویزای گروهی عادی چین با ویزای گروهی فوری چین تنها در مدت زمان لازم جهت اخذ ویزای چین می باشد. 1- اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار دارای حداقل 3 صفحه خالی (برای تمام انواع ویزا 7 ماه اعتبار کافی است و تنها برای ویزای یکساله پاسپورت بیش از یکسال باید اعتبار داشته باشد)

2- دو قطعه عکس رنگی 4*6 تمام رخ با زمینه سفید بدون عینک و کلاه (عکس ارسالی باید کاملا با عکس پاسپورت منطبق باشد)

3- کپی شناسنامه صفحه اول و دوم با نام همسر و فرزندان و در صورت مجرد بودن نام پدر و مادر

4- مشخصات کامل فردی آدرس منزل و محل کار با شماره ثابت و همراه (ذکر کد پستی الزامی است)

5- تمکن مالی به انگلیسی حداقل 8000 دلاری با مهر برجسته و اصل امضای متصدی بانک

* تمکن مالی مورد نیاز برای ویزای تجاری 60 روز اقامت حداقل 11000 دلار و ویزای تجاری 90 روز اقامت حداقل 14000 دلار می باشد.

6- بیمه مسافرتی

* برای ویزای تجاری اتباع افغانی و عراقی نیاز به پاسپورت با حداقل 1 سال اعتبار می باشد و همچنین اقامت این اشخاص در ایران با حداقل 8 ماه اعتبار الزامی است.

* برای مصاحبه اتباع افغان و عراقی حضور مسافر در سفارت الزامی است.

14 روز کاری 90

ویزای گروهی فوری چین

شرایط ویزای گروهی فوری چین همانند ویزای گروهی عادی چین می باشد با این تفاوت که مدت زمان اخذ ویزای گروهی فوری چین در سریعترین زمان صورت می پذیرد. 10 روز کاری 120

ویزای توریستی انفرادی عادی چین (L)

ویزای توریستی انفرادی چین به 3 نوع ویزای عادی چین, ویزای نیمه فوری چین و ویزای فوری چین اخذ می گردد. ویزای انفرادی چین یا همان ویزای توریستی چین برای افرادی مناسب است که به صورت انفرادی به چین سفر می کنند و مدت اقامت آن ها بین 1 تا 30 روز می باشد. مدت اعتبار این نوع ویزای توریستی چین از تاریخ صدور 3 ماه و مدت اقامت در چین از تاریخ ورود حداکثر 30 روز می باشد. اگر برای سفر به چین عجله ای ندارید ویزای انفرادی عادی چین برای شما مناسب است. 7 روز کاری 105

ویزای توریستی انفرادی نیمه فوری چین (L)

شرایط اخذ ویزای انفرادی نیمه فوری چین همانند ویزای انفرادی چین می باشد و تنها تفاوت آن ها در مدت زمان لازم برای اخذ ویزای چین است. 5 روز کاری 120

ویزای توریستی انفرادی فوری چین (L)

شرایط ویزای انفرادی فوری چین همانند ویزای انفرادی عادی چین می باشد با این تفاوت که مدت زمان اخذ ویزای انفرادی فوری چین در سریعترین زمان صورت می پذیرد و برای افرادی مناسب است که فرصت کمی برای اخذ ویزای چین در اختیار دارند. 3 روز کاری 135

ویزای تجاری 3 ماهه سینگل چین (M)

ویزای تجاری چین مناسب تجار و بازرگانان می باشد. مدت اعتبار ویزای تجاری 3 ماهه سینگل چین از تاریخ صدور 3 ماه و مدت اقامت در چین از تاریخ ورود حداکثر 30 روز می باشد. در ویزای تجاری سینگل تنها یکبار اجازه ورود به چین را دارید. 10 روز کاری 200

ویزای تجاری 3 ماهه دبل چین (M)

شرایط ویزای تجاری 3 ماهه دبل چین همانند ویزای تجاری 3 ماهه سینگل چین می باشد با این تفاوت که با اخذ ویزای تجاری دبل چین مسافر می تواند در مدت سه ماه دوبار به کشور چین سفر کند و در هر بار حداکثر 30 روز اقامت داشته باشد. 10 روز کاری 400

ویزای تجاری 3 ماهه اتباع افغان 30 روز اقامت (M)

مناسب تجار و بازرگانان اتباع افغانی می باشد. این ویزا از تاریخ صدور ۳ ماه اعتبار دارد و بر اساس تصمیم سفارت حداقل ۲۰ روز و حداکثر ۳۰ روز اقامت می توانند داشته باشند. 20 روز کاری 1200

ویزای تجاری 3 ماهه اتباع عراق 30 روز اقامت (M)

مناسب تجار و بازرگانان اتباع عراقی می باشد. این ویزا از تاریخ صدور ۳ ماه اعتبار دارد و بر اساس تصمیم سفارت حداقل ۲۰ روز و حداکثر ۳۰ روز اقامت می توانند داشته باشند. 20 روز کاری 1000

ویزای تجاری 3 ماهه سینگل 60 روز اقامت چین (M)

مدت اعتبار ویزای تجاری 3 ماهه سینگل چین از تاریخ صدور 3 ماه و مدت اقامت در چین از تاریخ ورود حداکثر 60 روز می باشد. دارنده این ویزا ظرف 3 ماه بعد از تاریخ صدور ویزا می بایست وارد چین شود و تنها یک بار اجازه ورود و خروج از چین را دارد. 10 روز کاری 500

ویزای تجاری 3 ماهه سینگل 90 روز اقامت چین (M)

مدت اعتبار ویزای تجاری 3 ماهه سینگل چین از تاریخ صدور 3 ماه و مدت اقامت در چین از تاریخ ورود حداکثر 90 روز می باشد. دارنده این ویزا یکبار ورود بوده و دارنده ی آن از روز ورود به چین به مدت 90 روز می تواند اقامت داشته باشد. 10 روز کاری 600

ویزای تجاری 6 ماهه مولتی 30 روز اقامت چین (M)

ویزای تجاری 6 ماهه مولتی چین دارای 6 ماه اعتبار از تاریخ صدور ویزای چین است که مسافر بدون محدودیت در مدت 6 ماه می تواند به چین سفر کند و در هر بار ورود اجازه حداکثر 30 روز اقامت را دارد. 10 روز کاری 550

ویزای تجاری 1 ساله مولتی 30 روز اقامت چین (M)

ویزای تجاری یکساله مولتی چین مناسب افرادی است که بسیار به چین سفر می کنند. ویزای یکساله چین دارای یک سال اعتبار از تاریخ صدور ویزای چین است. مسافر در مدت یک سال می تواند بدون هیچ محدودیت چندین بار وارد کشور چین شود و در هر بار ورود حداکثر اجازه ی 30 روز اقامت را دارد. 10 روز کاری 700

نوع ویزا مدت زمان قیمت (دلار)
گروهی عادی 14 روز کاری 90
گروهی فوری 10 روز کاری 120
توریستی انفرادی عادی (L) 7 روز کاری 105
توریستی انفرادی نیمه فوری (L) 5 روز کاری 120
توریستی انفرادی فوری (L) 3 روز کاری 135
تجاری 3 ماهه سینگل (M) 10 روز کاری 200
تجاری 3 ماهه دبل (M) 10 روز کاری 400
تجاری 3 ماهه اتباع عراق 30 روز اقامت (M) 20 روز کاری 1000
تجاری 3 ماهه اتباع افغان 30 روز اقامت (M) 20 روز کاری 1200
تجاری 3 ماهه سینگل 60 روز اقامت (M) 10 روز کاری 500
تجاری 3 ماهه سینگل 90 روز اقامت (M) 10 روز کاری 600
تجاری 6 ماهه مولتی 30 روز اقامت (M) 10 روز کاری 550
تجاری 1 ساله مولتی 30 روز اقامت (M) 10 روز کاری 700

  • ویزای چین

روش های اخذ ویزای چین

همانطور که می دانید برای ورود به خاک چین نیاز به مجوز دارید که به اصطلاح آن را “ویزای چین” می نامند.

کشور پهناور و پرجمعیت چین همه روزه میزبان مسافران بسیاری از سراسر دنیا است. چه به قصد گردش و تفریح، چه به قصد تجارت و یا حتی اقامت وارد کشور چین می شوید می بایست قبل از هر چیز برای دریافت ویزای خود اقدام کنید.

ثبت و صدور ویزای چین با بهروزسیر

انواع ویزای چین

+ ویزای خدمه چین (C)

ویزای خدمه چین برای خدمه قطار بین المللی، هواپیمای مسافربری یا کشتی و … و خانواده های آن ها جهت ورود به چین صادر می شود.

+ ویزای اقامت دائم (D)

ویزای اقامت دائم برای افرادی است که قصد دارند به طور دائم در چین زندگی کنند صادر می شود.

+ ویزای غیر تجاری (F)

ویزای نوع F قبل از معرفی ویزای نوع M به عنوان ویزای تجاری صادر می شد. اما امروزه ویزای غیر تجاری F برای افرادی که می خواهند جهت پژوهش، سخنرانی، مبادلات فرهنگی و تورهای تحصیلی به چین سفر کنند استفاده می شود.

+ ویزای ترانزیت (G)

برای افرادی که از طریق چین می خواهند به یک کشور دیگر بروند در حالی که بیش از ۲۴ ساعت در فرودگاه چین می مانند و یا مجبور به ترک فرودگاه هستند، ویزای ترانزیت صادر می گردد.

+ ویزای خبرنگاری چین (J1,J2)

این نوع از ویزای چین برای خبرنگارها و اصحاب رسانه جهت انجام فعالیت های خبری در چین صادر می گردد. تفاوت این دو نوع ویزا در مدت اعتبار ویزاست.

ویزای خبرنگاری J1 برای خبرنگاران مسقر در چین با مدت زمان بیش از ۱۸۰ روز صادر می شود. در حالی که ویزای خبرنگاری J2 برای خبرنگارانی مناسب است که مدت محدودی جهت تهیه خبر به چین سفر می کنند و مدت اعتبار ویزایشان حداکثر ۱۸۰ روز می باشد.

+ ویزای توریستی چین (L)

معمول ترین نوع درخواست ویزا، ویزای توریستی چین می باشد که در جهت سفرهای گردشگری و تفریحی صادر می گردد که این نوع ویزای چین نسبت به دیگر ویزاها درخواست کننده بسیاری دارد.

+ ویزای تجاری چین (M)

ویزای تجاری چین برای افرادی مناسب است که قصد فعالیت تجاری در چین را دارند. برای دریافت ویزای تجاری چین، شرکت تجاری واقع در این کشور باید دعوت نامه ای با آدرس و تاریخ دقیق ارسال کند. کارفرما نیز اجازه نامه ای صادر می کند تا در این کشور به کسب و کار مشغول شوید.

+ ویزای Q چین (Q1,Q2)

این ویزا برای دیدار دوستان و فامیل در چین مناسب است. اگر خانواده و دوستانتان اهل چین هستند می بایست ویزای نوع Q1 را اخذ کنید و چنانچه آنها تابعیت چینی دارند ویزای نوع Q2 برایتان صادر می گردد.

+ ویزای (R)

نابغه ها و کسانی که استعدادهای خاصی دارند و کشور چین به آنها نیاز دارد، می توانند از این نوع ویزا استفاد نمایند.

+ ویزای خانوادگی یا خویشاوندی چین (S)

ویزای توریستی چین در نوع بلند مدت یا کوتاه مدت است. البته اگر دوستان و یا آشنایان شما در این کشور زیبا برای شما دعوت نامه ارسال کنند کار شما برای گرفتن ویزای توریستی چین راحت تر می شود و می توانید به راحتی به این کشور سفر کرده و از جاذبه های آن لذت ببرید.

اگر مراحل گفته شده برای شما سخت و یا زمان کافی ندارید همکاران ما در آژانس مسافرتی بهروزسیر تمامی کارهای مرتبط با اخذ ویزای چین را انجام خواهند داد و جای هیچ نگرانی نخواهد بود.

+ ویزای تحصیلی چین (X)

برای ادامه تحصیل در این کشور نیاز به ویزای تحصیلی چین خواهید داشت. برای این منظور دانشجو باید مدارک تحصیلی خود را به دانشگاه مورد نظر ارسال نماید و اگر دانشگاه با پذیرش او مشکلی نداشت برای درخواست کننده دعوت نامه ای ارسال می نماید سپس دانشجو دعوت نامه و مدارکش را باید به سفارت تحویل دهد تا سفارت آن ها را بررسی و نتیجه را اعلام کند.

+ ویزای کاری چین (Z)

ویزای کاری چین نیز برای افرادی صادر می شود که تمایل به کار و یا انجام فعالیت تجاری در این کشور را دارند. این افراد باید مهارت های خود را به اثبات برسانند تا کارفرما برای آن ها دعوت نامه ارسال کند. با دریافت دعوت نامه می توانند روند اخذ ویزای کاری چین را به راحتی طی نمایند.

انواع ویزای چین -بهروزسیر

سفارت چین در تهران

سفارت چین بسیار سخت گیرانه برخورد می کند و ممکن است به دلایلی مشخص (ایرادات مربوط به عکس و مدارک) و یا دلایل نامشخص ویزای چین درخواست داده شده را ریجکت کند. این روند نگران کننده افراد را دچار آشفتگی فکری می کند و برنامه ی سفرشان را تغییر می دهد.

سفارت چین در تهران که در محله اقدسیه، خیابان موحد دانش، روبه روی آتش نشانی، پلاک ۷۳ واقع شده است، تنها در روزهای فرد از صبح ساعت ۸:۴۵ تا ۱۲:۱۵ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۱۵ باز می باشد.

جالب است بدانید جهت تقاضای هر نوع روادید چین نیازی نیست مستقیما به سفارت چین مراجعه کنید. آژانس های بسیاری هستند که به عنوان نماینده به جای شما جهت اخذ ویزای چین از طریق سفارت اقدام می کنند.

در این بین شاید به این فکر کنید که کدام آژانس های مسافرتی بهتر و مطمئن تر می توانند کار شما را پیگیری و به ثمر برسانند…!
آژانس های مسافرتی که کارگزار مستقیم ویزای چین هستند بهترین گزینه می باشند.

سفارت چین در تهران-بهروزسیر

بهروزسیر بزرگترین کارگزار مستقیم ویزای چین

بهروزسیر مفتخر است به عنوان اولين کارگزار مستقیم رسمي و انحصاري چندين شركت معتبر بين المللي كشور چين، در زمينه تجارت و توريست در خاورميانه خدمات گسترده اي را به بازرگانان و مسافران گرامي فراهم آورد. از این رو بهروزسیر بدون واسطه و با حداقل هزینه برای اخذ ویزای چین مسافرانش از طریق سفارت اقدام می کند. تنها کافی است مدارک ویزای چین اعم از پاسپورت، شناسنامه، تمکن مالی و … را حضوری و یا غیرحضوری به بهروزسیر تحویل داده و با خیال آسوده و اطمینان خاطر برنامه سفرتان را بچینید.

لوگو ویزای چین بهروزسیر

جهت مشاوره با کارشناسان ویزای چین بهروزسیر با شماره های ۴۱۵۱۶-۰۲۱ و ۸۸۵۰۱۸۵۲-۰۲۱ تماس گرفته و مدارک خود را به آدرس تهران، خیابان بهشتی، میدان تختی، ساختمان ۲۵۸، طبقه اول، واحد ۲ ارسال نمایید.

مدارک ویزای چین

۱-فرم درخواست ویزای چین.

۲- ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

۳- اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار دارای حداقل ۳ صفحه خالی. (برای تمام انواع ویزا ۷ ماه اعتبار کافی است و تنها برای ویزای یکساله پاسپورت بیش از یکسال باید اعتبار داشته باشد.)

۴- کپی شناسنامه صفحه اول و دوم با نام همسر و فرزندان و در صورت مجرد بودن نام پدر و مادر.

۵- ۲ قطعه عکس ۴ *۶ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد. (ارائه عکس گذرنامه و یا عکس مشابه آن الزامی می‌باشد.)

۶- ارائه گردش مالی به انگلیسی حداقل ۸۰۰۰ دلاری از حساب بانکی که مربوط به ۶ ماه اخیر باشد با مهر برجسته و اصل امضای متصدی بانک.

تمکن مالی مورد نیاز برای ویزای تجاری ۶۰ روز اقامت حداقل ۱۱۰۰۰ دلار و ویزای تجاری ۹۰ روز اقامت حداقل ۱۴۰۰۰ دلار می باشد.

۷- داشتن بیمه نامه معبتر.

۸- ارائه دعوت نامه در صورت موجود بودن.

۹- ارائه رزرو بلیط پرواز و هتل.

مدارک-ویزای-چین-بهروزسیر

مراحل ثبت و صدور ویزای چین

۱- اخذ وقت سفارت چین

۲- پر کردن فرم درخواست ویزای چین

۳- تکمیل مدارک مورد نیاز ویزای چین

۴- پرداخت هزینه ها

۵- انجام مصاحبه و منتظر ماندن جهت صدور ویزای چین

مهم ترین دلایل ریجکتی ویزای چین از طرف سفارت

ریجکتی ویزای چین از طرف سفارت-بهروزسیر

۱- فرم درخواست ویزای چین بدون امضا و یا کامل پر نشده باشد.

۲- پاسپورت حداقل ۳ ماه پس از پایان سفر باید اعتبار داشته باشد.

۳- پاسپورت حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

۴- عکس نباید پیش تر از ۱۲ ماه گرفته شده باشد و می بایست شبیه به عکس پاسپورت باشد.

۵- پرینت حساب شما لاتین نباشد.

۶- بیمه مسافرتی ارائه نکرده باشید.

۷- دعوت نامه معتبر نداشته باشید.

اگر مراحل گفته شده برای شما سخت و یا زمان کافی ندارید همکاران ما در آژانس مسافرتی بهروزسیر تمامی کارهای مرتبط با اخذ ویزای چین را انجام خواهند داد و جای هیچ نگرانی نخواهد بود.

ویزای چین بهروزسیر فوتر