شهربازی معروف در چین

فهرست مطالب

شهربازی های چین + عکس های جالب شهربازی گوانجو

شهربازی های چین + عکس های جالب شهربازی گوانجو

شهربازی های چین در تمام شهرها نظیر شنزن، شهر شانگهای، ژوهای، چانگژو، پکن و سایر شهرها ساخته شده‌اند؛ اما شهربازی گوانجو در بین گردشگران بسیار محبوب و مورد پسند واقع شده است. پارکهای آبی به شیوه ترکیبی از معماری قدیمی و مدرن ساخته شده اند و برنامه های تفریحی و سرگرم کننده متنوعی را برای علاقه‌مندان خانواده‌ها به ویژه کودکان در نظر گرفته‌اند. برنامه های تئاتر و موسیقی، سیرک، استراحتگاه ها، هتل اقامتی، و دستگاه‌های سرگرمی و هیجان انگیز که می توان بازی های مختلفی را با آنها انجام داد، امکاناتی هستند که در مراکز سرگرمی چین برای علاقمندان ارائه شده اند.  با ویزای گروهی چین می توانید با شرکت در تورهای گردشگری بهروزسیر از جاذبه ها و بازی های هیجان انگیز معروف کشور چین لذت ببرید. در این مطلب با ۵ شهربازی معروف چین آشنا خواهید شد.

1-  شهربازی های چین: شهربازی در پکن

شهر بازی در پکن

یکی از شهربازی های معروف در شهر پکن ساخته شده است؛ این شهربازی با نام دره شادی ها معروف است و یک پارک وسیع در شرق شهر پکن می باشد. این شهربازی در ماه جولای سال ۲۰۰۶ به عنوان دومین پارک تفریحی در این منطقه بازگشایی شد. شیوه اجرای شهربازی دره شادی ها در شهر پکن به شیوه پارک والت دیزنی در آمریکا طراحی شده است. با ویزای گروهی چین می‌توانید به شهر پکن سفر کنید و از بازی ها و تفریحات هیجان انگیز در شهربازی دره شادی ها لذت ببرید. از نظر توریست ها و گردشگران، این شهربازی یکی از هیجان انگیزترین جاذبه های گردشگری برای یک روز به یاد ماندنی در این شهر می باشد.

2- شهربازی گوانجو Chimelong Paradise

شهربازی گوانجو Chimelong Paradise

چایم لانگ Chimelong Paradise یکی از شهربازی های چین است که در ناحیه پانیو در شهر گوانجو، استان گوانگ دونگ در کشور چین در ۱۲ ماه آوریل سال ۲۰۰۶ ساخته شد.  شهربازی Chimelong Paradise  به دلیل یکی از بازی های هیجان انگیز آن با نام بازی ریلی معکوس در جهان شهرت پیدا کرده است.

برنامه های تفریحی این شهربازی از نظر رتبه گردشگری در کشور چین در جایگاه AAAAA قرار دارد. سایر بازی های این شهربازی مربوط به بازی های سرعتی، بازی های تفریحی، موسیقی، ماشین سواری، موتور سیکلت، ورزش ها و بازی های پرشی،  برج هلیکوپتر، چرخ و فلک، بازی های اسکیت و غیره می باشد. شهربازی گوانجو آنچنان هیجان انگیز است که پرداختن به تمام بازی های آن از حوصله این بحث خارج می باشد. بهروزسیر پیشنهاد می کند با دریافت ویزای گروهی چین، هیجان این شهربازی را از نزدیک تجربه کنید.

3- شهربازی در هانگژو

شهربازی در هانگژو

شهربازی  Songcheng Park  در هانگژو می باشد. این شهربازی یکی از مراکز تفریحی محبوب و پرطرفدار در این کشور به شمار می رود و سالانه بیش از ۶ میلیون نفر از ورزش ها و بازی های شهربازی Songcheng Park استفاده می کنند. اگر چه در این شهربازی آکواریوم های بزرگ وجود ندارد اما معماری آن به گونه ای است که سالن برگزاری تئاتر، رستوران ها، سالن نمایش، سیرک و سایر وسایل تفریحی برای آن در نظر گرفته شده است. شهربازی Songcheng Park در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۶ به عنوان یکی از هفت جاذبه برتر گردشگری در شهر هانگژو دسته‌بندی شده است. با ویزای گروهی چین به این شهر سفر کنید و از شهربازی آن لذت ببرید.

4- پارک دایناسورها در چانگژو؛  Changzhou Dinosaur Park

پارک دایناسورها در چانگژو؛  Changzhou Dinosaur Park

اگر به یک سفر هیجان انگیز و برنامه‌های سرگرم کننده در پارک شهربازی متفاوت علاقه‌مند هستید، پارک دایناسورها در شهر چانگژو را به شما پیشنهاد می کنیم. این پارک تفریحی بیش از ۷۰ جاذبه گردشگری را برای علاقه‌مندان ارائه داده است. جزیره دایناسورها، چشمه های آب گرم، باغ ها و فضای سبز، پارک آبی، نمایشگاه ها، بازی های سرگرم کننده و فروشگاه ها، نمونه هایی از جاذبه های گردشگری پارک دایناسورها در کشور چین می باشند.

پارک دایناسور ها در شهر چانگژو یک جزیره متفاوت برای پرداختن به موضوعات محیط زیست است؛ این پارک منحصر به فرد، فعالیت‌های جذاب و پر ماجرا را برای کودکان ارائه می دهد که شامل کوهنوردی، شکار دایناسورها در بوته ها، ماجراجویی و گردش در طبیعت، شکار با اسلحه و تجهیزات نظامی می باشد؛ البته تمام این برنامه‌ها به صورت تفریحی و سرگرم کننده برای کودکان ارائه می شوند.

5- شهربازی های چین: شهربازی در شنزن

شهربازی در شنزن بهروزسیر

شهربازی دره شادی ها در شنزن، یکی از پارک های تفریحی و سرگرم کننده در کشور چین است که در مساحتی به وسعت ۳۵۰ هزار متر مربع و با هزینه ای معادل دو میلیارد یوان ساخته شده است. شهربازی دره شادی ها در شهر شنزن، یکی از پیشرفته ترین پارک های کشور چین با امکانات مجهز نظیر سالن های تئاتر، دستگاه های غول پیکر برای بازی های هیجان انگیز و سالن برگزاری موسیقی می باشد.