شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

ویزای دبی

نویسنده: سحر قزاقی منتشر شده در: 06 می 2023 30,930 بازدید

چگونه ویزای دبی بگیریم

قیمت ویزای دبی

در جدول زیر قیمت ویزای دبی 2023 (سال 1402) طبق آخرین آپدیت‌های قیمت ویزا در سفارت امارات لیست شده است. برای اخذ ویزای کشور امارات پیشنهاد می شود از یک کارگزار ویزای دبی اقدام نمایید. ممکن است بی دقتی در مدارک و یا روند درخواست ویزا از جانب خود و یا یک آژانس غیر معتبر سبب ریجکتی ویزا شود.

قیمت ویزای دبی به تومان را باید طبق نرخ روز ارز محاسبه کنید.

نوع ویزاقیمت بزرگسالقیمت زیر 18 سالمدت تحویل ویزا
ویزای ۱۰ روز سینگل عادی310 درهم90 درهم3 روزکاری
ویزای ۱۰ روز سینگل فوری390 درهم100 درهمکمتر از 24 ساعت
ویزای ۳۰ روز سینگل عادی320 درهم100 درهم3 روزکاری
ویزای ۳۰ روز سینگل فوری400 درهم150 درهمکمتر از 24 ساعت
ویزای ۳۰ روز مولتی690 درهم390 درهم3 روزکاری
ویزای ۶۰ روز سینگل520 درهم320 درهم3 روزکاری
ویزای ۶۰ روز مولتی820 درهم420 درهم3 روزکاری
تمدید ۳۰ روزه ویزای سینگل1200 درهم1200 درهم3 روزکاری

در حال حاضر بهروزسیر تنها ویزاهای ارائه شده در جدول فوق را اخذ می‌نماید.

در صورت ریجکت شدن ویزای دبی به هر دلیلی، هزینه شما سوخت میشود. پس اگر قطعا می خواهید برای ویزا اقدام کنید، “10 دلیل ریجکت شدن ویزا دبی” در انتهای مطلب را بخوانید. 

شرایط جدید ویزای دبی

از جدیدترین شرایط ویزای دبی این است که برای سفر به کشور امارات دیگر نیازی به تست کرونا و واکسن کرونا نیست و کشور امارات تمام محدودیت های کرونایی را برای سفر به دبی حذف کرده است.

مدارک ویزای دبی

مدارک لازم برای ویزای دبی سخت و پیچیده نیست. فقط کافیست مدارکی که در زیر برای شما لیست شده با دقت تهیه کنید و برای اخذ سریع ویزای امارات آنها را به بهروزسیر تحویل بدهید و تا زمان آماده شدن ویزا، با خیال راحت کاراهای پیش از سفر به دبی را تدارک ببینید.

  1. اسکن صفحه اول پاسپورت
  2. اسکن صفحه اول شناسنامه
  3. اسکن عکس رنگی 4*3

قوانین جدید عکس اخذ ویزای دبی برای ایرانیان

  1. عکس‌ها جدید باشد.
  2. مستقیم رو به دوربین باشد.
  3. دهان باز نباشد.
  4. دندان معلوم نباشد.
  5. هیچ نوری در عکس نباشد.
  6. مو در صورت نباشد. (جلوی چشم نباشد)

چرا بهروزسیر؟ کارگزار مستقیم ویزای دبی

درخواست ویزا از بهروزسیر (کارگزار رسمی و مستقیم ویزای دبی) به دلیل کیفیت عالی خدمات و کمترین نرخ سود در بین دیگر آژانس‌ها، باعث شده بسیاری از مسافران این شرکت را برای مشاوره و اخذ ویزا انتخاب کنند. اگر شما هم نیاز به مشاوره یا راهنمایی در مورد سفر به دبی،قیمت ویزای دبی، رزرو بلیت، هتل و یا در مورد ویزا سوالی دارید حتما با شماره زیر در تماس باشید.

 
چگونه ویزای دبی بگیریم

چگونه ویزای دبی بگیریم

انواع ویزای دبی

هدف اصلی سفر به دبی (در امارات متحده عربی) گردشگری یا اشتغال است. حتی خیلی ها تصمیم دارند در دبی یا یکی از شهرهای امارات مثل ابوظبی زندگی کنند. قبل از مهاجرت همیشه پیشنهاد می شود یک سفر چند روزه به مقصد داشته باشند تا از نزدیک با شرایط آب و هوایی، فرهنگ، هزینه‌های زندگی آشنا شوند. در هر صورت شما باید متناسب با انواع ویزا دبی طبق هدف خود از سفر اقدام کنید. قیمت ویزای دبی بسته به نوع ویزای انتخابی متفاوت است. پس اگر با انواع ویزا دبی آشنا نیستید در ادامه با من همراه شوید.

ویزای توریستی دبی 10 روز سینگل عادی

در این نوع ویزا مسافر فقط یک بار می‌تواند وارد خاک امارات شود و از زمان صدور ویزا به مدت 59 روز فرصت دارد وارد کشور امارات شود و پس از گذشت این مدت اعتبار ویزا منقضی خواهد شد و پس از ورود به این کشور می‌تواند به مدت 10 روز اقامت داشته باشد. برای مشاهده قیمت ویزای دبی ده روز عادی به جدول بالا مراجعه کنید.

ویزای توریستی دبی 10 روز سینگل فوری

این ویزا مانند ویزای توریستی دبی عادی 10 روزه سینگل است و تنها تفاوت آن در زمان صدور ویزا می‌باشد .

ویزای توریستی دبی 30 روز سینگل عادی

این ویزا عادی است. یعنی فقط یکبار میتوانید به کشور امارات سفر کنید. اعتبار ویزا از تاریخ صدور 59 روز هست. هر زمان که وارد کشور امارات شدید می توانید به مدت 30 روز اقامت داشته باشید. از زمانی که مدارکتان به بهروزسیر ارائه بدهید تا تحویل سفارت داده شود و ویزا صادر شود حدودا 3 روز کاری زمان میبرد. روزکاری منظور روزکاری در دبی هست که جمعه ها تعطیل است.

ویزای توریستی دبی 30 روز سینگل فوری

این ویزا دقیقا مثل ویزای قبلی هست که توضیح دادم تنها فرقش در مدت زمان آماده شدن ویزا است. چون به صورت فوری اقدام میشود کمتر از 24 ساعت ویزایتان آماده می شود.

ویزای دبی (ویزای امارات)

ویزای دبی (ویزای امارات)

ویزای توریستی دبی 30 روز مولتی عادی

مدت اعتبار این ویزا 59 روز و مدت اقامت آن 30 روز هست. اما مزیتی که نسبت به ویزای سینگل دارد در تعداد دفعات ورود و خروج هست. شما با ویزای مولتی دبی میتوانید هر چند بار وارد امارت یا دبی شوید و هربار نهایتا تا 30 روز اقامت داشته باشید. این ویزا بیشتر برای کارهای تجاری اخذ می شود. ویزای مولتی 3 روز کاری آماده می شود.

ویزای توریستی دبی 60 روز سینگل

مزیت این نوع ویزای دبی در مدت اقامت بیشتر آن هست. شما با ویزای 60 روزه میتوانید تا 60 روز ( 2 ماه ) در دبی یا یکی از شهرهای امارت اقامت داشته باشید. اما یادتان باشد این ویزا یکبار ورود است و اگر از کشور امارات خارج شوید دیگر اجازه ورود مجدد را ندارید حتی اگر همچنان ویزایتان اعتبار داشته باشد. این ویزا 3 روز کاری آماده میشود.

ویزای توریستی دبی 60 روز مولتی

ویزای مولتی را به صورت 60 روز اقامت هم می توانید درخواست بدهید،‌از تاریخ صدور ویزا به مدت 59 روز فرصت دارید اولین ورودتان به دبی را ثبت کنید و بعد از آن در بازه 60 روزه هر چند بار که خواستید رفت و امد داشته باشید. ولی در نظر بگیرید که از زمان خروج از خاک امارات فقط 15 روز فرصت دارید که مجدد به امارات برگردید و اگر این زمان بیشتر از 15 روز شود ویزای مولتی دبی شما باطل شده و اجازه ورود به امارات را نخواهید داشت. این ویزا هم 3 روز کاری اماده می شود.

ویزای 30 روز سینگل با بلیط و هتل

این ویزا برای افرادی که توریستی میخواهند به دبی سفر کنند عالیه. چون علاوه بر ویزا برای شما بلیت و هتل هم کانفرم می شود آن هم با کمترین قیمت که اگر خودتان بخواهید تک تک هر کدام را رزرو کنید هزینه تان چندبرابر می شود.

شرایط ویزای توریستی دبی در حالت عمومی

1- دختران زیر 18 سال برای سفر به دبی و درخواست ویزا همراه داشته باشند و به صورت انفرادی ویزای توریستی دبی برای دختران کمتر از 18 سال صادر نمیشود.

2- همچنین پسران زیر 18 سال برای اخذ ویزای انفرادی باید شناسنامه پدر و مادر را همراه بقیه مدارک ارائه دهند.

3- اگر از فرودگاهی مثل ابوظبی، شارجه و … وارد امارات میشوید، باید همان ابتدا هنگام درخواست ویزا این مورد را اطلاع بدهید تا در فرم ویزا لحاظ شود. برای فرودگاه شهر دبی نیازی به این اطلاع رسانی نیست.

اطلاعات تکمیلی ویزای توریستی دبی

ویزای توریستی دبی برای گردشگری و بازدید صادر می شود. با این ویزا فرد محدودیت بیشتری نسبت به بقیه ویزاها دارد. ویزای توریستی دبی به صورت عادی و فوری قابل اخذ است. به این منظور اگر برای دریافت ویزای توریستی دبی عجله دارید میتوانید در مدت زمان کمتری برای ویزای فوری درخواست دهید. همچنین ویزای توریستی دبی به صورت سینگل و مولتی ارائه می شود. سینگل به معنی یکبار ورود و مولتی به معنی چندبار ورود است.

قیمت ویزای توریستی دبی بسته به نوع عادی و فوری، سینگل و مولتی و حتی مدت زمان اقامت 10 روزه، 30 روزه و 60 روزه متغیر است. در جدول قیمت ویزای دبی میتوانید انواع قیمت ویزای توریستی دبی را ملالحظه کنید. همچنین در مورد اخذ ویزا نیاز به هرگونه سوال و مشاوره ای داشتید با همکاران ما در بهروزسیر تماس بگیرید.

اگر برای دریافت ویزای دبی نیاز به مشاوره دارید با بهروزسیر در تماس باشید.

بهروزسیر کارگزار تخصصی ویزای دبی در ایران

مشاوره رایگان ویزا  41516-021

با بهروزسیر تماس بگیرید

سفارت دبی در تهران

با اینکه شما در مراحل صدور ویزا نیازی به رفت و آمد یا تماس با سفارت دبی ندارید و همه چیز رو به کارگزار ویزای دبی واگذار میکنید، اما بهتر است آدرس و شماره تلفن‌های سفارت دبی در تهران را داشته باشید تا در موارد نادر  از آن استفاده کنید. همچنین میتوانید با مراجعه به سایت سفارت دبی از وضعیت قوانین و شرایط ویزا و دیگر مطالب آگاه شوید.

آدرس سفارت دبی در تهران: تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، تقاطع مهستان، شماره 2

شماره تماس سفارت امارات در ایران (تهران)

شماره تماس سفارت دبی: 42792000 (021)

شماره فکس سفارت دبی: 4279777 (021)

ایمیل سفارت دبی: emiratemb@mail.dci.co.ir

روزهای تعطیل سفارت امارات

روز و ساعات کاری سفارت امارات در تهران: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 14:30 بعد از ظهر. پنجشنبه و جمعه روزهای تعطیل سفارت امارات هستند.

وب سایت سفارت امارات

https://ais.usvisa-info.com/fa-ae/niv

بهترین قیمت ویزای دبی با بهروزسیر

بهترین قیمت ویزای دبی با بهروزسیر

10 دلیل ریجکت شدن ویزای دبی

ریجکت شدن ویزای دبی مثل بقیه ویزاها دلایل متفاوتی میتواند داشته باشد. به طور خلاصه و لیست‌وار نگاهی به علت های ریجکت شدن ویزا دبی می اندازیم. با توجه به موارد زیر و دقت در درست بودن مدارک، امکان تایید و صدور ویزا بالا می رود.

ریجکتی ویزای قبلی دبی

اگر قبلا برای سفر به دبی به هر دلیلی مثل سفر توریستی، کاری، تحصیلی یا …، درخواست  ویزا دادید و ویزایتان رد شده، چنانچه دوباره درخواست بدهید احتمال اینکه درخواست جدید هم رد شود زیاد است.

ارتکاب جرم یا خلاف در دبی

این مورد بسیار پیش آمده که بخاطر مشکل اخلاقی، درگیری با پلیس یا جرمی در دبی، امارات از ورود مجدد فرد متخلف جلوگیری کرده و شخص دیگر نتوانسته وارد کشور امارات شود. این از جمله دلایل بسیار رایج ریجکتی ویزا دبی هست. پس حواستان باشد. امارات کشور قانونمندی هست. سعی کنید به قوانین آنجا احترام بزارید و از درگیری ها و مشاجره ها دوری کنید تا پرونده‌ای برایتان تشکیل نشود.

اقامت بیش از مدت مجاز در ویزا

هر ویزا همانطور که در بالا توضیح داده شد مدت زمان مشخصی برای اقامت دارد. مثلا برخی 30 روز اقامت و برخی 90 روز اقامت هستند. اگر بیش از این مدت که در ویزا ثبت شده در دبی یا هر شهری در امارات اقامت داشته باشید و سپس خارج شوید، به احتمال زیادی برای درخواست ویزای بعدی خود به مشکل برخواهید خورد و درخواستتان رد خواهد شد. چون قوانین امارات را نادیده گرفته بودید.

تشابه اسمی

این مورد با اینکه قابل پیگیری و درخواست مجدد هست اما باز هم یکی از دلایل رایج ریجکتی ویزای دبی محسوب می شود. گاهی ممکن است فردی مشابه نام شما قبلا در امارات مرتکب جرمی شده باشد. در این صورت به دلیل تشابه اسمی ویزای شما ریجکت میشود. حالا اگر با چنین مشکلی مواجه شدید لازم است به اداره پلیس مراجعه کنید و برگه احراز هویت را دریافت کنید. سپس این مدارک برای رفع سوتفاهم به سفارت دبی ارائه میشود.

ناموفق بودن سفر قبلی به دبی

این مورد کمی بی انصافی هست اما نمی شود از آن گذشت. برای مثال شما قبلا ویزای امارات را گرفتید اما به هر دلیلی نتوانستید به این کشور سفر کنید و به عبارتی سفری ناموفق داشتید، باید بگیم که امکان رد شدن ویزا وجود دارد.

بی کیفیت بودن عکس پاسپورت

عکس پاسپورت و عکسی که برای ویزا به سفارت ارائه می شود باید از کیفیت و وضوح خوبی برخوردار باشد. در غیر این صورت ویزا به راحتی ریجکت می شود. از جمله شرایط عکس همان شرایطی است که برای عکس پاسپورت مورد نیاز است رعایت شود کافیست.

مدارک ناقص یا خط خوردگی

وجود خط خوردگی در مدارک ارسالی به سفارت، ایراد در شماره‌ها و ناقصی مدارک ویزا دبی سبب رد شدن قطعی ویزا می شود. مدارکی که در بالاتر گفته شد را با دقت و تمیز تحویل بهروزسیر دهید تا سریعتر و بدون مشکل ویزایتان صادر شود.

مرد مجرد کمتر از 50 سال

این مورد خیلی قطعی نیست اما حساسیت‌هایی را به دنبال دارد.  مرد مجردی که کمتر از 50 سال سن دارد میتواند بهانه‌ای برای رد شدن ویزا دبی شود. تکرار میکنم این مورد قطعی نیست!

و مورد آخر

فرد متقاضی ویزا دبی (ویزای امارات) هم اکنون ویزای معتبری داشته باشد.

مکانی جالب در دبی

مکانی جالب در دبی

سوالات متداول

قیمت ویزای دبی چقدر است؟

قیمت و هزینه ویزای دبی با توجه به تعداد روز اقامت از 310 درهم تا 820 درهم متغیر است. برای اطلاع دقیق از جزئیات هزینه ها برای بزرگسالان و افراد زیر 18 سال، جدول قیمت ویزای دبی در همین صفحه را دنبال کنید.

چه مدارکی برای اخذ ویزای دبی لازم است؟

مدارک ویزای دبی شامل اسکن صفحه اول پاسپورت، اسکن صفحه اول شناسنامه، اسکن عکس رنگی 4*3 است.

ویزای دبی چند روزه میاد؟

ویزاهای دبی از زمان درخواست حداکثر تا 3 روزکاری صادر می شوند. اگر ویزای دبی را به صورت فوری درخواست دهید میتوانید در کمتر از 24 ساعت این ویزا را دریافت کنید.

چگونه می‌توان ویزای دبی را تمدید کرد؟

بهروزسیر ویزاهای سینگل دبی (10 روزه، 30 روزه و 60 روزه) 2 بار قابل تمدید هستند. بار اول 30 روز و بار دوم 20 روز تمدید می شوند. هربار هزینه تمدید ویزای دبی 1200 درهم است.

چه مدت زمانی پس از ورود به دبی باید خارج شد؟

معمولا بستگی به نوع ویزا دارد. ویزاهای 10 روزه دبی اقامت 10 روزه دارند و با ویزاهای 30 و 60 روزه دبی میتوانید به همین مدت زمان 30 روز و 60 روز در دبی بمانید.

آیا ویزای دبی برای کودکان هم لازم است؟

بله؛ همه افراد برای ورود به این کشور نیاز به ویزا دارند. مدارک ویزا برای کودکان با بزرگسالان یکسان است. اما قیمت ویزا دبی برای کودکان کمتر از بزرگسال است.

آیا برای دریافت ویزای دبی باید از قبل هتل رزرو کرد؟

خیر؛ برای دریافت ویزای توریستی دبی دیگر نیازی به رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت نیست.

چگونه ویزای دبی را درخواست دهیم؟

برای درخواست ویزای دبی مدارک خود را اسکن کرده و از طریق لینک ثبت آنلاین ویزای دبی از همین صفحه، مدارک را به صورت آنلاین برای بهروزسیر ارسال نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و مراحل درخواست ویزا را با شما هماهنگ میکنند. پس از صدور ویزا دبی، میتوانید با مراجعه حضوری به شرکت بهروزسیر و یا از طریق پیک یا پست ویزای خود را دریافت کنید.

چگونه می توانم درخواست ویزای امارات خود را لغو کنم؟

هنگامی که درخواست ویزا برای ویزای امارات ارسال کردید و پرداخت را انجام دادید، دیگر نمیتوانید لغو کنید. پس از صدور ویزا و عدم سفر به کشور امارات، در درخواست ویزای بعدی دبی شما مشکل پیش خواهد آمد و این امر یکی از دلایل ریجکتی ویزای دبی است.

5 دیدگاه دربارهٔ «ویزای دبی»
پ ر گفت:

سلام
ویزای کاری به عنوان job offer از طرف درخواست کارفرمای در امارت آیا به ایرانی ها این روزها می دهند و یا ویزای کاری را رجکت می کنند؟

افشین ایرانمنش گفت:

سلام و خسته نباشید
من برای کاری باید به دبی برم برای حداکثر یک هفته و خونه فامیلم میمونم و نیازی به هتل ندارم. بازم باید هزینه هتل بدم برای ویزای دبی؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید

بهروزسیر گفت:

سلام. خیر نیازی به رزرو هتل ندارید. تنها مدارکی که برای ویزای دبی لازمه
اسکن صفحه اول پاسپورت
اسکن صفحه اول شناسنامه
اسکن کارت ملی
اسکن عکس رنگی 4*3
همچنین میتونین از طریق لینک ثبت آنلاین ویزای دبی در همین صفحه برای ثبت سریع درخواست ویزاتون اقدام کنید.

میترا حاجیان گفت:

سلام خسته نباشید. من خانم 17 ساله هستم. میخواستم بدونم میتونم تنهایی دبی برم؟ چجوری باید ویزا بگیرم؟چه مدارکی میخواد

بهروزسیر گفت:

سلام وقت بخیر. زیر 18 سال باید حتما همراه داشته باشید و بدون همراه ویزای دبی براتون صادر نمیشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

تماس بگیرید