تایید مدارک از سفارت چین

اگر قصد کار در شرکت های چینی، تحصیل در دانشگاه های چین و یا ثبت شرکت در چین را دارید،  می بایست مدارک مورد نیاز برای استخدام، تحصیل و یا ثبت شرکت در چین را که توسط طرف قرارداد شما در چین مشخص می گردد به تایید سفارت چین برسانید. این مدارک می تواند شامل مدارک هویتی از قبیل پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج باشد و یا شامل مدارک تحصیلی و دانشگاهی از قبیل دیپلم و لیسانس و مدارک بالاتر باشد و یا مدارک شغلی و کاری از قبیل گواهی اشتغال به کار و مجوز کسب و کار باشد. برای اینکه مدارک توسط سفارت چین پذیرفته و تایید گردد لازم است که مدارک را جهت ترجمه و دریافت مهر تایید وزارت خارجه و دادگستری به یک دفتر دارالترجمه معتبر ارائه دهید تا بعد از دریافت ترجمه ی ممهور به مهر مترجم، وزارت خارجه و دادگستری بتوانید از سفارت چین وقت گرفته و در موعد مقرر مدارک را به همراه فرم های مربوطه تحویل سفارت نمایید و سپس سفارت بعد از بررسی صحت مدارک ظرف مدت یک هفته اقدام به صدور گواهی می نماید که به صورت یک برچسب پشت برگه ی ترجمه می باشد.

با توجه به اینکه گرفتن وقت سفارت و پر کردن فرم سفارت یک امر تخصصی بوده و در صورت اشتباه پر کردن فرم مدارک توسط سفارت ریجکت می گردد لذا شرکت بهروزسیر به عنوان کارگزار شما می تواند در سریعترین زمان ممکن و صرف وقت و هزینه ی کم مدارک شما را به تایید سفارت برساند.

مدارک به دو دسته ی غیر تجاری و تجاری تقسیم می شوند که هزینه تایید آنها متفاوت می باشد.

مدارک غیر تجاری از قبیل گواهی سوء پیشینه و شناسنامه و کارت ملی و مدارک تحصیلی می باشد و مدارک تجاری مثل گواهی اشتغال به کار و مجوز کسب و کار و یا هر مدرک حقوقی دیگر می باشد.

دریافت تایید از سفارت چین می تواند به دو صورت عادی و یا فوری انجام شود که هزینه ی فوری معمولا بسته به زمان گرفتن وقت سفارت متغییر می باشد.

نمونه ترجمه و تاییدیه مدارک از سفارت چین

نمونه ترجمه و تاییدیه مدارک از سفارت چین1نمونه ترجمه و تاییدیه مدارک از سفارت چین

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و مدت زمان تایید مدارک با بهروزسیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید