شنبه - چهارشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

ویزا ها

default

ویزای آذربایجان

چگونه ویزای آذربایجان بگیریم ؟ کشور آذربایجان و به ویژه شهر باکو از جمله مقصدهای مورد علاقه شهروندان ایرانی برای گذران تعطیلات و تفریح  است ….

16 جولای 2021 4 بازدید
default

ویزای ایران

چگونه ویزای ایران بگیریم ؟ وزارت امور خارجه ایران برای دریافت ویزای ایران 2 راه پیش روی مسافران گذاشته است: الف) هر فرد می‌تواند با مراجعه به وب‌سایت ….

16 جولای 2021 6 بازدید
default

ویزای تاجیکستان

چگونه ویزای تاجیکستان بگیریم ؟ تاجیکستان کشوری در آسیای مرکزی است که با کشورهای افغانستان، چین، قرقیزستان و ازبکستان همسایه می باشد. این کشور به ….

16 جولای 2021 3 بازدید
default

ویزای روسیه

چگونه ویزای روسیه بگیریم ؟ کشور روسیه یکی از شش کشور مطرح توریستی در جهان با بیشترین مساحت کشوری می باشد؛ شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ و …  پرطرفدارترین ….

16 جولای 2021 2 بازدید
default

ویزای سنگاپور

چگونه ویزای سنگاپور بگیریم ؟ سنگاپور کشوری ثروتمند کوچک ، جنوب شرق آسیا است که به دلیل وجود بازارهای هیجان‌انگیز، صدها پارک زیبا و بیش از ….

16 جولای 2021 0 بازدید
default

ویزای عراق

چگونه ویزای عراق بگیریم ؟ عراق به دلیل دارا بودن حرم های مطهر امامان در بین مردم ایران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و ….

16 جولای 2021 6 بازدید
default

ویزای عمان

چگونه ویزای عمان بگیریم ؟ شهروندان ایرانی برای سفر به عمان کشور پادشاه نشین در شرق شبه جزیره عربستان، نیاز به اخذ ویزای عمان دارند. ویزای توریستی عمان نیاز ….

16 جولای 2021 5 بازدید
default

ویزای فیلیپین

چگونه ویزای فیلیپین بگیریم ؟ فیلیپین کشوری به صورت مجمع الجزایز در جنوب شرقی آسیا است که هر ساله میلیون ها نفر توریست به این کشور زیبا سفر ….

16 جولای 2021 1 بازدید
default

ویزای قرقیزستان

چگونه ویزای قرقیزستان بگیریم ؟ قرقیزستان کشوری در منطقه خشک آسیای مرکزی و شهر بیشکک پایتخت آن می باشد. هر متقاضی برای ورود به خاک قرقیزستان نیاز به ….

16 جولای 2021 0 بازدید