تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

تایلند

7 شب پوکت 1403
7 شب پوکت
88.960.000 تومان
7 شب و 8 روز
ماهان ایر
تور پوکت فی فی تایلند 1403
3 شب پوکت + 2 شب فی فی + 2شب پوکت
94.080.000 تومان
7 شب و 8 روز
ماهان ایر
تور سامویی و پوکت تایلند 1403
3 شب سامویی + 4 شب پوکت
104.640.000 تومان
7 شب و 8 روز
ماهان ایر

چرا تور تایلند

موقعیت جغرافیایی تایلند

تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام، کشوری در شبه‌جزیره هندوچین واقع در جنوب شرقی آسیاست. این کشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه‌است.

اقلیم و آب و هوای تایلند

به دلیل نزدیکی تایلند به دریا در اکثر مواقع دارای آب و هوای معتدل و خاک حاصلخیز می باشد.در شمال تایلند مناطق کوهستانی و جنگل های فراوان به چشم می خورد.در ماه های بین فوریه و می تایلند دارای آب و هوای گرم و خشک است و در ماه های جن،آگوست و سپتامبر و اکتبر بیشترین میزان بارندگی رخ می دهد.در ماه های دسامبر و ژانویه شهرهای شمالی تایلند بسیار سرد خواهد شد اما در دیگر شهر ها می توان بهترین دما را در این ماه ها شاهد بود.

زبان و مذهب مردم تایلند

زبان تایلندی یکی از قدیمی‌ترین زبان‌های شرق آسیاست و بیشتر مردم تایلند به این زبان صحبت می‌کنند هرچند گویش‌های قومی و منطقه‌ای بسیاری نیز در نقاط مختلف این کشور وجود دارند. مذهب رسمی تایلند، بودیسم تراوادا می باشد که حدود 95 درصد از مردم تایلند، پیرو آن هستند. دومین دین مردم تایلند، پس از بودیسم، اسلام است که حدود سه میلیون نفر (حدود 4.6 درصد جمعیت کل کشور) را به خود اختصاص داده است. سومین دین مردم تایلند نیز مسیحیت است. حدود 0.7 درصد از مردم تایلند، مسیحی هستند که عمدتاً کاتولیکند.

شهرهای توریستی تایلند

پاتايا در 140 كيلومتري بانكوك قراردارد (يعني فقط 2ساعت راه زميني) و معروفترين مركز تفريحي در ساحل شرقي تايلند است. شنهاي نرم، آسمان آبي و درياي زلال آن تنها بخشي از ويژگيهاي خوب پاتايا هستند كه باعث شده تا نظر توريست هاي داخلي و خارجي را به خود جلب كند.

هوآهین درجنوب تایلند و در حدود 260 کیلومتری جنوب غربی بانکوک، متفاوت از سایر نقاط تایلند قرار گرفته است که بعنوان سنتی ترین و قدیمی ترین استراحتگاه تایلند به شمار می رود و محل استراحتگاه سلطنتی نیز محسوب می شود. تنها با 3ساعت ترانسفر در مسیر ساحلی از بانکوک شهر هوآهین به گردشگران خوش آمد می گوید. هواهین درواقع یک دهکده ماهیگیری آرام است که گردشگران داخلی و خارجی را مجذوب خود ساخته است.

منطقه زيباي كرابي كه در سالهاي اخير به عنوان يكي از جذاب ترين سواحل جنوب شرق آسيا تبديل شده است ، در جنوب تايلند و در امتداد ساحل درياي آندامان قرارگرفته ورودخانه كرابي از درون آن مي گذرد و به دريا مي ريزد.

پوکت با نام مروارید دریای آندامان نیز شناخته می شود و به سبب سواحل زیبای خود وغواصی در آب های شفاف آن شهرت دارد. بیش از نیمی از این جزیره را جنگل فرا گرفته و از شمال تا جنوب آن کوه هایی کشیده شده اند.

بانكوک كه معني آن شهر فرشته هاست در سال 1782 به دستور شاه راماي اول به عنوان پايتخت بنا شد و اكنون با گذشت بيش از دو قرن، به كلان شهري بزرگ تبديل شده است. بانكوك نظير ساير شهرهاي بزرگ و مدرن دنيا به داشتن ساختمانهاي عظيم، هتلهاي بسيار مجلل، مراكز خريدو نيز فرودگاهي مدرن و بين المللي افتخار مي كند، ضمن آنكه زيبايي بافت و رسوم سنتي خود را حفظ كرده است.

سامويي این جزیره یکی از بی نظیرترین نقاط تایلند و ناحیه ای بکر و گرمسیری با سواحل شنی سفید و آب های درخشان خلیج تایلند است. سامویی، جدیدترین جزیره ای است که مقصد گردشگران تایلند شده و علاوه بر آن در جهان نیز به عنوان استراحتگاهی آرام و زیبا شناخته شده است.

سوغاتی های تایلند

تور تایلند قطعا بدون خرید سوغاتی لذت بخش نخواهد بود.بهترین سوغاتی هایی که در تور تایلند می توانید از مراکز خرید تهیه کنید سوس تند و ادویه های مخصوص تایلند، شکلات فیلی تایلند، پارچه ابریشم و کتان،  محصولات ماساژ، زیور آلات دست ساز تایلند و ظروف سرامیکی، چوبی هستند.

ماه مناسب تور تایلند

بهترین فصل تور تایلند از نظر کم بودن گرما و باران، بین ماه‌های نوامبر تا فوریه و در فصل سرماست. دمای هوا تایلند در این فصل روزها ۲۸ درجه سانتیگراد و شب‌ها ۱۲ درجه سانتیگراد است و هوا کم‌ترین رطوبت را دارد. پس از آن فصل گرما آغاز می‌شود که آوریل گرمترین ماه آن است و جشن آب در تایلند نیز به همین دلیل در نیمه این ماه برگزار می‌شود.با اخذ تور تایلند از بهروزسیر در ماه آوریل شما هم در جشن آب تایلند شرکت کنید.

تماس بگیرید