تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

مالزی

تور 7 شب کوالالامپور 1403
7 شب کوالالامپور
79.114.000 تومان
7 شب
ماهان ایر
تور کوالالامپور و سنگاپور 1403
4شب کوالالامپور + 3شب سنگاپور
94.560.000 تومان
7 شب و 8 روز
ماهان ایر

چرا تور مالزی

 

موقعیت جغرافیایی مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالا لامپور است. سازمان‌های دولتی و وزارت‌خانه‌های این کشور در شهر جدید پوتراجایا (پایتخت اداری) این کشور واقع است. مالزی  شامل سیزده ایالت در جنوب شرقی آسیا است.

مالزی دربردارنده دو ناحیهٔ جغرافیائی است و دریای جنوبی چین این دو را از هم جدا می‌کند: شبه جزیره مالزی یا مالزی غربی که بر روی شبه جزیره مالایی قرار دارد و از شمال با تایلند مرز خشکی دارد و از طریق جادهٔ شوسهٔ جوهور از جنوب با سنگاپور پیوند دارد. بورنئوی مالزی یا مالزی شرقی که بخش شمالی جزیره بورنئو را دربردارد باآن‌که هم‌مرز اندونزی است . مالزی شرقی دربردارندهٔ ایالت‌های صباح و ساراواک و حوزهٔ فدرال لابوآن است.

اقلیم و آب و هوای مالزی

آب و هوای کوالالامپور مالزی در بیشتر روزهای سال گرم و مرطوب می باشد، در نتیجه پایتحت مالزی در تمام طول سال مقصدی مناسب برای سفر می باشد. از آن جایی که مالزی دارای اقلیم آب و هوایی استوایی می باشد، کوالالامپور دارای باران های موسمی می باشد که شدت آن در طول سال متفاوت می باشد.

زبان و مذهب مردم مالزی

چهار دین اسلام ،بودائیسم ، مسیحیت و هندوئیسم ادیان اصلی مالزی می باشند .البته اکثریت مردم مالزی را مسلمانان تشکیل می دهند.

جاذبه های گردشگری مالزی

1 – کوالالامپور پایتخت مالزی

2 – برج‌های دوقلوی پتروناس

3 – موزه ملی مالزی

4 – برج کی ال | KL Tower

5 – بوکیت بینتانگ

6 – بازار مرکزی

7 – غار میمونها

8 – شهر آبی سان وی لاگون

9 – پارک پروانه کوالالامپور

10 – آکواریوم کوالالامپور

11 – محله چینی ها

12 – استراحت مطلق در جزیره پانگکور لَوت

13 – تپه گنتینگ هایلَند

14 – شهر تاریخی مالاکا

15 – کریستال ماسک (مسجد کریستال)

16 – شهر بوکیت تینگی

17 – منطقه کامِرون هایلَند

18 – جزایر پِرهِنتیان

19 – معبد باتو کِیوز

ماه مناسب تور مالزی

مالزی آب و هوایی استوایی و ثابت دارد. رطوبت موجود در این کشور شاید شما را آزار دهد. روزهای مالزی بیشتر سی درجه و شب ها نیز بیست درجه میشود.

 بهترین زمان سفر به مالزی ، سپتامبر تا آپریل است! این دو ماه، فصل های پر بارش هستند اما با این وجود بازهم مالزی آب و هوایی گرم دارد.

 ماه های اکتبر و نوامبر بارش باران به دویست میلیمتر رسیده و در این روزها شما با پر باران ترین روزهای سال در مالزی هستید!

اما اگر میخواهید کنار ساحل زیر آفتاب قدم زده و یا در دریا شنا کنید، خک ترین ماه در مالزی، ماه ژانویه را انتخاب کنید. در کل خیلی بهتر است که بین ماه ژوئن تا جولای را برای سفر به مالزی انتخاب کنید این دو ماه بهترین زمان برای سفر به مالزی بوده چرا که بارش باران کمتری را خواهید دید.

تماس بگیرید