شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

فاز سوم نمایشگاه بین المللی کانتون فیر گوانگجو

فاز-سوم-نمایشگاه-بین-المللی-کانتون-فیر-گوانگجو-بهروزسیر
چکیده این مطلب:

نمایشگاه بین ‌المللی کانتون فیر در شهر گوانگجو کشور چین، یک نمایشگاه کامل و جامع از محصولات وارداتی و صادراتی چین می باشد. محصولات و ….

نویسنده: بهروزسیر منتشر شده در: 17 آگوست 2019 23 بازدید

فاز-سوم-نمایشگاه-بین-المللی-کانتون-فیر-گوانگجو-بهروزسیر

نمایشگاه بین ‌المللی کانتون فیر

در شهر گوانگجو کشور چین، یک نمایشگاه کامل و جامع از محصولات وارداتی و صادراتی چین می باشد. محصولات و خدمات مختلفی در حوزه صادرات و واردات کالا شامل شرکت کنندگانی از سراسر جهان در نمایشگاه کانتون فیر گوانجو در معرض مخاطبان قرار می‌گیرند. هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی کانتون فیر، برقراری روابط سالم و دوستانه با کشورهای جهان در حوزه صادرات و واردات است. اگر شما هم به عنوان یکی از صاحبان کسب و کارها علاقه مند به شرکت در این نمایشگاه بین‌المللی هستید، با دریافت ویزای تجاری چین می‌توانید یکی از غرفه های نمایشگاهی را رزرو کنید و خدمات خود را بازارهای جهانی ارائه دهید.

رویداد تجاری نمایشگاه بین المللی کانتون فیر فاز سوم در شهر گوانگجو، فرصتی را برای همه شرکت‌ها و متخصصان فراهم می‌کند تا با یکدیگر به طور موثر ارتباط برقرار کرده و شبکه های خود را در سراسر جهان گسترش دهند. به این ترتیب، شرکت ها با همکاری مقامات مختلف از کشورهای جهان، مزایای رقابتی کسب و کار خود را در محصولات و خدمات ارائه می دهند. بنابراین، زمینه برای ورود به بازارهای جهانی فراهم می‌شود. بهروزسیر به کسب و کارهای صنعتی به ویژه حوزه ساختمان، دکوراسیون، تجهیزات اداری و تجاری پیشنهاد می‌کند فاز سوم نمایشگاه بین ‌المللی کانتون فیر شهر گوانجو را از دست ندهند.

 نمایشگاه بین‌المللی کانتون فیر برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

نمایشگاه-بین‌المللی-کانتون-فیر-برای-چه-کسب-و-کارهایی-مناسب-است-بهروزسیر

 تمام شرکت ها و افرادی که مایلند کسب و کار خود را در سراسر جهان گسترش دهند یا محصولات و خدماتی جدید برای ارائه در حوزه های مختلف صنعت و کالاهای مصرفی مردم تولید کرده اند �‌تواند در نمایشگاه بین المللی کانتون فیر فاز سوم شرکت کنند. این نمایشگاه شامل بخش های مختلف نظیر پارچه و پوشاک، کیف و کفش، لوازم اداری، محصولات تفریحی و بازی، داروها، محصولات و تجهیزات پزشکی و بهداشتی و بسیاری موارد دیگر می باشد.

 اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در نمایشگاه بین ‌المللی کانتون فیر، فاز 3، شهر گوانگجو

  • زمان برگزاری نمایشگاه: 9:30 صبح تا ۶ بعد از ظهر
  • تاریخ برگزاری نمایشگاه: 1 تا 5ماه مه / سال ۲۰۱۹
  • مکان برگزاری: کشور چین / شهر گوانگجو محل برگزاری نمایشگاه بین ‌المللی کانتون فیر
  • تعداد بازدیدکنندگان از نمایشگاه: دویست هزار نفر
  • تعداد غرفه های نمایشگاهی: ۲۵۰۰۰
  • موضوع نمایشگاه: واردات و صادرات چین
  • هزینه ورودی به نمایشگاه: هزینه ورود به نمایشگاه بین المللی کانتون فیر ۳ فاز سوم برای شرکت‌ها و صنعت‌گران رایگان است اما برای بازدیدکنندگان متفرقه از مبلغ حدود 30000 CNY شروع می شود/
  • حوزه های نمایشگاهی: صنایع غذایی و نوشیدنی، پارچه و پوشاک، صنعت نساجی، لوازم خانگی و اداری، آموزش، سرگرمی، کشاورزی، محصولات دریایی، لوازم خانه، مصالح ساختمانی برای ساخت و ساز و ..

 کسب و کارهایی که قصد شرکت در فاز سوم نمایشگاه بین المللی کانتون فیر را دارند باید فرم درخواست غرفه نمایشگاهی و فرم پذیرش را به صورت آنلاین تکمیل کرده و برای وب سایت نمایشگاهی به آدرس http://www.cantonfair.org.cn یا پست الکترونیکی به آدرس info@cantonfair.org.cn ارسال کنند. شماره تلفن تماس برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت زیر معرفی شده است:

Tel : +86-20-28-888-999

مزایای شرکت در نمایشگاه بین المللی کانتون فیر، فاز سوم

مزایای-شرکت-در-نمایشگاه-بین-المللی-کانتون-فیر،-فاز-سوم-بهروزسیر

 نمایشگاه بین المللی کانتون فیر فاز سوم

یک فرصت ایده آل برای به اشتراک گذاری فناوری ها، تکنولوژی ها، محصولات و خدمات در حوزه های مختلف است. غرفه های نمایشگاهی با مساحت ۹ متر مربع و ۳۶ متر مربع و فضاهای مختلف در اختیار شرکت‌های تجاری قرار گرفته است؛ به این ترتیب به راحتی می‌توان در یک رویداد تجاری شرکت کرد و سرمایه گذاری های لازم را در بخش‌های مختلف انجام داد.

 آن دسته از شرکت های تولیدی و صنعتی که به دنبال جذب سرمایه از کشورهای خارجی یا سرمایه‌گذاران داخلی هستند نیز می‌توانند در نمایشگاه بین المللی کانتون فیر فاز سوم شرکت کنند.

 رشد اقتصادی کشورها از دیدگاه کارشناسان کشور چین تا حد زیادی به حضور در این نمایشگاه بین المللی ارتباط دارد. تدارکات نمایشگاه بین ‌المللی کانتون فیر فاز سوم، مانند فازهای اول و دوم، زمینه را برای غرفه سازی و ایجاد فضای تجاری برای شرکت کننده ها در نمایشگاه فراهم ساخته است. اگر با ویزای تجاری در ماه مه و با استفاده از خدمات بهروزسیر به گوانگجو سفر کنید، شرکت های معتبر جهان را در این نمایشگاه مشاهده خواهید کرد.

 یکی دیگر از مزایایی که شرکت در این نمایشگاه بین المللی را در بر دارد، برخورد نزدیک با مخاطبان هدف از سراسر جهان است. شرکت هایی که قصد ورود به بازارهای جهانی را دارند برای ایجاد پیوند کسب و کار خود با مخاطبان خارجی نیاز دارند در یک نمایشگاه بین المللی شرکت کنند. بهروزسیر پیشنهاد می کند این فرصت را از دست ندهید.

 یکی دیگر از مزایای شرکت در نمایشگاه بین المللی کانتون فیر فاز سوم، تشخیص نقاط قوت و ضعف شرکت ها و صنعت‌گران مختلف است. با توجه به اینکه شرکت های قوی چینی در این نمایشگاه شرکت می کنند، به راحتی می توان عوامل موفقیت یا عدم موفقیت کسب و کارهای صنعتی را ارزیابی کرد.

 

کالاهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی کانتون فیر، فاز سوم

کالاهای-ارائه-شده-در-نمایشگاه-بین-المللی-کانتون-فیر،-فاز-سوم-بهروزسیر

 پوشاک و صنایع نساجی:

 انواع پوشاک مردانه و زنانه/ لباس کودکان/ انواع لباس مخصوص فعالیت های آبی/ لباس ورزشی/ پارچه های مختلف برای تهیه لباس/ انواع چرم  و محصولات وابسته/ پارچه و منسوجات مخصوص مبلمان خانگی/ پارچه و منسوجات مخصوص حمام و آشپزخانه/ انواع قالیچه، فرش و کفپوش ها/ کفش های زنانه، مردانه/ کفش کودکان/ انواع صندل و دمپایی/ کفش های ورزشی

 محصولات اداری:

  انواع کیف/ چمدان/ کیف های زنانه و مردانه/ محصولات کاغذی/ نوشت افزار اداری/ فایل های ذخیره سازی پرونده/ انواع لیبل برای اداره ها/ میزهای اداری/ ماشین آلات اداری/ تجهیزات مسافرتی

 محصولات بخش دارو و آرایشی و بهداشتی:

 محصولات  مربوط به طب سنتی چین باستان/ محصولات داروهای شیمیایی و داروسازی زیستی/ محصولات مراقبت از سلامت فردی/ محصولات مراقبت از پوست و مو و زیبایی/ انواع داروها/ تجهیزات و لوازم پزشکی/ تجهیزات و لوازم بیمارستانی

 محصولات بخش غذا و نوشیدنی:

 انواع غذا/ انواع نوشیدنی/ انواع چای/ غذاهای بسته بندی شده  صنایع وابسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

تماس بگیرید