شهربازی چین + عکسهای 5 شهربازی معروف در چین

فهرست مطالب

امتیاز

شهربازی های چین + عکس‌های جالب از شهربازی چین

شهربازی چین با بهروزسیر
عکس شهربازی چین

شهربازی های چین در تمام شهرها نظیر شنزن، شهر شانگهای، ژوهای، چانگژو، پکن و سایر شهرها ساخته شده‌اند؛ اما شهربازی چین در گوانجو در بین گردشگران بسیار محبوب و مورد پسند واقع شده است. پارکهای آبی به شیوه ترکیبی از معماری قدیمی و مدرن ساخته شده اند و برنامه های تفریحی و سرگرم کننده متنوعی را برای علاقه‌مندان خانواده‌ها به ویژه کودکان در نظر گرفته‌اند. برنامه‌های تئاتر و موسیقی، سیرک، استراحتگاه‌ها، هتل اقامتی، و دستگاه‌های سرگرمی و هیجان انگیز که می‌توان بازی‌های مختلفی را با آنها انجام داد، امکاناتی هستند که در مراکز سرگرمی چین برای علاقمندان ارائه شده اند.

با ویزای چین می‌توانید با شرکت در تورهای گردشگری بهروزسیر از جاذبه‌ها و بازی‌های هیجان انگیز معروف کشور چین لذت ببرید. در این مطلب با ۵ شهربازی معروف چین آشنا خواهید شد.

شهربازی Happy Valley پکن، یکی از شهربازی های معروف چین

شهربازی هپی والی پکن happy valley با بهروزسیر
شهربازی هپی والی پکن

یکی از شهربازی پکن ساخته شده است؛ این شهربازی با نام دره شادی ها یا هپی والی (happy valley) معروف است و یک پارک وسیع در شرق شهر پکن است. این شهربازی در ماه جولای سال ۲۰۰۶ به عنوان دومین پارک تفریحی در این منطقه بازگشایی شد. شیوه اجرای شهربازی دره شادی ها در شهر پکن به شیوه پارک والت دیزنی در آمریکا طراحی شده است. از نظر توریست ها و گردشگران، این شهربازی یکی از هیجان انگیزترین جاذبه های گردشگری برای یک روز به یاد ماندنی در شهر پکن چین است.

شهربازی Chimelong Paradise گوانجو، شادی و هیجان در شهربازی پکن

شهربازی چین chimelong paradise بهروزسیر
شهربازی چین chimelong paradise بهروزسیر
شهربازی چایم لانگ گوانجو چین
شهربازی چایم لانگ گوانجو چین

چایم لانگ Chimelong Paradise یکی از شهربازی های چین است که در ناحیه پانیو در شهر گوانجو، استان گوانگ دونگ در کشور چین در ۱۲ ماه آوریل سال ۲۰۰۶ ساخته شد. شهربازی Chimelong Paradise  به دلیل یکی از بازی های هیجان انگیز آن با نام بازی ریلی معکوس در جهان شهرت پیدا کرده است.

برنامه های تفریحی این شهربازی از نظر رتبه گردشگری در کشور چین در جایگاه AAAAA قرار دارد. سایر بازی های این شهربازی مربوط به بازی های سرعتی، بازی های تفریحی، موسیقی، ماشین سواری، موتور سیکلت، ورزش ها و بازی های پرشی،  برج هلیکوپتر، چرخ و فلک، بازی های اسکیت و غیره می باشد. شهربازی گوانجو آنچنان هیجان انگیز است که پرداختن به تمام بازی های آن از حوصله این بحث خارج می‌باشد. بهروزسیر پیشنهاد می کند هیجان این شهربازی چین را از نزدیک تجربه کنید.

شهربازی Songcheng Park هانگژو

نقشه کامل پارک songcheng هانگژو چین
نقشه کامل پارک songcheng هانگژو چین (روی عکس کلیک کنید)

شهربازی Songcheng Park در هانگژو قرار دارد. این شهربازی یکی از مراکز تفریحی محبوب و پرطرفدار چین به شمار می‌رود و سالانه بیش از ۶ میلیون نفر از ورزش ها و بازی‌های شهربازی Songcheng Park استفاده می‌کنند. اگر چه در این شهربازی آکواریوم های بزرگ وجود ندارد اما معماری آن به گونه ای است که سالن برگزاری تئاتر، رستوران ها، سالن نمایش، سیرک و سایر وسایل تفریحی برای آن در نظر گرفته شده است. شهربازی Songcheng Park در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۶ به عنوان یکی از هفت جاذبه برتر گردشگری در شهر هانگژو دسته‌بندی شده است.

پارک دایناسورها در چانگژو  Changzhou Dinosaur Park

شهربازی پارک دایناسورها گوانجو چین
شهربازی پارک دایناسورها گوانجو چین
دایناسورها در پارک dinosaur park گوانجو
دایناسورها در پارک dinosaur park گوانجو
عکس قسمتی از پارک دایناسورهای گوانجو چین
عکس قسمتی از پارک دایناسورهای گوانجو چین
گوریل معروف پارک دایناسورها گوانجو چین بهروزسیر
گوریل معروف پارک دایناسورها گوانجو چین

اگر به یک سفر هیجان انگیز و برنامه‌های سرگرم کننده در شهربازی چین علاقه‌مند هستید، پارک دایناسورها در شهر چانگژو را به شما پیشنهاد می کنیم. این پارک تفریحی بیش از ۷۰ جاذبه گردشگری را برای علاقه‌مندان ارائه داده است. جزیره دایناسورها، چشمه های آب گرم، باغ ها و فضای سبز، پارک آبی، نمایشگاه ها، بازی های سرگرم کننده و فروشگاه ها، نمونه هایی از جاذبه های گردشگری پارک دایناسورها در کشور چین می باشند.

اوه! پیشنهاد شده این مطلب رو بخونی »»  بیمارستان های تخصصی شهر پکن

پارک دایناسور ها در شهر چانگژو یک جزیره متفاوت برای پرداختن به موضوعات محیط زیست است؛ این پارک منحصر به فرد، فعالیت‌های جذاب و پر ماجرا را برای کودکان ارائه می دهد که شامل کوهنوردی، شکار دایناسورها در بوته ها، ماجراجویی و گردش در طبیعت، شکار با اسلحه و تجهیزات نظامی می باشد؛ البته تمام این برنامه‌ها به صورت تفریحی و سرگرم کننده برای کودکان ارائه می شوند.

شهربازی چین: هپی والی شنزن چین

شهربازی هپی والی شنزن چین
شهربازی هپی والی شنزن چین
ورودی شهربازی هپی والی شنزن چین بهروزسیر
ورودی شهربازی هپی والی شنزن چین
ترن هوایی شهربازی چین happy valley شنزن بهروزسیر
ترن هوایی شهربازی چین happy valley شنزن
قطار کوهی در شهربازی happy valley (happy kingdom)
قطار کوهی در شهربازی happy valley (happy kingdom)

شهربازی دره شادی ها در شنزن، یکی از پارک های تفریحی و سرگرم کننده در کشور چین است که در مساحتی به وسعت ۳۵۰ هزار متر مربع و با هزینه ای معادل دو میلیارد یوان ساخته شده است. شهربازی دره شادی ها در شهر شنزن، یکی از پیشرفته ترین شهربازی چینی ها با امکانات مجهز نظیر سالن های تئاتر، دستگاه های غول پیکر برای بازی های هیجان انگیز و سالن برگزاری موسیقی می باشد.