چگونه ویزای چین بگیریم؟

 

ویزای چین ارزان و فوری با بهروزسیر

مدت زمان اخذ ویزای چین

ویزای چین یکی از پرطرفدارترین ویزاها مخصوصا برای تاجران و بازرگانانی است که سفرهای متعدد به چین دارند. برای اخذ ویزای چین نیازی نیست خودتان مستقیم به سفارت بروید. سفارت چین مدارک را به صورت شخصی دریافت نمی کند. شما برای ویزای چین ارزان و فوری می بایست از طریق کارگزار مستقیم چین اقدام به تحویل مدارک نمایید.

اگر شما تمام مدارک لازم برای ویزای چین که در این مقاله شرح داده خواهد شد در اختیار دارید بدون نگرانی با مراجعه حضوری و یا ارسال پستی به آژانس مسافرتی بهروزسیر آنها را به مسئول ویزای چین تحویل دهید. توجه داشته باشید جهت اخذ ویزای چین حتما چند روز قبل از سفر اقدام نمایید.به طور معمول مدت زمان اخذ ویزای چین حداکثر 14 روز کاری می باشد.

چنانچه سفری فوری پیش رو دارید بهترین پیشنهاد بهروزسیر اقدام به اخذ ویزای فوری چین می باشد که ویزا حداکثر در 3 روز کاری آماده می گردد.

چه زمانی برای اخذ ویزای چین اقدام کنیم؟

نکته قابل توجه این است که خیلی زودتر از سفر خود به چین برای اخذ ویزای چین درخواست نکنید. مدت اعتبار ویزا متناسب با نوع ویزای توریستی چین یا  ویزای 6 ماهه مولتی چین بین 90 الی 180 روز پس از تاریخ صدور ویزای چین می باشد و سپس منقضی می شود.

بنابراین توصیه می شود ابتدا زمان سفر خود را در نظر گرفته سپس با توجه به شرایط تصمیم به درخواست ویزای مناسب کنید. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره 41516-021 تماس گرفته تا کارشناسان بهروزسیر شما را در اخذ ویزای چین به طور کامل راهنمایی نمایند.

 

هزینه ویزای چین چقدر است؟

اخذ ویزای چین با بهروزسیر

قیمت ویزای چین بسته به نوع ویزایی که اقدام می کنید از 90 دلار تا 900 دلار متغیر است. برای ویزای گروهی چین تنها با پرداخت 90 دلار و برای ویزای توریستی چین 110 دلار می توانید در مدت حداکثر 10 روز کاری ویزای خود را اخذ نمایید.

معمولا برای ویزای چین در نوع فوری 20 الی 30 دلار به مبلغ افزوده می شود.

افرادی که به قصد گردشگری می خواهند وارد چین شوند پیشنهاد می شود به صورت گروهی سفر نمایند و درخواست اخذ ویزای گروهی چین دهند.زیرا در این شرایط قیمت ویزای چین بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد. برای اطلاع از شرایط ویزای گروهی چین می توانید به صورت خلاصه هم در جدول بالا و هم به بخش ویزای گروهی چین مراجعه کنید.

تاجرانی که چندین بار در چین ورود و خروج دارند بهتر است از نوع ویزای تجاری مولتی چین و یا ویزای یکساله چین بهره جویند. چراکه می توانند بدون محدودیت در مدت اعتبار ویزای چین هر چند بار که بخواهند ورود و خروج داشته باشند.

نوع ویزامدت زمانقیمت (دلار)
گروهی عادی 12 روز کاری90
گروهی فوری 10 روز کاری120
توریستی انفرادی عادی (L)10 روز کاری105
توریستی انفرادی فوری (L)6 روز کاری 125
توریستی انفرادی خیلی فوری (L)3 روز کاری145
تجاری 3 ماهه سینگل (M)10 روز کاری170
تجاری 3 ماهه دبل (M)10 روز کاری370
تجاری 3 ماهه اتباع عراق 30 روز اقامت (M)20 روز کاری1100
تجاری 3 ماهه اتباع افغان 30 روز اقامت (M)20 روز کاری1100
توریستی / تجاری 3 ماهه سینگل 60 روز اقامت (L / M)10 روز کاری450
توریستی / تجاری 3 ماهه سینگل 90 روز اقامت (L / M)10 روز کاری550
تجاری 6 ماهه مولتی 30 روز اقامت (M)10 روز کاری520
تجاری 1 ساله مولتی 30 روز اقامت (M)10 روز کاری670

مدارک اخذ ویزای چین

  1. اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار (داشتن 3 صفحه خالی الزامی است)
  2. دو قطعه عکس رنگی 4*6 تمام رخ با زمینه سفید بدون عینک و کلاه (عکس ارسالی باید کاملا با عکس پاسپورت منطبق باشد)
  3. کپی شناسنامه صفحه اول و دوم با نام همسر و فرزندان و در صورت مجرد بودن نام پدر و مادر
  4. مشخصات کامل فردی آدرس منزل و محل کار با شماره ثابت و همراه (ذکر کد پستی الزامی است)
  5. تمکن مالی به انگلیسی حداقل 8000 دلاری با مهر برجسته و اصل امضای متصدی بانک
  6. بیمه مسافرتی

تمام الزامات ذکر شده در بالا ضروری هستند اما برای اخذ ویزای چین کافی نیستند. به این دلیل که بسته به نوع ویزای درخواست شده ممکن است مجبور شوید برخی مدارک اضافی ارسال کنید.  بنابراین قبل از ارسال مدارک ویزای چین حتما با مشاورین بهروزسیر در تماس باشید.