تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

امارات

متاسفانه هیچ توری در این دسته وجود ندارد!

چرا تور دبی

 

موقعیت جغرافیایی دبی

دبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامونخلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد.

اقلیم و آب و هوای دبی

دبی دارای آب و هوا بسیار گرم و خشک می‌باشد. در تابستان ها شهر دبی بسیار گرم، بادی و شرجی است. و همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می‌شود.

زبان و مذهب مردم دبی

دبی یکی از شیخ نشینان کشور امارات متحده عربی است . از این رو مذهب مردم دبی ، زبان و واحد پول در این منطقه مطابق با سرتاسر کشور امارات است .همانطور که از نام آن پیداست ، کشور امارات متحده عربی یک کشور عرب زبان است . بنابر این زبان رسمی مردم در دبی نیز عربی است.با این وجود به علت مهاجرت عده بسیاری از مردم از سراسر دنیا به این منطقه و همچنین رفت و آمد گردشگرانی با زبان و مذاهب گوناگون ، ممکن است در دبی شاهد تفاوت های فرهنگی یا زبانی یا مذهبی باشیم .

دین رسمی در کل کشور امارات متحده عربی و همچنین منطقه دبی اسلام است . بیشتر مسلمانان این منطقه سنی مذهب هستند . اما به دلیل مهاجرت برخی افراد از سایر کشورها ، افرادی با سایر ادیان نیز در دبی و سایر مناطق کشور امارات متحده عربی زندگی می نمایند .

جاذبه های گردشگری دبی

دبی مشهورترین شیخ‌نشین در میان شیخ‌نشین‌های هفتگانه کشور امارات متحده عربی است. دبی به «پایتخت خرید خاورمیانه» مشهور است و به تنهایی بیش از ۷۰ مرکز خرید بزرگ (شامل دبی مال، بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان) را در خود جای داده‌است ضمن اینکه دبی یکی از شهرهای مدرن جهان با مراکز خرید دنیا مثل دبی مال ، امارات مال و … ، برند های پوشاک و جواهر ، و پیست اسکی سرپوشیده در دل کویر ، ورستوران های خوشمزه و … است

تماس بگیرید