ویزای کامبوج

فهرست مطالب
نوع ویزاتوضیحاتمدارک مورد نیازمدت زمانقیمت(دلار)
ویزای سه ماهه توریستی 30 روز اقامت کامبوجویزای توریستی کامبوج دارای 3 ماه اعتبار می باشد و مسافر پس از ورود به کشور کامبوج تنها می تواند تا حداکثر 30 روز اقامت کند.1- اسکن صفحه اول پاسپورت
2- اسکن عکس پرسنلی
3- اعلام نام فرودگاه یا مرز زمینی جهت ورود به کامبوج و همچنین شماره تماس ، آدرس منزل ،تاریخ رفت و برگشت محل اقامت الزامی است .
3 روز کاری45

کامبوج یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که فرهنگ و دیدنی های آن قطعا شما را شوکه خواهد کرد. به طور کلی می‌توان تاریخ غنی، غذاهای لذیذ و خوشمزه و زندگی شبانه‌ی پر شور و نشاط کامبوج را به‌عنوان جاذبه معرفی کرد. چنانچه در چشم‌انداز خود قصد سفر به کامبوج را دارید باید پیش از سفر به اقدام به اخذ ویزای کامبوج نمایید.

 • آدرس سفارت کامبوج:  کشور کامبوج در ایران سفارتخانه ندارد.
 • تلفن :  ……..
 • فاکس :  ……..
 • آدرس پست الكترونيكي سفارت: ‏  [email protected]
 • آدرس وب سایت :  https://www.evisa.gov.kh/home

برای اخذ ویزای کامبوج تنها با ارائه مدارک لازم به آژانس مسافرتی بهروزسیر مراحل اخذ ویزای کامبوج را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه ویزای کامبوج شما از طرف سفارت صادر گردد.

انواع ویزای کامبوج:

 • ویزای توریستی 3 ماهه 30 روز اقامت کامبوج

این ویزا برای مسافرانی مناسب است که به قصد گردشگری وارد کشور کامبوج می شوند و از تاریخ صدور ویزا دارای 3 ماه اعتبار است و مسافر می تواند پس از ورود به این کشور حداکثر 30 روز اقامت داشته باشد. ویزای توریستی کامبوج در مدت زمان 3 روز کاری آماده می گردد.

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به کامبوج وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به کامبوج از ایران به وسیله هواپیمایی قطری ( یک توقف در دوحه)  و هواپیمایی جنوب چین ( یک توقف در پکن ) می باشد.

 1.  اصل پاسپورت امضا شده با حداقل 6 ماه اعتبار و با 1 صفحه ی کاملا خالی به همراه دو سری کپی
 2.  2 قطعه عکس 4*6 رنگی با زمینه سفید
 3.  رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 4.  رزرو هتل طبق بلیط پروازی
 1.  تماس با کارشناسان بهروزسیر
 2.  پر کردن فرم درخواست ویزای کامبوج
 3. 3- تکمیل مدارک مورد نیاز ویزای کامبوج و ارسال به بهروزسیر
 4.  اعلام نام فرودگاه یا مرز زمینی جهت ورود به کامبوج و همچنین شماره تماس ، آدرس منزل ،تاریخ رفت و برگشت محل اقامت الزامی است .
 5.  پرداخت هزینه ها