تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

ویزای کامبوج

نویسنده: سحر قزاقی منتشر شده در: 16 جولای 2021 163 بازدید

 

کامبوج یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که فرهنگ و دیدنی های آن قطعا شما را شوکه خواهد کرد. به طور کلی می‌توان تاریخ غنی، غذاهای لذیذ و خوشمزه و زندگی شبانه‌ی پر شور و نشاط کامبوج را به‌عنوان جاذبه معرفی کرد. چنانچه در چشم‌انداز خود قصد سفر به کامبوج را دارید باید پیش از سفر به اقدام به اخذ ویزای کامبوج نمایید.

قیمت ویزای کامبوج کلیک کنید

 • آدرس سفارت کامبوج:  کشور کامبوج در ایران سفارتخانه ندارد.
 • تلفن :  ……..
 • فاکس :  ……..
 • آدرس پست الكترونيكي سفارت: ‏  evisacambodia@evisa.gov.kh
 • آدرس وب سایت :  https://www.evisa.gov.kh/home

برای اخذ ویزای کامبوج تنها با ارائه مدارک لازم به آژانس مسافرتی بهروزسیر مراحل اخذ ویزای کامبوج را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه ویزای کامبوج شما از طرف سفارت صادر گردد.

انواع ویزای کامبوج:

 • ویزای توریستی 3 ماهه 30 روز اقامت کامبوج

این ویزا برای مسافرانی مناسب است که به قصد گردشگری وارد کشور کامبوج می شوند و از تاریخ صدور ویزا دارای 3 ماه اعتبار است و مسافر می تواند پس از ورود به این کشور حداکثر 30 روز اقامت داشته باشد. ویزای توریستی کامبوج در مدت زمان 3 روز کاری آماده می گردد.

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به کامبوج وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به کامبوج از ایران به وسیله هواپیمایی قطری ( یک توقف در دوحه)  و هواپیمایی جنوب چین ( یک توقف در پکن ) می باشد.

 1.  اصل پاسپورت امضا شده با حداقل 6 ماه اعتبار و با 1 صفحه ی کاملا خالی به همراه دو سری کپی
 2.  2 قطعه عکس 4*6 رنگی با زمینه سفید
 3.  رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 4.  رزرو هتل طبق بلیط پروازی
 1.  تماس با کارشناسان بهروزسیر
 2.  پر کردن فرم درخواست ویزای کامبوج
 3. 3- تکمیل مدارک مورد نیاز ویزای کامبوج و ارسال به بهروزسیر
 4.  اعلام نام فرودگاه یا مرز زمینی جهت ورود به کامبوج و همچنین شماره تماس ، آدرس منزل ،تاریخ رفت و برگشت محل اقامت الزامی است .
 5.  پرداخت هزینه ها

هزینه ویزای کامبوج

نوع ویزاتوضیحاتمدارک مورد نیازمدت زمانقیمت(دلار)
ویزای سه ماهه توریستی 30 روز اقامت کامبوجویزای توریستی کامبوج دارای 3 ماه اعتبار می باشد و مسافر پس از ورود به کشور کامبوج تنها می تواند تا حداکثر 30 روز اقامت کند.1- اسکن صفحه اول پاسپورت
2- اسکن عکس پرسنلی
3- اعلام نام فرودگاه یا مرز زمینی جهت ورود به کامبوج و همچنین شماره تماس ، آدرس منزل ،تاریخ رفت و برگشت محل اقامت الزامی است .
3 روز کاری45
تماس بگیرید