شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

جوانسازی پوست به روش چینی

کاهش-چین-و-چروک-پوست-بهروزسیر
چکیده این مطلب:

مردم کشور چین به خصوص زنان چینی از ماسک های مخصوص برای جوانسازی پوست استفاده می کنند. به همین دلیل است که پوست زنان چینی ….

نویسنده: بهروزسیر منتشر شده در: 28 آگوست 2019 203 بازدید

جوانسازی-پوست-به-روش-چین-بهروزسیر

اسرار زیبایی چینی که می توانید از آنها  برای جوانسازی پوست استفاده کنید

حتماً این مسئله که چرا مردم چین، پوستی زیبا و شفاف و روشن دارند، ذهن شما را نیز به خود مشغول ساخته است؟ به راستی راز زیبایی چینی ها در چیست؟ مردم چین از چه اسراری برای تناسب اندام و زیبایی خود بهره گرفته اند؟​ جوانسازی پوست به روش چینی!!!

شاید پاسخ سوالات فوق را بتوان در آداب و رسوم و عقاید آنها در چین باستان جستجو کرد. مردم کشور چین به عقاید خود پایبند هستند و آداب و رسوم خود را در زندگی روزمره همیشه اجرا می کنند.
به عنوان یکی از سرزمین های افسانه ای در شرق آسیا با ویزای توریستی چین حتماً به این کشور سفر کنید و زندگی مردم چین را از نزدیک تماشا کنید. نحوه زندگی این مردم به گونه‌ای است که هیچ استرس و نگرانی به خود راه نمی دهند و به سلامت جسم و روان خود بیشتر از هر چیز دیگر اهمیت می دهند. همانطور که در منابع دیگر نیز اشاره کردیم، ورزش، هنرهای رزمی و محصولات مراقبت از پوست برای جوانسازی پوست توسط مردم چین مورد توجه قرار گرفته است.

 

جوانسازی پوست اسرار زیبایی چینی

1– محصولات جوانسازی پوست

محصولات-جوانسازی-پوست-روش-چین-بهروزسیر

مردم کشور چین به خصوص زنان چینی از ماسک های مخصوص برای جوانسازی پوست استفاده می کنند. به همین دلیل است که پوست زنان چینی بسیار صاف و درخشان است. دستورالعمل های خاصی برای  تهیه یک ماسک جوان کننده پوست از پودر صدف وجود دارد. زنان چینی برای تهیه این ماسک جوان کننده، پودر قسمت سخت صدف دریایی را به همراه عسل و زرده تخم مرغ مخلوط می کنند؛ این مخلوط را روی پوست صورت خود قرار می دهند.

این دستورالعمل، یک ماسک مفید برای جوانسازی پوست صورت بوده، به کاهش التهاب کمک می کند و باعث آرامش پوست صورت می شود. البته پودر صدف دریایی شاید به راحتی در بازار موجود نباشد اما اگر با ویزای توریستی چین به شهرهای مختلف این کشور سفر کنید، شاید بتوانید این پودر مخصوص را از مغازه ها تهیه کنید.


2- چای سبز

چای-سبز-روش-چین-بهروزسیر
یکی از اسرار جوانسازی پوست برای زنان چینی، استفاده از چای سبز است. خواص چای سبز در بسیاری از منابع مطرح شده است. مردم چین نیز عقیده دارند نوشیدن چای سبز موجب کاهش وزن  می شود. خواص آنتی اکسیدانی و تقویت ایمنی بدن افراد با استفاده از نوشیدن یک فنجان چای سبز در روز تامین می‌گردد. چای سبز از نظر سلامت و جوانسازی پوست از نظر مردم چین به شدت اهمیت دارد. آب جوش را بر روی برگ های چای سبز بریزید و به مدت ۲ تا ۳ دقیقه مهلت دهید تا دم بکشد؛ سپس آن را به عنوان یک نوشیدنی سالم استفاده کنید. برای تاثیرپذیری بیشتر می توانید مقداری عسل  به آن اضافه کنید.


3- استفاده از ریشه گیاهان برای 
جوانسازی پوست

استفاده-از-ریشه-گیاهان-برای-جوانسازی-پوست-بهروزسیر
در میان زنان چینی مرسوم است ریشه گیاهان را به عنوان درخشان کننده و شفاف کننده پوست صورت استفاده کنند. برخی از گیاهان دارویی و ریشه های گیاهی در کشور چین به صورت بومی برای شاداب سازی پوست صورت استفاده می شوند. اگر ویزای توریستی چین را دریافت کنید می توانید این گیاهان چینی را در مغازه های محلی شهرهای چین خریداری کنید. خدمات بهروزسیر و تور گردشگری چین در این راستا در اختیار شما می باشد.


4- جوانسازی پوست به روش طبیعی

جوانسازی-پوست-به-روش-طبیعی-بهروزسیر
یکی دیگر از اسرار جوانسازی پوست که زنان چینی به انجام آن اعتقاد زیادی دارند، شفاف سازی و شستشوی پوست با لعاب یا آب برنج است. برای استفاده از این روش، یک ظرف معمولی آب را بر روی مقداری برنج بریزید و به آن اجازه دهید تا به رنگ شیری در آید. آب برنج را در داخل یخچال قرار داده و پس از خنک شدن می توانید از طریق یک پارچه کتان یا پنبه ای آب برنج را بر روی پوست خود بمالید. این روش بسیار ارزان بوده و کارایی زیادی در جوانسازی پوست دارد. آب برنج را تا حداکثر سه روز می توانید مصرف کنید؛ از آن پس باید مجدداً به صورت تازه تهیه نمایید.

 


5- کاهش چین و چروک پوست

کاهش-چین-و-چروک-پوست-بهروزسیر
یکی دیگر از  اسرار جوانسازی پوست که زنان چینی انجام می دهند، تهیه یک ماسک سفیده تخم مرغ است. زنان چینی، سفیده تخم مرغ را بر روی پوست صورت خود قرار می دهند و پس از خشک شدن، ۲۰ دقیقه اجازه می دهند بر روی صورت آنها باقی بماند؛ سپس با آب خنک شستشو می‌دهند. این تکنیک را به راحتی می توانید در خانه اجرا کنید و تاثیر شدید آن را بر شفاف شدن پوست خود مشاهده نمایید.


6- ماساژ دادن

ماساژ-دادن-روش-چین-بهروزسیر
یکی دیگر از راهکارهایی که به جوانسازی پوست، برطرف شدن چین و چروک و کاهش پُف چهره کمک می‌کند، ماساژ دادن اصولی هر یک از قسمت‌های صورت است. این کار به گردش خون در صورت کمک می کند. برای ماساژ دادن، هر یک از قسمت های صورت را به صورت دایره ای به سمت گوش ها ماساژ دهید. قسمت پیشانی را نیز به سمت بالا و پایین حرکت دهید.

اگر ویزای توریستی چین را دریافت کرده اید می توانید در شهرهای مختلف کشور چین از خدمات جوانسازی پوست یا ماساژ صورت به سبک چینی استفاده کنید. قطعاً برای شما هیجان انگیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 9 =

تماس بگیرید