لیست-مراکز-خرید-در-چین-بهروزسیر
16
مرداد
1398

مراکز خرید در چین

ارسال شده توسط: hdr22/ 55

لیست-مراکز-خرید-در-چین-بهروزسیر

یکی از جذاب ترین قسمت های سفر به کشور چین، بازدید از مراکز خرید در چین در شهرهای مختلف است. در تمام شهرهای این کشور می توان مراکز خرید، مجتمع های تجاری و بسیاری از مغازه های کوچک و بزرگ را مشاهده کرد که کالاهای مختلف را به فروش می رسانند. اگر با ویزای توریستی چین به این کشور سفر کنید بی شک می توانید سوغاتی ها و هدایای بسیار زیبا و جذابی را از مراکز خرید در چین خریداری کنید. خدمات تور گردشگری بهروزسیر با برگزاری تورهای چین به ویژه در ایام جشنواره های خرید و مراسم سال نوی چینی، بهترین فرصت را برای علاقه مندان به بازدید از این سرزمین افسانه ای فراهم ساخته است.

فهرستی از بهترین مراکز خرید در چین

مرکز-خرید-Taikoo-Hui-در-شهر-گوانگجو-بهروزسیر

۱-مرکز خرید Taikoo Hui در شهر گوانگجو

یکی از زیباترین و معروف ترین مراکز خرید در چین، مرکز خرید Taikoo Hui در شهر گوانگجو است. این مرکز خرید با مساحتی به وسعت ۱۳۸۰۰۰ متر مربع یک مرکز تجاری بزرگ با بیش از ۱۸۰ مغازه و فروشگاه است. معتبرترین برندها در مغازه های این مرکز خرید در چین به فروش می رسند. در مرکز خرید Taikoo Hui در شهر گوانگجو، رستوران ها، کافی شاپ، هایپرمارکت و … برای پذیرایی از مردم وجود دارد. اگر ویزای توریستی چین را دریافت کنید می توانید از این مرکز تجاری بازدید نمایید. این مرکز خرید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز می باشد. در مدت زمان ۲ تا ۳ ساعت می توانید از تمام محوطه مرکز خرید Taikoo Hui در شهر گوانگجو دیدن کنید.

آدرس: شهر گوانکجو، منطقه تیان هی، جاده تیان هی، شماره ۳۸۳

۲-مرکز خرید COCO Park در شنزن

مرکز-خرید-COCO-Park-در-شنزن-بهروزسیر

یکی از معروف ترین مراکز خرید در چین در شهر شنزن، مرکز خرید COCO Park نام دارد. این مرکز خرید برای توریست ها و گردشگران خارجی، جذابیت فوق العاده ای ارائه داده است. مرکز خرید COCO Park یک مرکز پیچیده از تعداد زیادی فروشگاه و مغازه در ناحیه فوتیان در شنزن است. این مرکز تجاری در سال ۲۰۰۷ تأسیس شد. برای بازدید از این مرکز خرید می توانید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به آدرس زیر مراجعه کنید:

آدرس: شنزن، گوجی هوآ یوآن، کوکوپارک، شماره ۲۶۹

۳-مرکز خرید Riverside 66 در تیانجین

مرکز-خرید-Riverside-66-در-تیانجین-بهروزسیر

یکی از زیباترین مراکز خرید در چین با معماری خیره کننده و منحصر به فرد، مرکز خرید Riverside 66 در تیانجین است. این مرکز خرید در مساحتی به وسعت ۱۵۲۸۰۰ متر مربع در شهر تیانجین ساخته شده است. مراحل ساخت این مرکز تجاری در سال ۲۰۱۴ با پایان رسید و اکنون به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در چین در حال فعالیت است. اگر ویزای توریستی دریافت کنید می توانید از مرکز خرید Riverside 66 در تیانجین از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب دیدن نمایید.

آدرس: تیانجین، منطقه هِپینگ، جاده ژینگ آن، شماره ۱۶۶

۴-مرکز خرید IFC Mall در شهر شانگهای

مرکز-خرید-IFC-Mall-در-شهر-شانگهای-بهروزسیر

با ویزای توریستی چین و خدمات بهروزسیر می توانید به شهر شانگهای سفر کنید و در این شهر یکی از زیباترین مراکز خرید در چین را از نزدیک تجربه نمایید. این مرکز خرید در ۶ طبقه ساخته شده است و یک مرکز جامع از مغازه ها و فروشگاه ها است که برندهای معتبر کالا را به مردم ارائه می دهند. علاوه بر مغازه ها، رستوران، اغذیه فروشی و سالن سینما نیز در مرکز خرید IFC Mall در شهر شانگهای وجود دارد. این مرکز خرید از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است.

آدرس: شانگهای، منطقه پودونگ، لیوجیازویی، خیابان هشتم

۵-مرکز خرید INDIGO در شهر پکن

مرکز-خرید-INDIGO-در-شهر-پکن-بهروزسیر

یکی از معروف ترین مراکز خرید در چین در شهر پکن، مرکز خرید INDIGO است. این مرکز تجاری در ۲۵ طبقه با تعداد حدود ۳۶۹ واحد تجاری یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در پکن محسوب می شود. مرکز خرید INDIGO در منطقه چائویانگ ساخته شده است. چند رستوران و بسیاری مراکز خرید کوچک و اغذیه فروشی در این مرکز تجاری وجود دارند. مرکز خرید INDIGO در سال ۲۰۱۲ راه اندازی شد. با ویزای توریستی چین و خدمات بهروزسیر به پکن سفر کنید و بهترین سوغاتی ها را از این مرکز خرید در چین تهیه نمایید.

آدرس: پکن، منطقه چائویانگ، جاده جیوژیانکیائو، شماره ۱۸

۶-مرکز خرید APM در شهر پکن

مرکز-خرید-APM-در-شهر-پکن-بهروزسیر

یکی دیگر از مراکز خرید در چین در پکن، مرکز خرید APM است. این مرکز خرید به طور ویژه برای توریست ها شناخته شده می باشد؛ چرا که در سال ۱۹۹۳ مشغول به فعالیت کرده است. مرکز خرید APM در مساحتی به وسعت ۱۲۰۰۰۰ متر مربع و در ۶ طبقه ساخته شده است. برای بازدید از این مرکز خرید به آدرس زیر مراجعه کنید:

آدرس: پکن، وانگ فوجینگ

 

۷-مرکز خرید Pacific Place در هنگ کنگ

مرکز-خرید-Pacific-Place-در-هنگ-کنگ-بهروزسیر

یکی از معروف ترین مراکز خرید در چین، مرکز خرید Pacific Place در هنگ کنگ است. این مرکز خرید به علت برندهای معتبر و کالاهای لوکس، شیک و مدرن که در فروشگاه های آن ارائه می گردد به شهرت رسیده است. اگر قصد دارید در سفر به هنگ کنگ از یکی از بهترین مراکز خرید در چین دیدن کنید، مرکز خرید Pacific Place در هنگ کنگ را به شما پیشنهاد می کنیم. در این مرکز تجاری، لوازم خانگی لوکس، جواهرات، لوازم آرایشی و برندهای شیک دنیا به فروش می رسد. بهروزسیر توصیه می کند بازدید از این مرکز تجاری را در سفر به چین از دست ندهید.

آدرس: هنگ کنگ، بخش مرکزی، کوئینزوی، شماره ۸۸