نکات-مهم-در-مورد-کالاهای-وارداتی-از-چین-بهروزسیر
21
خرداد
1398

پرسودترین کالاهای وارداتی از چین

ارسال شده توسط: hdr22/ 497 0

پرسودترین-کالاهای-وارداتی-از-چین-بهروزسیر

کالاهای وارداتی از چین، همانطور که از نام این عبارت بر می آید به کالاهایی گفته می شود که از کارخانه های تولیدی کشور چین به سایر کشورها انتقال داده می شوند. کشور ایران نیز یکی از بازارهای هدف برای پرسودترین کالاهای وارداتی از چین به شمار می رود. برای ورود به مبحث کالاهای وارداتی از چین، لازم است مروری بر فرایند تجارت، صادرات و واردات کالا داشته باشیم. در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های فعال در کشور و همچنین بازرگانان در سراسر جهان در حال تجارت در حوزه های مختلف با کشور چین هستند. این بازار بسیار گسترده و متنوع است و همچنین قیمت های کالاها با نوسان زیادی روبرو می‌شود. تغییر در حجم کالاهای وارداتی از چین به کشورها به شدت تحت تاثیر قیمت ارز، مسائل سیاسی و اقتصادی جهان قرار دارد. اگر شما هم علاقه مند به تجارت با این کشور هستید، با ویزای تجاری چین از بهروزسیر، سفر کوتاهی به این منطقه داشته باشید.

 کالاهای وارداتی از چین شامل چه مواردی می شود؟

کالاهای-وارداتی-از-چین-بهروزسیر

 با توجه به اینکه کشور چین برترین کشور در جهان از نظر اوضاع اقتصادی و تولید است، اقتصاد کشور چین با اقتصاد کشور آمریکا در حال رقابت است؛ تمام کالاهای مورد نیاز جوامع از جزئی ترین اجناس گرفته تا ماشین آلات صنعتی غول پیکر، همه در کشور چین با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می شوند.

 اگر بخواهیم فهرست کاملی از پرسودترین کالاهای وارداتی از چین را بیان کنیم، شاید از حوصله این بحث خارج شود، چرا که کشور چین تقریباً تمام بازارهای جهانی را از آن خود کرده است. اگر قصد دارید با سرمایه اندک و بدون ریسک، تجارت خود را با کشور چین آغاز کنید، نیاز به زمان و بررسی های بیشتری در این خصوص دارید. أخذ ویزای تجاری چین می‌تواند فرصتی را برای شما ایجاد کند که بتوانید وضعیت شرکت معتبر در چین را به دقت ارزیابی کنید.

 

کالاهای-وارداتی-از-چین--بهروزسیر

اینکه پرسودترین کالاهای وارداتی از چین به کشورها شامل چه مواردی هستند، بستگی به این دارد که این کالاها به گمرک کدام کشورها از کشورهای جهان ارسال می شود و همینطور به این عامل بستگی دارد که میزان تقاضا در بازار یک کشور برای محصولات چینی چه میزان می باشد.

 برای این که از فهرست کالاهای وارداتی از چین برای تمام کشورها و همچنین میزان معاملات و مبادلات کالا اطلاع پیدا کنید، بهترین کار، مراجعه به وبسایت های بازرگانی و همچنین شرکت‌های تولیدی و بازاریابی جهانی می باشد. پیش از آنکه هر هزینه ای را برای حوزه کالاهای وارداتی از چین اختصاص دهید بهتر است بازار را به خوبی تحلیل کنید؛ به این ترتیب از هدر رفتن بودجه خود جلوگیری خواهید کرد.

 اکثر کالاهای وارداتی از چین به کشور ایران پرسود هستند؛ مهمترین کالاها را می توان به صورت زیر بیان نمود، اما دقت داشته باشید که این فهرست، یک لیست کامل از کالاهای وارداتی از چین نمی باشد؛ برای بررسی بهتر وضعیت بازار با شرکت های بازرگانی در این خصوص صحبت کنید؛ فهرست این کالاها به شرح زیر است:

 ماشین آلات صنعتی- لوازم التحریر- لوازم یدکی خودرو- انواع خودروی سنگین و خودروهای سواری- اسباب بازی- انواع پوشاک- مواد غذایی بسته بندی- محصولات عمده کشاورزی شامل ذرت، برنج، گندم و جو- محصولات حوزه ساخت و ساز نظیر سنگهای ساختمانی، انواع آهن آلات، فولاد آلیاژی، خاک رس- مواد غذایی- سبزیجات و میوه ها نظیر حبوبات- میگو- مرکبات- ادویه- گیاهان دارویی- همچنین برخی از لوازم فانتزی مانند لوازم خانه و آشپزخانه- لوازم دکوری- انواع باکس های تزئینی و غیره.

کالاهای-وارداتی--از-چین-بهروزسیر

ممکن است در فهرست فوق بسیاری از کالاهای قرار داشته باشند که جزو پر سود ترین کالاهای وارداتی از چین به کشورها محسوب شوند؛ که البته شاید شنیدن نام آنها موجب شگفتی شما گردد؛ شاید برخی از کالاها از نظر شما به عنوان پر سود ترین کالاهای وارداتی از چین دسته بندی نشوند و حتی نام آن ها موجب تمسخر قرار گیرد اما در هر صورت یک منبع درآمدزا برای کشور چین محسوب می شوند. به طور مثال، میخ و پیچ، جزو پر سود ترین کالاهای وارداتی از چین به شمار می روند؛ در صورتی که این کالاها جزو پر مصرف ترین کالاهای ساختمانی و پروژه های ساخت و ساز در تمام حوزه ها هستند.

 نکات مهم در مورد کالاهای وارداتی از چین

نکات-مهم-در-مورد-کالاهای-وارداتی-از-چین-بهروزسیر

 اگر قصد دارید صادرات و واردات را با کشور چین انجام دهید و کالاهای وارداتی از چین را به کشور وارد کنید توجه شما را به چند نکته مهم جلب می کنیم؛ پیش از هر اقدامی، ارزیابی بازار و مدیریت دقیق هزینه ها با جزئیات کامل، اهمیت زیادی دارند. دقت داشته باشید در خصوص کالاهای وارداتی از چین، هرگز نباید مسئله دریافت مجوزها، بارنامه و خدمات گمرکی را فراموش کنید؛ تمام گواهینامه های حمل و نقل کالا و هزینه ها باید در این مبحث رعایت شود.

 برای کالاهای وارداتی از چین در حوزه غذا و دارو نیاز به کنترل کیفیت و گواهی سلامت از سازمان غذا و دارو خواهد بود. به عبارت کلی توصیه می کنیم خدمات صادرات و واردات را با کشور چین از طریق شرکت های متخصص در این زمینه پیگیری کنید. ویزای تجاری چین و خدمات بهروزسیر، بهترین فرصت را برای ارتباط نزدیک با بازرگانان چینی برای شما فراهم می کند.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید