تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

ویزای آذربایجان

نویسنده: سحر قزاقی منتشر شده در: 14 فوریه 2023 1,652 بازدید
در حال حاضر فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با ویزای آذربایجان نداریم، اما مطلب زیر برای راهنمایی شما تهیه شده و می تواند به شما کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

بهروزسیر؛ کارگزار ویزای آذربایجان

برای اخذ ویزای آذربایجان نیازی حضور فیزیکی ندارید و پیگیری مراحل ویزا توسط بهروزسیر که کارگزار ویزای آذربایجان است از طرف مسافر انجام می‌شود. بنابراین با خیالی آسوده مراحل درخواست و صدور ویزای باکو تا پیگیری و تحویل آن را به تیم تخصصی بهروزسیر بسپارید.

افتخار ما این است که توانسته‌ایم با سال‌ها تجربه و کارشناسان حرفه‌ای به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته جهت اخذ ویزای آذربایجان در خدمت و پاسخگوی شما باشیم.

مدارک ویزای آذربایجان برای ایرانی ها

 1. پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 2. یک قطعه عکس

قیمت و هزینه ویزای آذربایجان برای ایرانیان

برای پرداخت هزینه ویزای آذربایجان برای ایرانیان نیاز به کارت‌های اعتباری بین‌المللی (ویزا کارت – مستر کارت و یا پی پال) است. اگر این کارت‌ها را ندارید بهروزسیر خدمات پرداخت قیمت ویزای آذربایجان را برای شما انجام می‌دهد.

نوع ویزامدت زمانقیمت(دلار)
ویزای 1 ماهه توریستی عادی آذربایجان3 روز کاری35
ویزای 1 ماهه توریستی فوری آذربایجان1 روز کاری55
ویزای 1 ماهه تجاری 7 روز کاریتماس با کانتر
ویزای ۳ ماهه تجاری 7 روز کاریتماس با کانتر
ویزای 1 ساله مولتی 7 روز کاریتماس با کانتر

در حال حاضر بهروزسیر تنها ویزاهای ارائه شده در جدول فوق را اخذ می‌نماید.

ویزای آذربایجان برای ایرانیان

کشور آذربایجان یکی از مقاصد توریستی برای گردشگران ایرانی است و اخذ ویزای آذربایجان برای ایرانیان جهت ورود به این کشور مهم‌ترین دغدغه مسافران است. بهتر است قبل از اقدام به درخواست ویزای باکو، با انواع، شرایط و نحوه اخذ آن آشنا شوید. در ادامه به بررسی کامل ویزای اذربایجان خواهیم پرداخت.

با افزایش متقاضیان ایرانی برای سفر به جمهوری آذربایجان، چند سالی است که ویزای آذربایجان به‌صورت الکترونیکی صادر می‌گردد.

چگونه ویزای آذربایجان بگیریم

از متقاضیان خواسته می‌شود هنگام تکمیل مراحل ویزای باکو (ویزای الکترونیکی آذربایجان)، برخی از اطلاعات اولیه شخصی را ارائه دهند. اطلاعات موردنیاز شامل نام و ملیت بازدیدکننده و همچنین جزئیات گذرنامه است.

برای تائید درخواست، تمام جزئیات ارائه‌شده باید دقیق و کامل باشد. هرگونه خطا، ازجمله اشتباهات املایی، ممکن است باعث تأخیر، رد کردن، یا مشکلات عبور از مرز شود. متقاضیان دارای تابعیت دوگانه باید جزئیات گذرنامه‌ای را که برای ورود به آذربایجان استفاده می‌کنند ارائه کنند تا ویزا معتبر باشد. درخواست ویزا باید از خارج از آذربایجان باشد.

شرایط ویزای باکو در کرونا

شرایط ویزای باکو در کرونا

شرایط ویزای باکو در کرونا

شرایط ویزای آذربایجان در کرونا، علاوه بر مدارکی که ذکر شد، داشتن دو دوز واکسن غیر ایرانی کرونا به همراه تست PCR منفی لازم است. نتیجه آزمایش پی سی آر منفی که می بایست حداکثر 72 ساعت قبل از پرواز انجام شده باشد.

اخذ ویزای آذربایجان در مرز آستارا

در گذشته اخذ ویزای آذربایجان در مرز آستارا و یا در سفارت آذربایجان در تبریز و تهران انجام می‌شد. بدین ترتیب ویزاهای صادر شده لیبل دار یا همان برچسبی بود که به آنها ویزای لیبل آذربایجان می‌گفتند. اما اکنون به دلیل درخواست های زیاد ویزای باکو، صدور ویزای باکو به صورت الکترونیکی و آنلاین امکان پذیر شد.

نمونه ویزای آذربایجان باکو

عکس ویزای آذربایجان

انواع ویزای آذربایجان باکو ازنظر دفعات ورود

ویزای یک‌بار ورود آذربایجان: در صورت اخذ این ویزا در طول مدت اقامت، تنها یک‌بار می‌توانید به جمهوری آذربایجان وارد شوید.

ویزای چند بار ورود آذربایجان: مدت اعتبار این نوع ویزا از زمان صدور حداکثر تا دو سال بوده و در طول مدت اعتبار آن می‌توانید به‌دفعات وارد قلمرو جمهوری آذربایجان شوید.

ویزای توریستی آذربایجان

بهروزسیر ویزای توریستی آذربایجان (ویزا یک ماهه) را به صورت فوری طی یک روز کاری برای مسافر آماده می‌کند. جهت اخذ ویزای توریستی آذربایجان به صورت فوری می‌توانید از طریق شماره تماس زیر، درخواست خود را به کارشناسان بهروزسیر اعلام نمائید.

ویزای ترانزیت اذربایجان

ویزای ترانزیت آذربایجان برای افرادی صادر می‌شود که مقصدشان کشور سوم باشد و قصد عبور از خاک کشور آذربایجان رادارند. مدت اعتبار ویزای ترانزیت آذربایجان حداکثر ۳۰ روز پس از تاریخ صدور هست و مدت‌زمان مجاز جهت اقامت در آذربایجان حداکثر تا پنج روز است. قیمت ویزای ترانزیت آذربایجان بسته به نرخ روز دلار متغیر است. در حال حاضر بهروزسیر تنها ویزاهای ارائه شده در جدول قیمت را پذیرش دارد.

ویزای یک ماهه آذربایجان

ویزای 1 ماهه توریستی عادی آذربایجان: این نوع ویزا 3 ماه اعتبار دارد و یکماه اقامت. مسافر بعد از ورود به کشور آذربایجان در صورت اقامت بیش از 3 روز , حداکثر ظرف 72 ساعت باید از طریق دفاتر آسان خدمت یا از طریق اینترنت اقامت خود را ریجستر نماید در غیر این صورت در هنگام خروج از کشور آذربایجان با مشکل مواجه خواهد شد.

ویزای 1 ماهه توریستی فوری آذربایجان: ویزای یک ماهه توریستی فوری نیز مانند ویزای یک ماه توریستی عادی می باشد لذا تنها تفاوت آن ها در مدت زمانی است که ویزا برای مسافر صادر می گردد.

ویزای 1 ماهه تجاری: این ویزا مناسب تجار و بازرگانان می باشد و دارای 1 ماه اعتبار از تاریخ صدور ویزا و 30 روز اقامت است.

ویزای آذربایجان سه ماهه

ویزای ۳ ماهه تجاری: ویزای اذربایجان سه ماهه مناسب تجار و بازرگانان می باشد و دارای 3 ماه اعتبار از تاریخ صدور ویزا و 30 روز اقامت است. این ویزا 1بار ورود می باشد.

ویزای یکساله آذربایجان

ویزای یکساله آذربایجان (مولتی = چندبار ورود) مناسب تجار و بازرگانان می باشد و دارای 1 سال اعتبار از تاریخ صدور ویزا و 30 روز اقامت در هر بار ورود است. با ویزای مولتی میتوان بدون محدودیت هر تعداد بار به آذربایجان سفر کرد.

قیمت ویزای یک ساله آذربایجان

قیمت ویزای یک ساله آذربایجان طبق جدولی که مشاهده نمودید با توجه به تغییر نرخ ارز متغیر است. جهت استعلام قیمت ویزای یک ساله آذربایجان با بهروزسیر تماس بگیرید.

ویزای آذربایجان برای ایرانیان

ویزای آذربایجان برای ایرانیان

ویزای سفارت آذربایجان

آدرس و تلفن سفارت آذربایجان در ایران

 • آدرس سفارت : تهران، پاسداران، خیابان نیستان سوم، کوچه راستوان، پلاک 16
 • کدپستی : 1944965114
 • تلفن :  982122554255+ ، 982122558299+
 • فاکس : 982122558183+
 • آدرس پست الکترونیکی: az.embassy.tehran@gmail.com
 • سایت: www.azembassy.ir
 • روز و ساعات کاری سفارت کشور آذربایجان در تهران: یکشنبه الی چهارشنبه 9 تا 12:30 ظهر

کنسولگری سفارت باکو در تهران

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان شهید پور ابتهاج، خیابان خداوردی، کوچه سیزدهم غربی، نبش کوچه شیرافکن، پلاک ۵.

تلفن: ۲۲۲۹۱۱۴۴ (۰۲۱)

انواع دیگر ویزای آذربایجان باکو

انواع ویزای آذربایجان

انواع ویزای آذربایجان

ویزای دیپلماتیک یا خدمت آذربایجان

این نوع ویزای باکو به افرادی تعلق می‌گیرد که در چارچوب سفرهای رسمی دولتی به کشور آذربایجان ورود می‌کنند.

ویزای تجاری آذربایجان

این نوع از ویزای باکو برای کسانی که به‌منظور مناسبات تجاری به آذربایجان رفت‌وآمد دارند اختصاص داده می‌شود.

ویزای کار آذربایجان

ویزای کاری آذربایجان زمانی به متقاضیان تعلق خواهد گرفت که یک کارفرما از اتباع آذربایجان در یک موقعیت کاری مایل به استخدام اتباعی خارج از آذربایجان باشد.

ویزای درمان آذربایجان

این نوع ویزا به جهت درمان به متقاضیان اختصاص می‌یابد صرفاً جهت دریافت خدمات پزشکی برای افراد بیمار در خارج از کشور صادر می‌گردد. با دارا بودن این ویزا متقاضیان مجاز به سفر به آذربایجان و اقامت در این کشور به مدت‌زمان معینی خواهند بود. برای دریافت ویزای باکو جهت درمان، باید مدارک زیر را ارائه کنید:

 • نامه پزشکی معتبر از طرف پزشک/ کلینیک/ بیمارستان کشور مبدأ
 • تمکن مالی لازم به جهت درمان و هزینه‌های اقامت در آذربایجان
 • گواهی پزشکی از بیمارستان یا دکتری در کشور آذربایجان به‌منظور
 • فیش واریزی پرداخت هزینه‌های پزشکی

ویزای آذربایجان چقدر است

قیمت ویزای آذربایجان باکو در جدول فوق لیست شده است. بهروزسیر ویزای توریستی را به صورت فوری و عادی با بهترین قیمت اخذ می نماید.

چگونه ویزای آذربایجان بگیریم

برای اخذ ویزای آذربایجان تنها کافیست مدارکی که در سایت ذکر شده را برای بهروزسیر ارسال کنید. بهروزسیر ویزای توریستی فوری را یک روزه برای شما اخذ میکند.

تماس بگیرید