ویزای سنگاپور

فهرست مطالب
نوع ویزاتوضیحاتمدارک مورد نیازمدت زمانقیمت(دلار)
2 ماهه توریستی دبل عادیاین نوع از ویزای سنگاپور دارای 2 ماه اعتبار می باشد و در طی این مدت می تواند 2 بار به کشور سنگاپور وارد شود و در هر بار 14 روز اقامت داشته باشد1- اسکن رنگی عکس (نمونه پاسپورت نباشد)
2- اسکن رنگی پاسپورت با فرمت JPG در یک فایل برای هر مسافر جداگانه
3- واچر هتل حقیقی و رزرو بلیت
4- تسویه کامل
5- صدور ویزای دبل منوط به تشخیص اداره IMMIGRATION سنگاپور خواهد بود.
15 روز کاری65

سنگاپور کشوری ثروتمند کوچک ، جنوب شرق آسیا است که به دلیل وجود بازارهای هیجان‌انگیز، صدها پارک زیبا و بیش از ۶۰ جزیره نفس‌گیر عمده درآمد خود را از صنعت گردشگری کسب می‌کند.

تنوع سرگرمی‌ها و جاهای دیدنی سنگاپور مانند پارک‌های استوایی ، سواحل زیبا، مراکز خرید متنوع ، باغ وحش های بزرگ ، و … این کشور را به بهشتی کوچک برای گردشگران از اقصی نقاط دنیا تبدیل کرده است.

هر متقاضی برای ورود به سنگاپور از پیش نیاز به اخذ ویزای سنگاپور دارد با توجه به نوع سفر و نیاز خود، ویزای سنگاپور مورد نظر را از  آژانس مسافرتی بهروزسیر با کمترین هزینه اخذ نمایید

در مرحله بعد شما نیاز به دریافت وقت سفارت دارید که همکاران ما در آژانس مسافرتی بهروزسیر و یا با تماس 41516-021 و 88501852-021 شما را در این مسیر همراهی خواهند نمود.

  • کشور سنگاپور در ایران سفارت ندارد. به همین دلیل برای امور مربوط به ویزای توریستی این کشور باید حتماً از طریق کارگزار اقدام کنید

شما میتوانید  تنها با ارائه مدارک لازم به آژانس مسافرتی بهروزسیر مراحل اخذ ویزای سنگاپور را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه ویزای سنگاپور شما صادر گردد.

  • ویزای توریستی دبل عادی
  1.  اسکن رنگی عکس (نمونه پاسپورت نباشد)
  2.  اسکن رنگی پاسپورت با فرمت JPG در یک فایل برای هر مسافر جداگانه
  3.  واچر هتل حقیقی و رزرو بلیت
  4.  تسویه کامل
  5.  صدور ویزای دبل منوط به تشخیص اداره IMMIGRATION سنگاپور خواهد بود.

در مرحله‌ی اول در گرفتن ویزای توریستی سنگاپور آماده کردن مدارک است.  ثبت مدارک برای ویزای توریستی سنگاپور به صورت الکترونیک  و از طریق کارگزار انجام می‌شود.

  1. پر کردن فرم درخواست ویزای سنگاپور  
  2. تکمیل مدارک مورد نیاز ویزای سنگاپور
  3. پرداخت هزینه ها