شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

ویزای سنگاپور

نویسنده: بهروزسیر منتشر شده در: 09 دسامبر 2022 1,300 بازدید

بهروزسیر؛ کارگزار مستقیم ویزای سنگاپور

جهت اخذ ویزای سنگاپور برای ایرانیان نیازی نیست حضوری به سفارت بروید و اقدام کنید. بهروزسیر به عنوان کارگزار ویزای سنگاپور مراحل اخذ ویزای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

افتخار ما این است که توانسته‌ایم با سال‌ها تجربه و کارشناسان حرفه‌ای به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته جهت اخذ ویزای سنگاپور در خدمت و پاسخگوی شما باشیم.

مدارک ویزای سنگاپور برای ایرانیان

 1. اسکن پاسپورت
 2. اسکن عکس 6*4
 3. گواهی دیجیتالی 2 دوز واکسن

مدت اقامت ویزای توریستی سنگاپور

در حالت کلی ویزای توریستی سنگاپور 60 روز اعتبار و 30 روز اقامت دارد.

ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور

قیمت ویزای سنگاپور

نوع ویزامدت زمانقیمت(دلار)
ویزای توریستی سنگاپور7 روز کاری180

در حال حاضر بهروزسیر تنها ویزاهای ارائه شده در جدول فوق را اخذ می‌نماید.

آشنایی با اخذ ویزای سنگاپور

کشور سنگاپور یکی از دوست داشتنی ترین کشورهای موجود در قاره آسیا می باشد که دقیقا در محل تقاطع قاره های آسیا، آفریقا و استرالیا واقع شده است. از مهمترین همسایه های مربوط به کشور مذکور می توان به اندونزی و مالزی اشاره نمود. کشور سنگاپور نزدیک به نیم قرن می باشد که توانسته است آزادی و استقلال خود را به دست آورد و در این مدت کوتاه، پیشرفت بسیار بالایی را داشته و توانسته به قطب تجارت قاره آسیا تبدیل شود.

امروزه بسیاری از مردم از کشورهای مختلف به خصوص کشور ما، به دنبال بهترین و مناسب ترین فرصت جهت بازدید از کشور سنگاپور هستند تا از نزدیک پیشرفت تکنولوژی و فرهنگ مالایایی کشور یاد شده را، مورد مشاهده قرار دهند. اخذ ویزای سنگاپور برای ایرانیان یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز جهت سفر به کشور مذکور می باشد و شما نیز  قبل از اینکه در فرودگاه حاضر شوید، بایستی ویزای کشور سنگاپور را، دریافت کرده باشید. بدون در دست داشتن ویزای یاد شده، اجازه پرواز نخواهید داشت.

ماموران و مسئولان فرودگاه، با دقت بسیار بالایی مدارک مسافران سنگاپور را مورد بررسی قرار می دهند. به همین دلیل توصیه می شود که تا فرا رسیدن زمان پروازتان، اقدامات مورد نیاز جهت دریافت ویزای کشور سنگاپور را، انجام دهید. شما می توانید جهت اخذ مشاوره و راهنمایی های لازم، با متخصصان و همکاران ما از وب سایت بهروز سیر در ارتباط باشید.

همکاران ما، با تمام مراحل مربوط به صدور ویزای کشور سنگاپور، از نزدیک آشنا هستند و می توانند در زمان کوتاهی ویزای مد نظرتان را، از کنسولگری کشور سنگاپور، دریافت کنند. در ادامه مقاله سعی داریم تا در مورد انواع ویزای سنگاپور برای ایرانیان و مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزاهای مختلف کشور سنگاپور، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع ویزای سنگاپور

همانطور که در ادامه مقاله نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهنمای اخذ ویزای سنگاپور هستند تا بتوانند با خیال راحت، سفر خود را به کشور سنگاپور شکل داده و از زیبایی های کشور یاد شده، بازدید نمایند. شما نیز می توانید با توجه به هدفتان از سفر خود به کشور سنگاپور، یکی از مناسب ترین انواع ویزای مربوط به کشور سنگاپور را، دریافت کرده و چمدان های سفرتان را ببندید.

جالب است بدانید که کشور سنگاپور، ورود و خروج بدون ویزا را برای شهروندان 34 کشور دنیا، آزاد کرده است که متاسفانه کشور ایران جزء 34 کشور یاد شده نبوده و شهروندان ما جهت ورود و خروج به سنگاپور، بایستی ویزای مربوط به این کشور را، در دست داشته باشند. تنوع مربوط به ویزای سنگاپور برای ایرانیان، با توجه به اهداف مسافران از سفرشان، بسیار متعدد می باشد. مهمترین انواع ویزاهای مربوط به کشور سنگاپور، عبارتند از:

 1. ویزای تحصیلی سنگاپور
 2. ویزای توریستی کشور سنگاپور
 3. ویزای درمانی کشور سنگاپور
 4. ویزای کاری کشور سنگاپور

جهت دریافت هر یک از انواع ویزاهای ذکر شده در فوق، بایستی مدارک و اسناد مهمی را جمع آوری نموده و تحویل کنسولگری کشور سنگاپور دهید. همچنین مدت اعتبار مربوط به هر یک از ویزاهای مربوط به کشور سنگاپور، با یکدیگر متفاوت می باشد.
در حال حاضر فقط ویزای توریستی سنگاپور قابل اقدام هست که برای اطلاع از قیمت ویزای سنگاپور، اخذ بلیط هواپیما و رزرو هتل با همکاران ما در بهروزسیر ارتباط بگیرید.

قیمت ویزای سنگاپور

قیمت ویزای سنگاپور

ویزای تحصیلی سنگاپور

پرطرفدارترین انواع ویزای سنگاپور را، ویزای تحصیلی کشور مذکور شکل داده است. در حال حاضر بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف، به دنبال راهنمای دریافت و اخذ ویزای تحصیلی کشور سنگاپور هستند تا بتوانند، در دانشگاه مورد علاقه خود، به تحصیل شان ادامه دهند. شما نیز می توانید با اخذ دعوتنامه ای از سوی دانشگاه های سنگاپور، اقدامات مربوط به اخذ ویزای تحصیلی کشور سنگاپور را، انجام دهید.

همچنین در نظر داشته باشید که جهت دریافت ویزای یاد شده، بایستی یک سری از مهمترین مدارک را، به کنسولگری سنگاپور تحویل دهید. مهمترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور، عبارتند از:

 1. پاسپورت
 2. نامه مربوط به پذیرش در دانشگاه
 3. دو قطعه عکس
 4. داشتن تمکن مالی
 5. کارت ملی و شناسنامه
 6. گواهی مربوط به سلامت پزشکی
 7. ترجمه مدارک تحصیلی
 8. ارائه مدارک زبان معتبر
 9. ارائه رزومه تحصیلی و شغلی
 10. پر کردن فرم اپلیکیشن
ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی کشور سنگاپور

در بررسی لیست مربوط به ویزای سنگاپور، می توانید ویزای توریستی کشور سنگاپور را، مورد مشاهده قرار دهید که در سال های اخیر، بسیاری از مردم به دنبال راهنمای اخذ و دریافت ویزای یاد شده هستند تا بتوانند با خیال آسوده، از بهترین جاذبه های گردشگری کشور سنگاپور بازدید نمایند. همچنین مهمترین مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سنگاپور یاد شده، عبارتند از:

 1. اسکن پاسپورت
 2. اسکن عکس 6*4
 3. گواهی دیجیتالی 2 دوز واکسن

از محبوب ترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری مربوط به کشور سنگاپور، می توان به مواردی از جمله چرخ و فلک پرنده، محله ی چینی ها، هتل رافلز، اسکله کلارک، جزیره سنتوزا، جزیره گرانیت و هند کوچک اشاره کرد. بهترین زمان جهت بازدید از جاذبه های کشور سنگاپور، فصل بهار و پاییز می باشد.

نمونه ویزای توریستی سنگاپور

نمونه ویزا توریستی سنگاپور

نمونه ویزا توریستی سنگاپور

ویزای درمانی کشور سنگاپور

یکی از بهترین انواع ویزای سنگاپور را، ویزای درمانی کشور یاد شده شکل داده است. لازم به ذکر می باشد که کشور سنگاپور در حال حاضر یکی از قدرتمندترین کشورها در خصوص طراحی تجهیزات پزشکی و درمانی می باشد و توانسته است با پزشکان مجرب خود، با بسیاری از کشورهای اروپایی، در حیطه ی پزشکی و درمانی، به رقابت بپردازد. امروزه بسیاری از بیماران از کشورهای مختلف، جهت درمان و بهره مندی از خدمات پزشکی کشور سنگاپور، به دنبال راهنمای اخذ و دریافت ویزای کشور سنگاپور هستند.

شما هم می توانید با تهیه کردن مدارک پزشکی معتبر از بیماری خود، سفرتان را به کشور سنگاپور شکل دهید. البته بایستی قبل از سفرتان، بتوانید ویزای درمانی مربوط به کشور سنگاپور را، دریافت نمایید تا با خیال راحت سفرتان را، آغاز کنید.

ویزای الکترونیکی سنگاپور

ویزای الکترونیکی سنگاپور

ویزای کاری کشور سنگاپور

اقتصادی کشور سنگاپور، یکی از قدرتمندترین اقتصادهای مربوط به قاره آسیا می باشد و این امر سبب شده تا وضعیت رفاه در کشور یاد شده، در سطح بالایی قرار بگیرد. از سوی دیگر کشور سنگاپور فرصت های شغلی بسیار زیادی را، به خود اختصاص داده است و همین امر نیز بسیاری از مردم بیکار را، در کشورهای دیگر وسوسه می کند.

در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد درخواست ها ویزای کاری سنگاپور هستیم. بنابراین به جرات می توان گفت که یکی از پرطرفدارترین انواع ویزای سنگاپور را، ویزای کاری این کشور شکل داده است. شما نیز می توانید ویزای یاد شده را، دریافت کرده و در شغل مورد علاقه تان، استخدام شوید.

سایر ویزاهای مربوط به کشور سنگاپور

ویزای سنگاپور برای ایرانیان از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد و مسافران می توانند با توجه به شرایط سفر خود، مناسب ترین ویزای مربوط به کشور یاد شده را، دریافت نمایید. سایر مهمترین و محبوب ترین انواع ویزای سنگاپور، عبارتند از:

 • ویزای کار آموزی کشور سنگاپور
 • ویزای کار دانشجویی کشور سنگاپور
 • ویزای پرستاری کشور سنگاپور
 • ویزای هنری کشور سنگاپور
 • ویزای کسب و کار کشور سنگاپور
 • ویزای سرمایه گذاری کشور سنگاپور
 • ویزای بلند مدت کشور سنگاپور
نمونه ویزای سنگاپور

نمونه ویزای سنگاپور

روش های مختلف جهت دریافت ویزای سنگاپور

افرادی که به دنبال ثبت درخواست اخذ ویزای سنگاپور هستند، می توانند فرصت را از دست نداده و هم اکنون با پر کردن فرم مربوط به ویزای کشور سنگاپور، درخواست خود را ثبت کنند. همچنین در نظر داشته باشید که جهت ثبت درخواست اخذ ویزای سنگاپور مدنظرتان، می توانید به دو روش ذیل اقدام نمایید:

ثبت درخواست به شکل آنلاین: ثبت درخواست صدور ویزای کشور سنگاپور به شکل آنلاین، یکی از محبوب ترین روش های مربوط به دریافت ویزای یاد شده می باشد که در این روش، متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت singaporevisaonline.sg  ، فرم مربوط به صدور ویزای کشور سنگاپور را، پر نموده و منتظر وقت سفارت کشور یاد شده باشند. توصیه می کنیم که اطلاعات شخصی خود را با دقت بالایی در فرم مذکور، درج نمایید.

ثبت درخواست از طریق سفارت کشور سنگاپور: ثبت درخواست صدور ویزای کشور سنگاپور از طریق سفارت کشور مذکور، یکی از مطمئن ترین راه های مربوط به دریافت ویزای یاد شده می باشد. متقاضیان می توانند با مراجعه به سفارت کشور سنگاپور، به راحتی فرم اپلیکیشن را پر نموده و درخواست صدور ویزای کشور سنگاپور را، ثبت نمایند. حال شما نیز می توانید با توجه به شرایطی که دارید، یکی از بهترین روش های مربوط به ثبت درخواست صدور ویزای کشور سنگاپور را، انتخاب کنید.

دلیل ریجکت شدن ویزای سنگاپور

در برخی از مواقع شاهد ریجکت شدن ویزای سنگاپور، از سوی سفارت خانه کشور یاد شده هستیم که این امر می تواند برنامه های مربوط به به سفر افراد را، با مشکل روبرو سازد. البته در نظر داشته باشید که آیتم های بسیار متعدد در ریجکت شدن درخواست صدور ویزای کشور سنگاپور، دخیل هستند. مهمترین علل مربوط به ریجکت شدن درخواست اخذ ویزای سنگاپور، عبارتند از:

 • ارائه مدارک و اسناد جعلی به کنسولگری
 • نواقص مربوط به مدارک ارائه شده
 • عدم پرداخت هزینه های صدور ویزا
 • نداشتن هدف مشخص از سفر به سنگاپور

توجه داشته باشید که کشور سنگاپور از امکانات رفاهی بسیار بالایی برخوردار می باشد و همین امر سبب شده تا بسیاری از افراد به شکل پناهنده، وارد کشور یاد شده شوند. در این راستا نیز کشور سنگاپور قوانین و مقررات بسیار پیچیده ای را، برای مسافران ورودی خود در نظر گرفته است. در صورت ریجکت شدن درخواست صدور ویزای کشور سنگاپور، هزینه های پرداخت شده را نیز، نمی توانید عودت نمایید. به همین دلیل توصیه می شود با دقت بالایی تمام مراحل مربوط به دریافت ویزای کشور سنگاپور را، طی کنید.

هزینه ویزای سنگاپور

هزینه ویزای سنگاپور

هزینه های مربوط به دریافت ویزای سنگاپور

هزینه های مربوط به دریافت و اخذ ویزای سنگاپور ، یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که امروزه ذهن بسیاری از مسافران را به سوی خود مشغول نموده است. هزینه های مربوط به اخذ ویزای سنگاپور، معقول و مناسب می باشد و شما بایستی هزینه های لازم را به شکل دلار به حساب کنسولگری کشور سنگاپور واریز نمایید و رسید پرداختی را، میان مدارک تان، تحویل کنسولگری دهید. البته برخی از هزینه های مربوط به دریافت ویزای کشور سنگاپور، غیر مستقیم می باشد که مهمترین هزینه های غیر مستقیم اخذ ویزای کشور سنگاپور، عبارتند از:

 1. هزینه های رفت و آمد به کشور همسایه
 2. هزینه های گرفتن وکیل
 3. هزینه های تهیه مدارک مورد نیاز
 4. هزینه های مربوط به احراز هویت و انگشت نگاری

چگونه ویزای سنگاپور بگیریم

در حال حاضر فقط ویزای توریستی سنگاپور قابل اقدام هست که برای اطلاع از قیمت ویزای سنگاپور، اخذ بلیط هواپیما و رزرو هتل با همکاران ما در بهروزسیر ارتباط بگیرید.

ویزای توریستی سنگاپور چند روزه است

در حالت کلی ویزای توریستی سنگاپور 14 روز اقامت دارد، اما تعداد روز ویزا طبق بلیط رفت و برگشت که به سفارت ارائه می‌شود محاسبه می‌گردد

تماس بگیرید