تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

ویزای سنگاپور

نویسنده: سحر قزاقی منتشر شده در: 07 می 2024 2,764 بازدید

ویزای سنگاپور

سنگاپور یک کشور جزیره‌ای در آسیای جنوب شرقی است که به دلیل جاذبه‌های گردشگری، اقتصاد پویا و امنیت بالا، مورد توجه گردشگران و مهاجران بسیاری از سراسر جهان قرار گرفته است. برای سفر به سنگاپور، نیاز به دریافت ویزا دارید.

در این مقاله، به بررسی کامل ویزای سنگاپور می‌پردازیم و اطلاعات مفیدی را در مورد انواع ویزای سنگاپور، شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا، نحوه درخواست و هزینه ویزای سنگاپور ارائه می‌دهیم.

هزینه ویزای سنگاپور

هزینه ویزای سنگاپور بسته به نوع ویزا متفاوت است. در حال حاضر، هزینه ویزای سنگاپور بدون مدارک شغلی 90 دلار است. با این قیمت میتوانید یکبار به مدت 30 روز در سنگاپور اقامت کنید.

انواع ویزای سنگاپور قیمت مدت اعتبار ویزا مدت زمان اقامت دفعات ورود/خروج زمان تحویل ویزا
ویزای سنگاپور بدون مدارک شغلی 90 $ 60 روز 30 روز یکبار ورود 7-10 روزکاری

در حال حاضر بهروزسیر تنها ویزاهای ارائه شده در جدول فوق را اخذ می‌نماید.

انواع ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور در انواع مختلفی صادر می‌شود که هر کدام برای اهداف خاصی مناسب هستند. برخی از انواع رایج ویزای سنگاپور عبارتند از:

 1. ویزای توریستی سنگاپور
 2. ویزای کاری سنگاپور
 3. ویزای تحصیلی سنگاپور
 4. ویزای سرمایه گذاری سنگاپور
 5. ویزای ترانزیت سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که قصد دارند به مدت حداکثر 30 روز از سنگاپور دیدن کنند. در واقع ویزای توریستی سنگاپور 60 روز اعتبار و 30 روز اقامت دارد.

با ویزای توریستی سنگاپور اجازه کار یا فعالیت تجاری ندارید و تنها به عنوان یک گردشگر وارد این کشور خواهید شد. ویزای توریستی سنگاپور به صورت الکترونیکی و آنلاین صادر می شود و دیگر لیبل و برچسبی در پاسپورت زده نمی شود.

مدارک ویزای توریستی سنگاپور

 1. اسکن پاسپورت
 2. اسکن عکس 6*4
 3. گواهی دیجیتالی 2 دوز واکسن

از محبوب ترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری مربوط به کشور سنگاپور، می توان به مواردی از جمله چرخ و فلک پرنده، محله ی چینی ها، هتل رافلز، اسکله کلارک، جزیره سنتوزا، جزیره گرانیت و هند کوچک اشاره کرد.

بهترین زمان سفر به سنگاپور و بازدید از جاذبه های توریستی آن فصل بهار و پاییز می باشد.

 1. بهترین سواحل سنگاپور
 2. بهترین مراکز خرید سنگاپور
 3. بهترین سوغات سنگاپور
نمونه ویزا توریستی سنگاپور

نمونه ویزا توریستی سنگاپور

ویزای کاری سنگاپور

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که قصد دارند در سنگاپور کار کنند. اقتصاد کشور سنگاپور، یکی از قدرتمندترین اقتصادهای مربوط به قاره آسیا می باشد و این امر سبب شده تا وضعیت رفاه در کشور یاد شده، در سطح بالایی قرار بگیرد.

از سوی دیگر کشور سنگاپور فرصت های شغلی بسیار زیادی را، به خود اختصاص داده است و همین امر نیز بسیاری از مردم بیکار را، در کشورهای دیگر وسوسه می کند.

در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد درخواست ها ویزای کاری سنگاپور هستیم. بنابراین به جرات می توان گفت که یکی از پرطرفدارترین انواع ویزای سنگاپور را، ویزای کاری این کشور شکل داده است.

شما نیز می توانید ویزای یاد شده را، دریافت کرده و در شغل مورد علاقه تان، استخدام شوید.

ویزای تحصیلی سنگاپور

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که قصد دارند در سنگاپور تحصیل کنند. پرطرفدارترین انواع ویزای سنگاپور را، ویزای تحصیلی کشور مذکور شکل داده است.

در حال حاضر بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف، به دنبال راهنمای دریافت و اخذ ویزای تحصیلی کشور سنگاپور هستند تا بتوانند، در دانشگاه مورد علاقه خود، به تحصیل شان ادامه دهند.

شما نیز می توانید با اخذ دعوتنامه ای از سوی دانشگاه های سنگاپور، اقدامات مربوط به اخذ ویزای تحصیلی کشور سنگاپور را، انجام دهید.

همچنین در نظر داشته باشید که جهت دریافت ویزای یاد شده، بایستی یک سری از مهمترین مدارک را، به کنسولگری سنگاپور تحویل دهید. مهمترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور، عبارتند از:

 1. پاسپورت
 2. نامه مربوط به پذیرش در دانشگاه
 3. دو قطعه عکس
 4. داشتن تمکن مالی
 5. کارت ملی و شناسنامه
 6. گواهی مربوط به سلامت پزشکی
 7. ترجمه مدارک تحصیلی
 8. ارائه مدارک زبان معتبر
 9. ارائه رزومه تحصیلی و شغلی
 10. پر کردن فرم اپلیکیشن

ویزای سرمایه‌گذاری سنگاپور

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که قصد دارند در سنگاپور سرمایه‌گذاری کنند.

ویزای ترانزیت سنگاپور

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که قصد دارند از سنگاپور به مقصد دیگری سفر کنند.

مدارک ویزای سنگاپور

شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سنگاپور بسته به نوع ویزا متفاوت است. در ادامه، برخی از شرایط و مدارک عمومی مورد نیاز برای دریافت ویزای سنگاپور را آورده‌ایم:

 1. اسکن پاسپورت
 2. اسکن عکس 6*4
 3. گواهی دیجیتالی 2 دوز واکسن

نحوه درخواست ویزای سنگاپور

جهت اخذ ویزای سنگاپور برای ایرانیان نیازی نیست حضوری به سفارت بروید و اقدام کنید. بهروزسیر به عنوان کارگزار ویزای سنگاپور مراحل اخذ ویزای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

افتخار ما این است که توانسته‌ایم با سال‌ها تجربه و کارشناسان حرفه‌ای به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته جهت اخذ ویزای سنگاپور در خدمت و پاسخگوی شما باشیم.

سفارت سنگاپور در تهران کجاست

کشور سنگاپور در ایران سفارت ندارد. برای اخذ ویزا باید از طریق کارگزار ویزای سنگاپور به صورت آنلاین و الکترونیکی مدارک و هزینه را ارسال کرده و منتظر ویزای خود بمانید.

دلیل ریجکت شدن ویزای سنگاپور

در برخی از مواقع شاهد ریجکت شدن ویزای سنگاپور، از سوی سفارت خانه کشور یاد شده هستیم که این امر می تواند برنامه های مربوط به به سفر افراد را، با مشکل روبرو سازد.

البته در نظر داشته باشید که آیتم های بسیار متعدد در ریجکت شدن درخواست صدور ویزای کشور سنگاپور، دخیل هستند. مهمترین علل مربوط به ریجکت شدن درخواست اخذ ویزای سنگاپور، عبارتند از:

 • ارائه مدارک و اسناد جعلی به کنسولگری
 • نواقص مربوط به مدارک ارائه شده
 • عدم پرداخت هزینه های صدور ویزا
 • نداشتن هدف مشخص از سفر به سنگاپور

توجه داشته باشید که کشور سنگاپور از امکانات رفاهی بسیار بالایی برخوردار می باشد و همین امر سبب شده تا بسیاری از افراد به شکل پناهنده، وارد کشور یاد شده شوند. در این راستا قوانین سنگاپور نسبت به امکاناتی که ارائه می دهد مقررات سختی در نظر گرفته است.

در صورت ریجکت شدن درخواست صدور ویزای کشور سنگاپور، هزینه های پرداخت شده را نیز، نمی توانید عودت نمایید. به همین دلیل توصیه می شود با دقت بالایی تمام مراحل مربوط به دریافت ویزای کشور سنگاپور را، طی کنید.

تماس بگیرید