ویزای عمان

فهرست مطالب
نوع ویزاتوضیحاتمدارک مورد نیازمدت زمانقیمت(دلار)
ویزای 10 روز اقامت توریستی عماناین ویزا با هدف گردشگری صادر می شود. اعتبار ویزا از تاریخ صدور یک ماه می باشد و پس از ورود به کشور عمان تنها اجازه 10 روز اقامت دارد.1- یک قطعه 4*3 رنگی تمام رخ
2- اسکن صفحات اول و دوم پاسپورت
3- 20 میلیون چک ضمانت برگشت
4- رزرو هتل
2-3 روز کاری21
ویزای 1 ماهه توریستی عماناین ویزا نیز دارای یک ماه اعتبار از تاریخ صدور و 30 روز اقامت به هدف گردشگری را دارد.2-3 روز کاری70
ویزای یکساله مولتی تجاری عمانویزای یکساله مناسب تاجرانی است که به قصد تجارت می خواهند چند بار به کشور عمان در مدت زمان یک سال رفت و آمد داشته باشند.7-10 روز کاری270

شهروندان ایرانی برای سفر به عمان کشور پادشاه نشین در شرق شبه جزیره عربستان، نیاز به اخذ ویزای عمان دارند. ویزای توریستی عمان نیاز به مصاحبه حضوری ندارد اما شرایط ویزای تجاری عمان و ویزای کاری عمان متفاوت است.

در مرحله بعد شما نیاز به دریافت وقت سفارت دارید که همکاران ما در آژانس مسافرتی بهروزسیر و یا شماره تماس 41516-021 و 88501852-021 شما را در این مسیر همراهی خواهند نمود.

 • نشانی:  تهران، خیابان آفریقا، کوچه تندیس، پلاک ۱۲
 • تلفن: ۲۲۰۵۶۸۳۱ (۰۲۱)
 • ساعت کاری سفارت: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴:۳۰ بعدازظهر (شنبه‌ها و یکشنبه‌ها امکان تغییر ساعت کاری وجود دارد.)
 • وب‌سایت سفارت عمان: www.embassytehran.com

برای اخذ هر نوع ویزای عمان نیازی نیست مستقیما به سفارت عمان مراجعه کنید. بلکه می توانید تنها با ارائه مدارک لازم به آژانس مسافرتی بهروزسیر مراحل اخذ ویزای عمان را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه ویزای عمان شما از طرف سفارت صادر گردد.

 • ویزای توریستی 10 روزه عمان : این ویزا برای افرادی صادر می شود که به هدف گردشگری وارد خاک عمان می شوند و اعتبار آن یک ماهه می باشد اما تنها می توانند به مدت 10 روز در کشور عمان اقامت داشته باشند.
 • ویزای توریستی یک ماهه عمان
 • ویزای یکساله تجاری عمان
 1. فرم درخواست ویزای عمان
 2. اصل پاسپورت به همراه دو برگ کپی از صفحه اول ( اعتبار پاسپورت حداقل ۶ ماه می باشد و امضا مسافر در پاسپورت الزامی است. )
 3.  کپی از تمام صفحات شناسنامه (حتی صفحات سفید)
 4.  رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 5.  یک قطعه 4*3 رنگی تمام رخ
 6.  20 میلیون چک ضمانت برگشت
 7.  رزرو هتل به صورت قطعی