شنبه - چهارشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

باغ وحش ها و آکواریوم ها شهر پکن

آکواریوم-پکن-(هیانگ-یوآن-–-پکن)-بهروزسیر
چکیده این مطلب:

باغ وحش ها و آکواریوم ها در شهر پکن، جاذبه های گردشگری کشور چین در پایتخت هستند. توریست ها و گردشگرانی که با ویزای چین ….

نویسنده: بهروزسیر منتشر شده در: 31 جولای 2019 131 بازدید

بهترین-باغ-وحش-ها-و-آکواریوم-ها-در-شهر-پکن-بهروزسیر

باغ وحش ها و آکواریوم ها در شهر پکن، جاذبه های گردشگری کشور چین در پایتخت هستند. توریست ها و گردشگرانی که با ویزای چین به این سرزمین ها سفر می کنند، بازدید از شهر پکن و تمام جاذبه های آن را در برنامه گردش روزانه خود قرار می دهند. نه تنها شهر پکن، بلکه تمام شهرهای کشور چین دارای جاذبه های تفریحی نظیر آکواریوم ها و باغ وحش ها هستند. بنابراین بهروزسیر پیشنهاد می دهد با شرکت در تورهای گردشگری چین، این تجربه بی نظیر را برای یک بار امتحان کنید.

برترین آکواریوم ها و باغ وحش های شهر پکن در چین

آکواریوم-پکن-(هیانگ-یوآن-–-پکن)-بهروزسیر

1-آکواریوم پکن (هیانگ یوآن پکن)

آکواریوم پکن یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی این شهر است که هر ساله توجه تعداد زیادی از گردشگران را به سمت خود جلب می کند. این آکواریوم بهترین و زیباترین مکان برای تماشای جانوران آبزی و دریایی از نادرترین گونه های اقیانوسی و دریایی می باشد. اگر ویزای چین را دریافت کنید می توانید با سفر به شهر پکن، ماهی های عجیب و غریب، کوسه های شگفت انگیز، صخره های مرجانی، دلفین های دریایی، جانداران پستاندار دریایی و بسیاری حیوانات دیگر را در آکواریوم شهر پکن از نزدیک تماشا کنید.

2 تا 3 ساعت زمان نیاز دارید تا از تمام قسمت های این آکواریون دیدن کنید. تورهای گردشگری بهروزسیر، یک فرصت برای سفر به چین و بازدید از این مکان دیدنی می باشد. آدرس این آکواریون به صورت زیر است:

شهر پکن، منطقه هایدیان، خیابان جائولیانگ کیائوشی، شماره 18

2-موزه Nanhaizi Elk شهر پکن

موزه-Nanhaizi-Elk-شهر-پکن-بهروزسیر

موزه Nanhaizi Elk شهر پکن یک پارک وحش جنگلی با کاربری گردشگری و توریستی در چین است. این پارک حیات وحش مانند یک موزه محل زندگی گونه های زیادی از جانوران آبزی و خشکی زی می باشد. اگر با ویزای چین به شهر پکن سفر کنید می توانید به این منطقه گردشگری بروید و در کمپ های توریستی برای مدتی به تفریح بپردازید و از مناظر آن لذت ببرید.

تور گردشگری از طریق ماشین های سافاری برای تماشای حیوانات و مناظر طبیعت در موزه Nanhaizi Elk شهر پکن به توریست ها ارائه می گردد. انواع پرندگان، گوزن ها، جانوران آبزی و بسیاری موارد دیگر در این پارک نگهداری می شوند. برای بازدید از این زیبایی ها می توانید از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر به آدرس زیر مراجعه کنید:

شهر پکن، منطقه داکسینگ، شهرستان کوآن، شان هایزی، جاده لیو یوآن.

3- باغ وحش پکن

باغ-وحش-پکن-بهروزسیر

یکی دیگر از مکان های گردشگری که هر ساله مورد استقبال تعداد زیادی از توریست ها قرار دارد، باغ وحش شهر پکن است. این باغ وحش از ساعت 7:30 تا 5 عصر برای بازدید علاقه مندان باز است. در این باغ وحش، تعداد زیادی از گونه های جانوری نگهداری می شوند. پانداهای غول پیکر، بومی کشور چین در باغ وحش پکن زندگی می کنند. اگر ویزای چین را دریافت کردید می توانید با تورهای بهروزسیر از این مکان دیدنی لذت ببرید.

اوه! پیشنهاد شده این مطلب رو بخونی »»  سوغات خوراکی چین که بسیار خوشمزه هستند

نصف روز را برای تماشای خرس های پاندا در باغ وحش شهر پکن اختصاص دهید؛ این خرس ها جزو جاذبه های بومی این کشور هستند و با توجه به اینکه در معرض خطر انقراض هستند، دولت چین تمهیداتی را برای نگهداری و حفاظت از آنها ارائه داده است. آدرس باغ وحش شهر پکن را در زیر مشاهده می کنید:

شهر پکن، منطقه ژی چنگ، خیابان اصلی ژی ژی مِن وای، شماره 137

4-پارک حیات وحش بادالینگ

پارک-حیات-وحش-بادالینگ-بهروزسیر

یکی دیگر از مکان های گردشگری و هیجان انگیز در شهر پکن، پارک حیات وحش بادالینگ است. با دریافت ویزای چین می توانید در تورهای یک روزه بازدید از این پارک وحش شرکت کنید و از نزدیک با حیوانات جذاب برخورد داشته باشید. بخشی از دیوار چین در منطقه بادالینگ واقع شده است؛ بنابراین با تورهای بهروزسیر می توانید علاوه بر این پارک حیات وحش، از دیوار چین نیز دیدن کنید. اگر اهل هیجان و خطر نیستید پیشنهاد می کنیم به این تور گردشگری فکر نکنید! آدرس پارک حیات وحش بادالینگ به صورت زیر است:

شهر پکن، خارج از محدوده بادالینگ چانگ چنگ، شماره 21

5-مرکز نگهداری حیوانات در معرض خطر، شهر پکن

مرکز-نگهداری-حیوانات-در-معرض-خطر،-شهر-پکن-بهروزسیر

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر پکن که می توانید با ویزای چین از آنجا دیدن کنید، مرکز نگهداری حیوانات در معرض خطر پکن است. این مرکز به صورت 24 ساعته باز می باشد. گونه های پانداهای غول پیکر که نمادی از کشور چین هستند در این مرکز زندگی می کنند. یک روز را می توانید به بازدید از این مرکز اختصاص دهید. آدرس مرکز نگهداری حیوانات در معرض خطر در شهر پکن به صورت زیر است:

شهر پکن، منطقه داکسینگ، شهر یوفا

6-باغ پرندگان شهر پکن

باغ-پرندگان-شهر-پکن-بهروزسیر

بهروزسیر پیشنهاد می کند اگر با ویزای چین به پکن سفر کردید حتماً از باغ پرندگان دیدن کنید. این باغ زیبا از ساعت حدود 8:30 صبح تا حدود 7 شب برای بازدید علاقه مندان باز است. آدرس باغ پرندگان در پکن به صورت زیر است:

پکن، منطقه هایدیان، جاده غربی شهر بیتو، شماره 18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید