شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00
تهران، بهشتی، میدان تختی

ویزای اندونزی

نویسنده: بهروزسیر منتشر شده در: 28 ژانویه 2023 1,902 بازدید

بهروزسیر؛ کارگزار مستقیم ویزای اندونزی بالی

جهت اخذ ویزای اندونزی برای ایرانیان یا همان ویزای بالی نیازی نیست حضوری اقدام کنید. بهروزسیر به عنوان کارگزار مستقیم ویزای اندونزی (بالی) مراحل اخذ ویزای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

افتخار ما این است که توانسته‌ایم با سال‌ها تجربه و کارشناسان حرفه‌ای به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته جهت اخذ ویزای توریستی اندونزی در خدمت و پاسخگوی شما باشیم.

شرایط سفر به اندونزی بالی

در حال حاضر شرایط سفر به اندونزی فقط با ویزای اندونزی از نوع توریستی و به صورت الکترونیکی امکان پذیر است . این ویزا از تاریخ صدور 3 ماه اعتبار دارد و پس از ورود به اندونزی، حداکثر می‌توانید 60 روز اقامت داشته باشید.

مدارک ویزای توریستی اندونزی

 1. اسکن صفحه اول پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 2. اسکن عکس رنگی 4*6 زمینه سفید
 3. کارت واکسن 3 دوز زده شده باشد.از دوز سوم 14 روز گذشته باشد. (داشتن کارت واکسن الزامی است)

هزینه ویزای اندونزی بالی

نوع ویزامدت زمانقیمت(دلار)
ویزای توریستی 60 روزه عادی اندونزی10 روز کاری190 دلار
ویزای توریستی 60 روزه فوری اندونزی5 روز کاری330 دلار

در حال حاضر بهروزسیر تنها ویزاهای ارائه شده در جدول فوق را اخذ می‌نماید.

نکات مهم هزینه ویزای اندونزی

 • در جدول بالا هزینه ویزای اندونزی برای ایرانیان درج شده است.
 • قیمت ویزای اندونزی هر مدت یکبار با توجه به هزینه سفارت تغییر و آپدیت می‌شود.
 • هزینه ویزای اندونزی 190 دلار است.
 • اگر برای اخذ ویزا عجله دارید برای ویزای فوری اقدام کنید که قیمت آن 330 دلار است.
 • اعتبار ویزا 3 ماه و اجازه اقامت آن 60 روز است.

نمونه ویزای توریستی اندونزی بالی

در تصویر زیر نمونه ویزای توریستی اندونزی (بالی) را می‌توانید مشاهده کنید.

نمونه ویزا اندونزی

نمونه ویزا اندونزی

فرم ویزای سفارت اندونزی

آدرس سفارت اندونزی در تهران

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان دکتر بهشتی (عباس آباد)، جنب ساختمان پزشکان ۲۰۰، پلاک ۱۸۰

شماره تماس سفارت اندونزی : 09129632269 / +09370723131 / 8871-6865، 8871-7251، 8855-3655 -021

فکس سفارت اندونزی : 8871-8822 -021

ایمیل سفارت اندونزی :tehran.kbri@kemlu.go.id

سایت اندونزی در ایران www.kemlu.go.id/tehran

روز و ساعات کاری سفارت کشور اندونزی در تهران: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر

سفارت اندونزی تهران

سفارت اندونزی تهران

ویزای اندونزی برای ایرانیان

ویزای اندونزی برای ایرانیان انواع مختلفی دارد که هر کدام از شرایط خاصی برخوردار است. در اینجا سعی داریم به برخی از سوالات متداول برای کمک به شما در زمینه اخذ ویزای اندونزی پاسخ دهیم.

اندونزی یکی از کشورهای محبوب آسیایی در حوزه گردشگری است که شامل طبیعت بکر متشکل از جزیره‌ها و سواحل زیبا است. از آنجایی‌که اندونزی در کنار اقیانوس آرام و در یکی از پرباران‌ترین مناطق جهان قرار دارد، ولی در طول سال از آب و هوایی مناسب برای سفر و گردش برخوردار است.

اخذ ویزای بالی برای ایرانیان سخت است و نداشتن اطلاعات جامع و کامل برای دریافت ویزا این سختی را دو چندان کرده. برای اینکه نحوه دریافت ویزای اندونزی برای‌تان آسان شود ما در بهروزسیر به شما کمک می‌کنیم تا در اسرع وقت ویزایتان را بگیرید. اطلاعات زیر جهت آگاهی شما از انواع ویزای اندونزی است.

مدت زمان ویزای اندونزی

ویزای اندونزی بسته به نوع تجاری یا توریستی آن، بین 3 تا 6 ماه اعتبار دارد. در ویزای بالی با اعتبار 3 ماهه می‌توانید نهایت 60 روز اقامت داشته باشید.

ویزای اندونزی | ویزای بالیش

ویزای اندونزی | ویزای بالی

انواع ویزای اندونزی

بسیاری که برای بار اول می‌خواهند به کشور اندونزی یا بالی سفر کنند، از ما می‌پرسند که چه نوع از ویزای اندونزی مناسب سفر آنها هست. بسته به هدف شما از سفر، انواع ویزای اندونزی وجود دارد. بصورت مختصر جهت آشنایی اولیه نگاهی به انواع ویزای اندونزی می‌اندازیم.

ویزای تجاری یکبار ورود

ویزای تجاری یکبار ورود اندونزی در ابتدا برای ۶۰ روز اجازه اقامت دارد و تا ۶ ماه قابل تمدید می باشد و می‌تواند تا چهار بار تمدید شود. شما باید قبل از تاریخ انقضا، تمدید ویزا را در اداره مهاجرت ترتیب دهید. اقامت کل ویزای تجاری یکبار ورود اندونزی حداکثر 180 روز است. همانطور که از نامش پیداستس، ویزای تجاری یکبار ورود پس از خروج از سرزمین اندونزی منقضی می‌شود.

ویزای تجاری اندونزی

ویزای تجاری اندونزی

ویزای تجاری چندبار ورود اندونزی

ویزای تجاری چندبار ورود اندونزی به شما این امکان را می‌دهد تا یک سفر کاری مکرر به اندونزی داشته باشید. اعتبار کل ویزای تجاری اندونزی از نوع چندبار ورود 1 سال است. همچنین در هر زمان ورود، اجازه اقامت 60 روزه را دارید و بیش از 60 روز در هر دوره اقامت قابل تمدید نیست. بنابراین، شما باید حداکثر روز شصتم از سرزمین اندونزی خارج شوید. سپس دوباره اجازه ورود به اندونزی را دارید.

با داشتن ویزای تجاری اندونزی، می‌توانید در جلسات یا آموزش ها شرکت کنید، مذاکرات انجام دهید و سایر فعالیتهای مرتبط با تجارت را انجام دهید، اما نمی‌توانید در اندونزی شغل واقعی داشته باشید (یعنی نمی‌توانید از طرف یک شرکت اندونزیایی حقوق دریافت کنید).

ویزای اقامت محدود (KITAS)

اگر قصد دارید برای مدت معینی در اندونزی بمانید، باید برای ویزای اقامت محدود اقدام کنید. ویزای اقامت محدود اندونزی، علی رغم نامی که دارد، یک نوع ویزای “اقامت طولانی” است. در صورت تمایل به کار، تحصیل، پیوستن به یکی از اعضای خانواده یا بازنشستگی در اندونزی، این نوع ویزا مناسب است. مثلا:

 • ویزای کار اندونزی
 • ویزای دانشجویی اندونزی
 • ویزای خانوادگی اندونزی
 • ویزای بازنشستگی اندونزی

به طور کلی، حداکثر اعتبار ویزای KITAS برای 1 سال است و قبل تمدید هم است. بسته به هدف و شرایط اقامت شما در اندونزی، انواع مختلفی از KITAS وجود دارد. برای اینکه بتوانید برای یکی از این ویزا ها درخواست دهید، حامی یا ضامن شما در اندونزی (یعنی کارفرما، مدرسه یا عضو خانواده شما) باید برای مجوز نامه ویزا در اداره کل مهاجرت در جاکارتا، اندونزی درخواست کند.

ویزای بالی

ویزای بالی

هنگامی که اداره کل مهاجرت ویزای شما را تأیید کرد، آنها به سفارت یا کنسولگری اندونزی اطلاع می‌دهند که ویزا را به شما خواهد داد. در زیر رایج‌ترین انواع ویزای KITAS آمده است:

KITAS – ویزای کار اندونزی

کار در اندونزی به عنوان یک مقیم خارجی نیاز به ویزای کار یا مجوز دارد که شامل حمایت شرکت اندونزیایی می‌شود. حداکثر اعتبار ویزای کار از نوع KITAS 1 سال است و تا 5 بار قابل تمدید است. برای اخذ ویزای کاری KITAS، شما باید یک مجوز کار ترتیب دهید و باید از DPKK (صندوق توسعه مهارت‌های تخصصی) به مبلغ 1200 دلار آمریکا به مدت 1 سال به وزارت کار بپردازید.

پس از ورود به کشور اندونزی، باید ظرف 7 روز پس از ورود به اداره مهاجرت گزارش دهید تا کارت KITAS برای شما صادر شود. در صورت خروج از اندونزی و بازگشت به اندونزی، قبل از عزیمت باید برای مجوز “ورود مجدد” اقدام کنید.

ویزای کار اندونزی

ویزای کار اندونزی

KITAS – ازدواج با همسر اندونزیایی

اگر شما (به عنوان همسر خارجی) به طور قانونی با شوهر یا همسر اندونزیایی ازدواج کرده‌اید و ترجیح می‌دهید در اندونزی بمانید، واجد شرایط دریافت ویزای کیتاس از نوع ازدواج با همسر اندونزیایی هستید. KITAS شما توسط همسر اندونزیایی شما حمایت می‌شود.
پس از داشتن کیتاس ازدواج با همسر اندونزیایی، فرزندان زیر 18 سال شما می‌توانند وارد اندونزی شوند.

ویزای ازدواج اندونزی

ویزای ازدواج اندونزی

ویزای اقامت دائم (KITAP)

پس از 5 سال، دارندگان ویزای KITAS، واجد شرایط درخواست ویزای اقامت دائم هستند. اعتبار آن در مجموع 25 سال است و باید هر 5 سال یکبار تمدید شود. فقط یک فرد بازنشسته برای درخواست KITAP نیازی به KITAS ندارد.
اداره مهاجرت محلی نحوه اعطای هر KITAP را تعیین می‌کند. تبدیل ویزا با یک نامه رسمی به مهاجرت آغاز می‌شود که همزمان با تمدید KITAS درخواست تغییر می‌کند.

ویزای بازنشستگی اندونزی

اگر بازنشسته هستید یا حداقل 55 سال سن دارید و قصد دارید بیش از 60 روز در اندونزی بمانید، ویزای بازنشستگی مناسب شما خواهد بود. ویزای بازنشستگی اندونزی برای 1 سال معتبر است و می‌تواند تا 5 بار تمدید شود، منوط به تأیید مهاجرت است.

لطفاً توجه داشته باشید که ویزای بازنشستگی مانند ویزای اقامت محدود است، به این معنی که قبل از درخواست ویزا در سفارت/سرکنسولگری در کشور خود، باید از حامی اندونزیایی برای اخذ مجوز از مهاجرت اندونزی برخوردار باشید.

ویزای توریستی اندونزی

ویزای توریستی اندونزی برای ایرانیان، یک ویزای یکبار ورود است که حداکثر به مدت 60 روز صادر می‌شود. هنگامی که در اندونزی هستید می‌توانید این ویزا را تمدید کنید. به عبارت دیگر 60 روز اقامت به 90 روز اقامت تمدید می شود. اما سر 60 روز باید در اداره پلیس خودتان را رجیستر و معرفی کنید تا آنجا ویزایتان تمدید شود. اگر قصد ورود به اندونزی را برای مقاصد گردشگری، تفریحی یا بازدید دارید، می‌توانید این نوع ویزا را دریافت کنید.

هزینه ویزای توریستی همانگونه که در جدول قیمت ذکر شد قابل اخذ است.

ویزای توریستی اندونزی

ویزای توریستی اندونزی

ویزای ترانزیت اندونزی (ویزای فرودگاهی اندونزی)

ویزای فرودگاهی اندونزی به صورت مهر روی پاسپوت زده می‌شود. اما نکته‌ای که حائز اهمیت است این هست که اندونزی برای همه کشورها ویزای فرودگاهی صادر نمی‌کند و ایران نیز از جمله کشورهایی است که ایرانیان نمی‌توانند ویزای فرودگاهی اندونزی دریافت کنند. مگر پاسپورت یکی از کشورهایی که ویزای فرودگاهی اندونزی برای آن آزاد هست را با حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشید.

ویزای ترانزیت اندونزی

ویزای ترانزیت اندونزی

 1. آیا بالی ویزا می خواهد ؟

  بله برای ورود به کشور اندونزی و بالی نیاز به ویزای اندونزی که گاها ایرانیان به دلیل سفرهای توریستی، آن را ویزای بالی میشناسند نیاز دارید.

 2. قیمت ویزای بالی چقدره؟

  در جدول فوق قیمت ویزای اندونزی (بالی) با توجه به نوع ویزای توریستی یا تجاری لیست شده است.

2 دیدگاه دربارهٔ «ویزای اندونزی»
Alireza گفت:

سلام برای ویزای اندونزی حتما باید مدارک رو حضوری بیارم یا میتونم اسکن شده بفرستم براتون؟

بهروزسیر گفت:

سلام و وقت بخیر. برای ویزای توریستی اندونزی اگر مد نظر هست، تنها اسکن مدارک رو از طریق واتساپ به کارشناسان بهروزسیر ارسال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید