تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

ویزای اندونزی

نویسنده: سحر قزاقی منتشر شده در: 07 می 2024 3,892 بازدید

آیا اندونزی ویزا میخواهد؟ بله؛ اخذ ویزای اندونزی برای ایرانیان به معنی داشتن مجوز ورود به کشور اندونزی است. با این ویزا مسافران میتوانند حداکثر 60 روز اقامت داشته باشند. ویزای توریستی و تجاری اندونزی یکبار ورود هستند و نهایتا تا 3 ماه اعتبار دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزای بالی با بهروزسیر همراه باشید.

اخذ ویزای اندونزی با بهروزسیر

اخذ ویزای اندونزی با بهروزسیر

مدارک لازم جهت اخذ ویزای اندونزی

مدارک لازم برای دریافت ویزای الکترونیکی اندونزی به شرح زیر است:

  1. اسکن صفحه اول پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
  2. اسکن عکس رنگی 4*6 زمینه سفید
  3. کارت واکسن 2 دوز زده شده باشد.از دوز سوم 14 روز گذشته باشد. (داشتن کارت واکسن الزامی است)

ویزای الکترونیکی اندونزی چیست؟

ویزای الکترونیکی اندونزی به صورت آنلاین و الکترونیک صادر می شود و دیگر برچسبی درون پاسپورت شما زده نمی شود. مسافر پس از دریافت لینک دانلود میتواند PDF ویزای خود را ذخیره کند و یا یک پرینت از آن داشته باشد.

نمونه ویزای انلاین اندونزی

نمونه ویزای انلاین اندونزی

هزینه ویزای اندونزی برای ایرانیان

قیمت ویزای اندونزی برای نوع توریستی و تجاری بر اساس تعداد دفعات ورود و خروج و مدت زمانی که لازم است برای دریافت ویزای بالی صبر کنید تعیین می شود. هزینه ویزای بالی برای ویزای توریستی اندونزی بین 190 دلار تا 370 دلار است. این هزینه برای ویزای تجاری اندونزی بین 230 دلار تا 450 دلار است.

قیمت ویزای توریستی اندونزی 2024

در جدول زیر قیمت ویزای توریستی اندونزی را مشاهده می کنید:

انواع ویزای توریستی اندونزی قیمت مدت اعتبار ویزا مدت زمان اقامت دفعات ورود/خروج زمان تحویل ویزا
ویزای توریستی عادی الکترونیک 190 دلار 3 ماه 60 روز یکبار ورود 14 روزکاری
ویزای توریستی نیمه فوری الکترونیک 280 دلار 3 ماه 60 روز یکبار ورود 7 روزکاری
ویزای توریستی فوری الکترونیک 370 دلار 3 ماه 60 روز یکبار ورود 2 روزکاری

هزینه ویزای تجاری اندونزی 2024

در جدول زیر هزینه ویزای تجاری اندونزی را مشاهده می کنید:

انواع ویزای تجاری اندونزی قیمت مدت اعتبار ویزا مدت زمان اقامت دفعات ورود/خروج زمان تحویل ویزا
ویزای تجاری عادی الکترونیک 230 دلار 3 ماه 60 روز یکبار ورود 14 روزکاری
ویزای تجاری نیمه فوری الکترونیک 320 دلار 3 ماه 60 روز یکبار ورود 7 روزکاری
ویزای تجاری فوری الکترونیک 450 دلار 3 ماه 60 روز یکبار ورود 2 روزکاری

انواع ویزای اندونزی

انواع ویزای اندونزی برای ایرانیان قابل اخذ است. از انواع ویزای اندونزی در حال حاضر ویزای توریستی و تجاری درخواست بیشتری دارند. در زیر انواع ویزای اندونزی را توضیح دادیم:

  • ویزای توریستی اندونزی: این ویزا برای اهداف گردشگری و توریستی صادر می شود. ویزای توریستی بالی یکبار ورود است که حداکثر 3 ماه اعتبار دارد. هنگامی که در اندونزی هستید می‌توانید ویزای توریستی اندونزی را تمدید کنید. به عبارت دیگر 60 روز اقامت به 180 روز اقامت تمدید می شود. اما سر 60 روز باید در اداره پلیس خودتان را رجیستر و معرفی کنید تا آنجا ویزایتان تمدید شود.
  • ویزای تجاری اندونزی: این ویزا برای تجارت و بازدید از نمایشگاه های اندونزی و سرمایه گذاری صادر می شود. مسافر برای ورود به جاکارتا باید ویزای تجاری که به آن ویزای جاکارتا هم می گویند درخواست دهد. ویزای تجاری اندونزی یکبار ورود در ابتدا برای ۶۰ روز اجازه اقامت دارد و تا ۶ ماه قابل تمدید می باشد و می‌تواند تا چهار بار تمدید شود. شما باید قبل از تاریخ انقضا، تمدید ویزا را در اداره مهاجرت ترتیب دهید. اقامت کل ویزای تجاری یکبار ورود اندونزی حداکثر 180 روز است.
  • ویزای ترانزیت اندونزی: این ویزا که به ویزای فرودگاهی اندونزی نیز معروف است به صورت مهر روی پاسپوت زده می‌شود. اما نکته‌ای که حائز اهمیت است این هست که اندونزی برای همه کشورها ویزای فرودگاهی صادر نمی‌کند و ایران نیز از جمله کشورهایی است که ایرانیان نمی‌توانند ویزای فرودگاهی اندونزی دریافت کنند. مگر پاسپورت یکی از کشورهایی که ویزای فرودگاهی اندونزی برای آن آزاد هست را با حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشید.
  • ویزای کار اندونزی: اگر میخواهید در اندونزی مشغول به کار شوید باید از طریق دریافت ویزای کاری اندونزی دارای مجوز کار شوید.
  • ویزای ازدواج اندونزی: اگر شما به طور قانونی با شخص اندونزیایی ازدواج کرده‌اید و ترجیح می‌دهید در اندونزی بمانید، واجد شرایط دریافت ویزای کیتاس از نوع ازدواج با همسر اندونزیایی هستید. با داشتن این ویزا می توانید اقامت اندونزی بگیرید.
  • ویزای تحصیلی اندونزی: با این ویزا می توانید در اندونزی به تحصیل بپردازید. این ویزا با نام ویزای دانشجویی هم معروف است.

 

کارگزار ویزای اندونزی

کارگزار ویزای اندونزی شرکتی است که مورد تایید سفارت اندونزی است. کارگزار ویزا از جانب مسافر مسئول بررسی مدارک و ارسال درخواست ویزا به سفارت است. سفارت اندونزی به طور مستقیم با کارگزار ویزا در ارتباط بوده و مدارکی از مسافر قبول نمی کند.

بهروزسیر کارگزار ویزای اندونزی است و مراحل اخذ ویزای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

افتخار ما این است که توانسته‌ایم با سال‌ها تجربه و کارشناسان حرفه‌ای به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته جهت اخذ ویزای توریستی اندونزی در خدمت و پاسخگوی شما باشیم.

سفارت اندونزی

آدرس سفارت اندونزی در تهران

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان دکتر بهشتی (عباس آباد)، جنب ساختمان پزشکان ۲۰۰، پلاک ۱۸۰

شماره تماس سفارت اندونزی : 09129632269 / +09370723131 / 8871-6865، 8871-7251، 8855-3655 -021

فکس سفارت اندونزی : 8871-8822 -021

ایمیل سفارت اندونزی :tehran.kbri@kemlu.go.id

سایت اندونزی در ایران https://www.kemlu.go.id/tehran/id

روز و ساعات کاری سفارت کشور اندونزی در تهران: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر

سفارت اندونزی تهران

سفارت اندونزی تهران

اندونزی یک کشور در جنوب شرق آسیا است و دارای جمعیت بسیار بزرگی است. پایتخت این کشور جاکارتا است که ایرانیان برای سفر به اندونزی نیاز به اخذ ویزای اندونزی دارند.

اندونزی از نظر جغرافیایی شامل بیش از 17 هزار جزیره می‌شود و از جمله کشورهایی با مردمان و فرهنگ‌های متنوع در آسیا به شمار می‌رود. این کشور دارای تاریخ و فرهنگ غنی است و جاذبه‌های گردشگری متعددی نیز دارد.

برخی از جاذبه‌های مشهور اندونزی شامل جزایر بالی با شواهد تاریخی و طبیعی زیبا، جزیره جاوا با معابد بزرگی مانند بروبودور و پرامبانان، جزیره لومبوک با ساحل‌های زیبا و فعالیت‌های آبی، و جزیره کومودو با اژدهای کومودو معروف هستند.

از زیباترین شهرهای اندونزی می توان به بالی، یوگیاکارتا، جاکارتا، باندونگ و مالانگ اشاره کرد. پیشنهاد می شود قبل از اخذ ویزا از هزینه های سفر و یا هزینه زندگی در اندونزی اطلاعاتی کسب کنید.

6 دیدگاه دربارهٔ «ویزای اندونزی»
محمدرضا یوسفی گفت:

سلام خواهشا راهنمایی کنید.نیاز به ویزای اندونزی دارم خیلی فوری کارم.سریعا باید برم اندونزی.چند روزه میتونید واسم ویزا بگیرید؟قیمتش چقدر میشه؟

سحر قزاقی گفت:

سلام و عرض ادب. ویزای توریستی مد نظرتون هست یا ویزای تجاری؟ اگر ویزای توریستی فوری درخواست دهید ویزاتون 2 روزه آماده میشه. اگر ویزای تجاری هم بخواهید نهایت 7 روز کاری. هزینه این ویزایی که خدمتتون عرض کردم در این صفحه ذکر شده. لطفا مدارک و هزینه ها رو با دقت مطالعه کنید و در صورتی که سوالی داشتید با بهروزسیر تماس بگیرید.

Yaser گفت:

سلام ممنون بابع اطلاعاتتون سوالم این بود که ویزای ازدواج اندونزی چقدر هزینه دارد و ایا از اینجا هم باید پول هنگفتی مصرف شود؟

بهنام سبزی گفت:

با سلام. ممنون از حضور گرمتون. اطلاعاتی در مورد هزینه ویزای ازدواج نداریم. در حال حاضر بهروزسیر برای اخذ ویزای توریستی اندونزی خدمات ارائه می دهد.

Alireza گفت:

سلام برای ویزای اندونزی حتما باید مدارک رو حضوری بیارم یا میتونم اسکن شده بفرستم براتون؟

بهروزسیر گفت:

سلام و وقت بخیر. برای ویزای توریستی اندونزی اگر مد نظر هست، تنها اسکن مدارک رو از طریق واتساپ به کارشناسان بهروزسیر ارسال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

تماس بگیرید