تهران، بهشتی، میدان تختی
شنبه - پنجشنبه 9.00 - 17.00

ویزای اندونزی

نویسنده: سحر قزاقی منتشر شده در: 13 آگوست 2023 3,226 بازدید

اخذ ویزای اندونزی

اخذ ویزای اندونزی برای ایرانیان به معنی داشتن مجوز ورود به کشور اندونزی است. ایرانیان برای رفتن به بالی و دیگر شهرهای اندونزی نیاز به اخذ ویزای اندونزی دارند. با این ویزا مسافران میتوانند حداکثر 60 روز اقامت داشته باشند. ویزای توریستی و تجاری اندونزی یکبار ورود هستند و نهایتا تا 3 ماه اعتبار دارند.

نمونه ویزای اندونزی در پاسپورت

نمونه ویزای اندونزی در پاسپورت را میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید. ویزایی که در پاسپورت زده می شود به صورت یک برچسب و لیبل کاغذی است که روی آن اطلاعاتی در مورد نوع ویزا و اعتبار و مشخصات مسافر دارد. مدتی است که ویزای اندونزی به صورت آنلاین صادر می شود. اما بد نیست با نمونه ویزای اندونزی در پاسپورت آشنایی داشته باشید.

نمونه ویزای اندونزی در پاسپورت

نمونه ویزای اندونزی در پاسپورت

نمونه ویزای انلاین اندونزی

نمونه ویزای انلاین اندونزی را میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید. اگر برای اندونزی درخواست ویزا می دهید باید بدانید که این ویزا به صورت آنلاین و الکترونیک صادر می شود و دیگر برچسبی درون پاسپورت شما زده نمی شود. مسافر پس از دریافت لینک دانلود میتواند PDF ویزای خود را ذخیره کند و یا یک پرینت از آن داشته باشد.

نمونه ویزای انلاین اندونزی

نمونه ویزای انلاین اندونزی

شرایط و مدارک ویزای اندونزی

شرایط و مدارک ویزای اندونزی با توجه به نوع ویزا تعیین می شود. در حال حاضر شرایط سفر به اندونزی با انواع ویزای توریستی و تجاری به صورت الکترونیکی امکان پذیر است . این ویزا از تاریخ صدور 3 ماه اعتبار دارد و پس از ورود به اندونزی، حداکثر می‌توانید 60 روز اقامت داشته باشید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای اندونزی

مدارک لازم جهت اخذ ویزای اندونزی به صورت اسکن و الکترونیکی ارسال می شوند. مسافران دقت نمایند اسکن مدارک را به صورت واضح و صحیح انجام شود. مدارک ویزای الکترونیک اندونزی به شرح زیر است:

 1. اسکن صفحه اول پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 2. اسکن عکس رنگی 4*6 زمینه سفید
 3. کارت واکسن 2 دوز زده شده باشد.از دوز سوم 14 روز گذشته باشد. (داشتن کارت واکسن الزامی است)

هزینه ویزای اندونزی

هزینه ویزای اندونزی برای ویزاهای توریستی بین 180 دلار تا 350 دلار است. این هزینه برای ویزای تجاری اندونزی بین 230 دلار تا 385 دلار است. دلیل تفاوت هزینه ویزای توریستی اندونزی در مدت زمان اخذ ویزا است. هزینه ویزای اندونزی به صورت عادی، نیمه فوری و فوری محاسبه می شود.

ویزای توریستی عادی الکترونیک
$180
 • 3 ماه اعتبار ویزا
 • 60 روز اقامت
 • یکبار ورود
 • زمان تحویل ویزا 14 روزکاری
ویزای توریستی نیمه فوری الکترونیک
$300
 • 3 ماه اعتبار ویزا
 • 60 روز اقامت
 • یکبار ورود
 • زمان تحویل ویزا 7 روزکاری
ویزای توریستی فوری الکترونیک
$350
 • 3 ماه اعتبار ویزا
 • 60 روز اقامت
 • یکبار ورود
 • زمان تحویل ویزا 2 روزکاری
ویزای تجاری عادی الکترونیک
$230
 • 3 ماه اعتبار ویزا
 • 60 روز اقامت
 • یکبار ورود
 • زمان تحویل ویزا 14 روزکاری
ویزای تجاری نیمه فوری الکترونیک
$320
 • 3 ماه اعتبار ویزا
 • 60 روز اقامت
 • یکبار ورود
 • زمان تحویل ویزا 7 روزکاری
ویزای تجاری فوری الکترونیک
$385
 • 2-3 ماه اعتبار ویزا
 • 60 روز اقامت
 • یکبار ورود
 • زمان تحویل ویزا 7 روزکاری

در حال حاضر بهروزسیر تنها ویزاهای ارائه شده در جدول فوق را اخذ می‌نماید.

انواع ویزای اندونزی

انواع ویزای اندونزی برای ایرانیان قابل اخذ است. از انواع ویزای اندونزی در حال حاضر ویزای توریستی و تجاری درخواست بیشتری دارند. در زیر به توضیح انواع ویزای اندونزی پرداختیم:

ویزای توریستی اندونزی

ویزای توریستی اندونزی برای ایرانیان، یک ویزای یکبار ورود است که حداکثر به مدت 60 روز صادر می‌شود. هنگامی که در اندونزی هستید می‌توانید این ویزا را تمدید کنید. به عبارت دیگر 60 روز اقامت به 180 روز اقامت تمدید می شود. اما سر 60 روز باید در اداره پلیس خودتان را رجیستر و معرفی کنید تا آنجا ویزایتان تمدید شود. اگر قصد ورود به اندونزی را برای مقاصد گردشگری، تفریحی یا بازدید دارید، می‌توانید این نوع ویزا را دریافت کنید. هزینه ویزای توریستی همانگونه که در جدول قیمت ذکر شد قابل اخذ است.

ویزای تجاری اندونزی

ویزای تجاری اندونزی یکبار ورود در ابتدا برای ۶۰ روز اجازه اقامت دارد و تا ۶ ماه قابل تمدید می باشد و می‌تواند تا چهار بار تمدید شود. شما باید قبل از تاریخ انقضا، تمدید ویزا را در اداره مهاجرت ترتیب دهید. اقامت کل ویزای تجاری یکبار ورود اندونزی حداکثر 180 روز است. همانطور که از نامش پیداستس، ویزای تجاری یکبار ورود پس از خروج از سرزمین اندونزی منقضی می‌شود.

ویزای ترانزیت اندونزی (ویزای فرودگاهی اندونزی)

ویزای فرودگاهی اندونزی به صورت مهر روی پاسپوت زده می‌شود. اما نکته‌ای که حائز اهمیت است این هست که اندونزی برای همه کشورها ویزای فرودگاهی صادر نمی‌کند و ایران نیز از جمله کشورهایی است که ایرانیان نمی‌توانند ویزای فرودگاهی اندونزی دریافت کنند. مگر پاسپورت یکی از کشورهایی که ویزای فرودگاهی اندونزی برای آن آزاد هست را با حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشید.

ویزای کار اندونزی

کار در اندونزی به عنوان یک مقیم خارجی نیاز به ویزای کار یا مجوز دارد که شامل حمایت شرکت اندونزیایی می‌شود. حداکثر اعتبار ویزای کار از نوع KITAS 1 سال است و تا 5 بار قابل تمدید است. برای اخذ ویزای کاری KITAS، شما باید یک مجوز کار ترتیب دهید و باید از DPKK (صندوق توسعه مهارت‌های تخصصی) به مبلغ 1200 دلار آمریکا به مدت 1 سال به وزارت کار بپردازید.

پس از ورود به کشور اندونزی، باید ظرف 7 روز پس از ورود به اداره مهاجرت گزارش دهید تا کارت KITAS برای شما صادر شود. در صورت خروج از اندونزی و بازگشت به اندونزی، قبل از عزیمت باید برای مجوز “ورود مجدد” اقدام کنید.

ویزای ازدواج اندونزی

اگر شما (به عنوان همسر خارجی) به طور قانونی با شوهر یا همسر اندونزیایی ازدواج کرده‌اید و ترجیح می‌دهید در اندونزی بمانید، واجد شرایط دریافت ویزای کیتاس از نوع ازدواج با همسر اندونزیایی هستید. KITAS شما توسط همسر اندونزیایی شما حمایت می‌شود. پس از داشتن کیتاس ازدواج با همسر اندونزیایی، فرزندان زیر 18 سال شما می‌توانند وارد اندونزی شوند.

کارگزار ویزای اندونزی

کارگزار ویزای اندونزی شرکتی است که مورد تایید سفارت اندونزی است. کارگزار ویزا از جانب مسافر مسئول بررسی مدارک و ارسال درخواست ویزا به سفارت است. سفارت اندونزی به طور مستقیم با کارگزار ویزا در ارتباط بوده و مدارکی از مسافر قبول نمی کند. بهروز سیر کارگزار ویزای اندونزی است و مراحل اخذ ویزای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

افتخار ما این است که توانسته‌ایم با سال‌ها تجربه و کارشناسان حرفه‌ای به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته جهت اخذ ویزای توریستی اندونزی در خدمت و پاسخگوی شما باشیم.

سفارت اندونزی

آدرس سفارت اندونزی در تهران

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان دکتر بهشتی (عباس آباد)، جنب ساختمان پزشکان ۲۰۰، پلاک ۱۸۰

شماره تماس سفارت اندونزی : 09129632269 / +09370723131 / 8871-6865، 8871-7251، 8855-3655 -021

فکس سفارت اندونزی : 8871-8822 -021

ایمیل سفارت اندونزی :tehran.kbri@kemlu.go.id

سایت اندونزی در ایران https://www.kemlu.go.id/tehran/id

روز و ساعات کاری سفارت کشور اندونزی در تهران: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر

سفارت اندونزی تهران

سفارت اندونزی تهران

6 دیدگاه دربارهٔ «ویزای اندونزی»
محمدرضا یوسفی گفت:

سلام خواهشا راهنمایی کنید.نیاز به ویزای اندونزی دارم خیلی فوری کارم.سریعا باید برم اندونزی.چند روزه میتونید واسم ویزا بگیرید؟قیمتش چقدر میشه؟

سحر قزاقی گفت:

سلام و عرض ادب. ویزای توریستی مد نظرتون هست یا ویزای تجاری؟ اگر ویزای توریستی فوری درخواست دهید ویزاتون 2 روزه آماده میشه. اگر ویزای تجاری هم بخواهید نهایت 7 روز کاری. هزینه این ویزایی که خدمتتون عرض کردم در این صفحه ذکر شده. لطفا مدارک و هزینه ها رو با دقت مطالعه کنید و در صورتی که سوالی داشتید با بهروزسیر تماس بگیرید.

Yaser گفت:

سلام ممنون بابع اطلاعاتتون سوالم این بود که ویزای ازدواج اندونزی چقدر هزینه دارد و ایا از اینجا هم باید پول هنگفتی مصرف شود؟

بهنام سبزی گفت:

با سلام. ممنون از حضور گرمتون. اطلاعاتی در مورد هزینه ویزای ازدواج نداریم. در حال حاضر بهروزسیر برای اخذ ویزای توریستی اندونزی خدمات ارائه می دهد.

Alireza گفت:

سلام برای ویزای اندونزی حتما باید مدارک رو حضوری بیارم یا میتونم اسکن شده بفرستم براتون؟

بهروزسیر گفت:

سلام و وقت بخیر. برای ویزای توریستی اندونزی اگر مد نظر هست، تنها اسکن مدارک رو از طریق واتساپ به کارشناسان بهروزسیر ارسال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − ده =

تماس بگیرید